IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
7. srp 2009

takže asi migrena? no dr ti kdyžtak napíše prašky pro těhotny

milagross
7. srp 2009

radeji bych to chtela vydrzet bez toho no uvidime

dadous
7. srp 2009

no jo ted holt budem trpět, mě je teda zatím dobře, ale bojím se že to pak příjde najednou a budu blít a blít 😀

milagross
7. srp 2009

vim ze prasky jsou hrozne svinstvo,moje spoluzacka kdyz byla na zacatku tehu tak onemocnela a proto ze to jeste nevedela tak si koupila v lekarne prasky proti chripce a nakonec se ukazalo ze to byli priznaky na tehotestvi a ne chripka.Narodila se ji holcicka a dnes je v ustavu pro mentalne postizene deti,takze prasky NEBRAT!!!!!!!!!!!!!!!!!

dadous
7. srp 2009

to jo ale dr ti napíše nějaky šetrny pro těhule, by si nelajsnul ti napsat nějakej driak, kamoška je taky měla a holka je divoška 😀 hele zas to nesmíme tak prožívat, jsme těhotny a ne nemocny 😉

milagross
7. srp 2009

me take jinak nic neni,tak uvidime jak nas ty decka potrapi 😀 Jo a tu postizenou holcicku vidan protoze moje mamka dela v tomto ustavu pro postizene deti zdr.sestru,takze kdyz tam prijdu tak ji vidim,je to smutne a i kdybych mela trpet jak pes tak to vydrzim,za to mi to stoji

milagross
7. srp 2009

no jasne ale ja jsem jak blazen hlavne v noci kdyz nemuzu spat tak si predstavuju zaclonky,postylky,malbu v pokoji,kocarky,jmena blaa,blaa,blaa,hruza

dadous
7. srp 2009

jo to mema všichni 😀 taky už bych nejradši přitahla hadříky od kamoky a začla je prat 😀 😀 ale to k tomu prostě patří 😉

dadous
7. srp 2009

😀 😀 no už přehazuju písmenka 😀

milagross
7. srp 2009

no jo holciny jdu hodit sipku do vany,kdyz nesmim na kopaliste 😉

koblichzek
7. srp 2009

Ahojda, taky budu jedna z těch, které dnes budou zavřené doma, protože svítí sluníčko, ale to nevadí. Ráno jsem byla za kamarádkou v porodnici a chovala si 3 dny starý, naprosto dokonalý miminko.. Holky to bylo super 😵

dadous
7. srp 2009

ahoj kobli, my zas jedem za kamaradkou a ta už ma teda pulroční, ale s ní se už ponuchnam 😀 když byla malinka tak jsem se bala si ji pochovat 😀

koblichzek
7. srp 2009

Já sde taky bála, je to takové gumové 😀 😀 😀

dadous
7. srp 2009

no spíš hadrove 😀

koblichzek
7. srp 2009

nebo tak 😀 Taky je u vás takvé dusno? 😝

lenkacar
7. srp 2009

jo je u nás taky hnusno dusno

dadous
7. srp 2009

ne ne tady pere mozol ale fouka vitr 😠

koblichzek
7. srp 2009

Blé, taky je prostě hnus. Čaou leni, takže v říjnu na imuno?

ak303
7. srp 2009

Ahojík holky, tady je na zdechnutí 😝

dadous
7. srp 2009

no leni a počkej u mooře jak se budeš potit 😀

milagross
7. srp 2009

svagrova ma 7 denni miminko ale pochovat si ho bohuzel nemuzu,kdyz jsem v nemecku a ona v cechach ☹ 😒 ☹ 😒

lenkacar
7. srp 2009

u moooooře to fučí ..píšou že je tam 25st,to si asi vemu teplý fusky

dadous
7. srp 2009

😀 no ja bych si je ani nebrala 😀

milagross
7. srp 2009

jo leni 25 st to bych taky drela teple fusajdy na chladnejsi vecery 😀

koblichzek
7. srp 2009

Tě leni snad zahřeje manža, né? 😉
Ahoj Ak a Mili 🙂

milagross
7. srp 2009

zdravim,a kdyby nahodou ne manza tak si vzpomen na souseda 😀 😀

blazenkaa
7. srp 2009

Ahojky holky všechny moc zdravm
Já sem přišla pozdě dadous já to tajemné foto taky nevyděla pokaždé kouknu pozdě prosím prosím ☹

dadous
7. srp 2009

tak ale už naposled 😕

lenkacar
7. srp 2009

si dam na zahřátí tequilu s červem 😝

dadous
7. srp 2009

je tam a za chviličku mažu