• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
tak jdu poklidit ráno jsem vypálila z baráku ,měli jsme rezervaci jen do 9hod.
6. srp 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blaži, celkem to jde, snažím se, občas na nic, ale už je líp....
6. srp 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ak ..ty dépy to je normálka stav ...musíme se přes to blbé období nějak překulit
6. srp 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslela že si jako od tamtuď někoho přivezete třeba nějaké zvířátko to já vím že nemáš vejcovody a nebo nějakou srajdu to už jsem taky slyšela
Prosimtě kde byjsi ten bzben měla a kdyby tak hovno jim je potom jak vypadáš hlavně že tě má manžel rád
6. srp 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj ak za par týdnů už o tom nebudeš ani vědět,ale to jdeš nějak brzo do práce
6. srp 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
blaži přivezu leda opici na rameně ,jiný zvíře nebrat ,třeba šváby a podobná přítulná zvířátka
6. srp 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš a už máš 3 do rodiny
6. srp 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Proč brzy?? Po týdnu. A to mi doktorka ani neschopenku nechtěla dát, ale já si ji vyptala. Ale nebojte já to zvládnu. Mám tady Vás, což je podpora jak blázen, skoromanžu takže se budu pomalu připravovat na další boj. Ale až po svatbě :grinning:
6. srp 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kdy máte svatbu?V kolikátém jsi byla
6. srp 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
29.8. Byla jsem v 11 týdnu :frowning2:
6. srp 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
a byla jsi na kyretáži?Doufám žeti nevadí že se tě na to ptám jestli jo tak nemsíš odpovídat .To budetemítkrásný datum svatby taky jsme se brali a ani nám nezáleželo na datumu ale podle toho jak jsme dělaly jelikoš manžel dělal na dvanácky
6. srp 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byla jsem na revizi...Nevím jaký je v tom rozdíl. Jo datum jsme zvolili náhodně, ještě jsme si vybírali mezi 5 a 12.9. ALe nakonec jsme zvolili srpen. Původně to bylo hlavně kvůli mimískovi, aby jsme jako byli rodina se vším všudy :wink: , no tak teď to bude jak to má být, nejdřív svatba, pak děti :grinning: , protože jedna moje známá říká, že děti se rodí až po svatbě :dizzy_face:
6. srp 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
na to vůbec neber ohledy dítě až po svatbě každy to bre jinak uvidíš vše dobře dopadne a ještě bude hafo dětí .Ob musím končit jdu dělat obídek a pak šupky dupky do práce tak se drž měj se krásně a zase třeba zítra pa páááá :slight_smile:
6. srp 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasný vše bude ok. Tak se měj krásně a zase někdy pa :slight_smile:
6. srp 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink: teda leni ti zavidím dovču, taky bych jela, jen nejsou ty korunky :grinning:
ahoj ak, tak v pondělí makat, jo?
6. srp 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Dadoušku, jj v pondělí pěkně nástup opět do práce :frowning2:
6. srp 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás taky svatba a pak děti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,máme akorát 8.8 výročí..
6. srp 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak aspon že budete mít svadbičku :dizzy_face: a pak už to mímo příjde :wink:
6. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No snad to půjde všechno dobře. Věřím tomu. K výročí gratuluji. :slight_smile:
6. srp 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak k nám dojela návštěva dovezli nám prý ,,péčko ,,asi 30dvd ,manžel to stopil ani jsem chlup nezahlídla ..soukromníček :rolling_eyes:
6. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ona pracuje v tom vydavatelství ..hm dobrej dárek,škoda že nedělá u řezníka
6. srp 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nooo tak to bude u Vás veselo, i když teda vypadá to jen na veselo manžela :grinning: . Teda ten je ale, třeba se podělí :wink:
6. srp 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ak zatim to nevypadá že by chtěl nakrmit i mě ..
6. srp 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Ti chlapi...no tem můj by byl taky soukromníček, takže jsme na tom stějně :sweat_smile:
6. srp 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale já zatim teda v tomto čase a atmošce nemám na nic z čeho trčí chlup náladu
6. srp 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já nevim kde se ten náš bocian toulá ..třeba si dal mezipřistání na jihu ,tak ho drobet popoženu
6. srp 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo, to věřím jsem na tom tak nějak stejně, jen jsem Tě chtěla potěšit, že můj chlap by byl v tomhle stejný.
6. srp 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ak chápu ...pokaždý taky nenei ta správná šu...nálada
6. srp 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak říkáš, ne vždy to je to pravý. A jak dlouho se vlastně snažíte?? A odkud že jsi?? Teda nemusíš odpovídat.
6. srp 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem z jihu čech a do artu v budějcích jezdíme rok neúspěšně
6. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek