IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
6. srp 2009

tak jdu poklidit ráno jsem vypálila z baráku ,měli jsme rezervaci jen do 9hod.

ak303
6. srp 2009

Blaži, celkem to jde, snažím se, občas na nic, ale už je líp....

lenkacar
6. srp 2009

ak ..ty dépy to je normálka stav ...musíme se přes to blbé období nějak překulit

blazenkaa
6. srp 2009

já myslela že si jako od tamtuď někoho přivezete třeba nějaké zvířátko to já vím že nemáš vejcovody a nebo nějakou srajdu to už jsem taky slyšela
Prosimtě kde byjsi ten bzben měla a kdyby tak hovno jim je potom jak vypadáš hlavně že tě má manžel rád

blazenkaa
6. srp 2009

neboj ak za par týdnů už o tom nebudeš ani vědět,ale to jdeš nějak brzo do práce

lenkacar
6. srp 2009

blaži přivezu leda opici na rameně ,jiný zvíře nebrat ,třeba šváby a podobná přítulná zvířátka

blazenkaa
6. srp 2009

no vidíš a už máš 3 do rodiny

ak303
6. srp 2009

Proč brzy?? Po týdnu. A to mi doktorka ani neschopenku nechtěla dát, ale já si ji vyptala. Ale nebojte já to zvládnu. Mám tady Vás, což je podpora jak blázen, skoromanžu takže se budu pomalu připravovat na další boj. Ale až po svatbě 😀

blazenkaa
6. srp 2009

a kdy máte svatbu?V kolikátém jsi byla

ak303
6. srp 2009

29.8. Byla jsem v 11 týdnu ☹

blazenkaa
6. srp 2009

a byla jsi na kyretáži?Doufám žeti nevadí že se tě na to ptám jestli jo tak nemsíš odpovídat .To budetemítkrásný datum svatby taky jsme se brali a ani nám nezáleželo na datumu ale podle toho jak jsme dělaly jelikoš manžel dělal na dvanácky

ak303
6. srp 2009

Byla jsem na revizi...Nevím jaký je v tom rozdíl. Jo datum jsme zvolili náhodně, ještě jsme si vybírali mezi 5 a 12.9. ALe nakonec jsme zvolili srpen. Původně to bylo hlavně kvůli mimískovi, aby jsme jako byli rodina se vším všudy 😉 , no tak teď to bude jak to má být, nejdřív svatba, pak děti 😀 , protože jedna moje známá říká, že děti se rodí až po svatbě 😵

blazenkaa
6. srp 2009

na to vůbec neber ohledy dítě až po svatbě každy to bre jinak uvidíš vše dobře dopadne a ještě bude hafo dětí .Ob musím končit jdu dělat obídek a pak šupky dupky do práce tak se drž měj se krásně a zase třeba zítra pa páááá 🙂

ak303
6. srp 2009

jasný vše bude ok. Tak se měj krásně a zase někdy pa 🙂

dadous
6. srp 2009

ahoj holky 😉 teda leni ti zavidím dovču, taky bych jela, jen nejsou ty korunky 😀
ahoj ak, tak v pondělí makat, jo?

ak303
6. srp 2009

Ahoj Dadoušku, jj v pondělí pěkně nástup opět do práce ☹

lenkacar
6. srp 2009

u nás taky svatba a pak děti 😀 😀 😀 😀 😀 ,máme akorát 8.8 výročí..

dadous
6. srp 2009

no tak aspon že budete mít svadbičku 😵 a pak už to mímo příjde 😉

ak303
6. srp 2009

No snad to půjde všechno dobře. Věřím tomu. K výročí gratuluji. 🙂

lenkacar
6. srp 2009

jak k nám dojela návštěva dovezli nám prý ,,péčko ,,asi 30dvd ,manžel to stopil ani jsem chlup nezahlídla ..soukromníček 🙄

lenkacar
6. srp 2009

ona pracuje v tom vydavatelství ..hm dobrej dárek,škoda že nedělá u řezníka

ak303
6. srp 2009

Nooo tak to bude u Vás veselo, i když teda vypadá to jen na veselo manžela 😀 . Teda ten je ale, třeba se podělí 😉

lenkacar
6. srp 2009

ak zatim to nevypadá že by chtěl nakrmit i mě ..

ak303
6. srp 2009

Teda Ti chlapi...no tem můj by byl taky soukromníček, takže jsme na tom stějně 😅

lenkacar
6. srp 2009

no ale já zatim teda v tomto čase a atmošce nemám na nic z čeho trčí chlup náladu

lenkacar
6. srp 2009

holky já nevim kde se ten náš bocian toulá ..třeba si dal mezipřistání na jihu ,tak ho drobet popoženu

ak303
6. srp 2009

To jo, to věřím jsem na tom tak nějak stejně, jen jsem Tě chtěla potěšit, že můj chlap by byl v tomhle stejný.

lenkacar
6. srp 2009

ak chápu ...pokaždý taky nenei ta správná šu...nálada

ak303
6. srp 2009

jak říkáš, ne vždy to je to pravý. A jak dlouho se vlastně snažíte?? A odkud že jsi?? Teda nemusíš odpovídat.

lenkacar
6. srp 2009

jsem z jihu čech a do artu v budějcích jezdíme rok neúspěšně