• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
Dadouško - pro mimíska snad cokoli :wink: . Užij si den pa
7. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
kobli ale ja si stejně dam i presíčko :dizzy_face: tak papa
7. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
holky vypadla mi z plavek kostice dopr..sešíju to a max.budu strašit bez ..tam se to snad smí ne? na djerbě chodila mravnostní policie a nesměli jsme si dát na ulici ani pusu ,auta začli troubit a hned přijela hlídka ,,jojo holky ,,arabáše nebrat
7. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já jdu taky nacpat bříško a k tomu si pustím Tři oříšky pro Popelku - tu miluju :dizzy_face:
7. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
kobli taky bych si dala oříšky pistáciové :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. srp 2009 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Hm, taky je miluju :dizzy_face:
7. srp 2009 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
sakryš ale že ten trávníček byl fešák co? ted mám nového mladého favorita ,,roberta patkinsona ...ůů to je divoch
7. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
hmmmmmm
7. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Trávníček pochází z městečka odkud já a chodil na základku s mojí tetou :grinning:
7. srp 2009 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
furt je to fešák ..i starej akorát bych ho nemohla mít doma ,vadí mi jak pomalu mluví
7. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
jednoho trávníka už mám co se týče mluvy doma ..tak dost ..
7. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
medu co tomu řikáš že ten starej Janda má zase děcko ..vladísovi by ten kočár slušel líp
7. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
mizim jedem na chatu a kolotoč začíná ,pán tvorstva se vrátil a kvočna začíná kvokat
7. srp 2009 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky pádím, mám sraz s holkama z práce. Tak se ukážu večer. Zatím se mějte :slight_smile:
7. srp 2009 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Trávníčka nebrat, je to debil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak hlasím návrat z ET :slight_smile: už máme dva bojovníčky.:slight_smile: Ale bohužel jich víc nezustalo :(
7. srp 2009 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé, lip, to nevadí, hlavně že jsou dva u tebe. Dnes nic nedělej!!! Hezky odpočívat, jen u PC mmůžeš sedět :grinning: A jak se cítíš?
7. srp 2009 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Já víím, ale i tak to bylo trochu zklamání. U PC budu sedet, teda spíš ležet, až večer. Ted pojedem domů. :slight_smile: Až na to břicho to je v pohodě. Ale doktor říkal, že to je klasika. Že mám zvětšený vaječníky, no.
7. srp 2009 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Jasně, tak se držte a ať se pořádně zakousnou :grinning: . Krm je samejma dobrůtkama, ať ví, do čeho jdou :grinning: :wink:
7. srp 2009 ve 14:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jee,Lip tak ted budem vsici drzet palecky,treba uz jiny nebudes ani potrebovat,musis verit a hlavne lezet a odpocivat,jooo a to piti,nezapomen z toho ty vajecniky splasknou :grinning: :wink:
7. srp 2009 v 15:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky tak jsem se vyspinkala z malým :wink: a nemůžu se probrat :angry:
Jéééé Lip moc gratuluji a držím pěstičky neboj vše bude ok :wink: :slight_smile: dnes fakt jen odpočívej a pak normál,ale s opatrností :wink: :slight_smile:
7. srp 2009 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky já to taky na chvilku zalomila. Uvařila jsem a udělalo se mi tak zle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. srp 2009 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Kobli no pachy ted ti nevoněj :wink: no a co ranní nevolnosti ještě nejsou mamino :wink:
7. srp 2009 v 16:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Buď to mám z nervů nebo fakt z mimi, ale už třetí den je mi zle. Ale to mi přijde brzy. Spíš to bude i z těch nervů. Kamarádkám bylo bylo až někdy od 5 týdne.
7. srp 2009 v 16:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Kobli a co máš za nervy?? :frowning2:
7. srp 2009 v 16:36  • Odpověz  • To se mi líbí
No tak určitě z doktora příští týden, jestli to potvrdí. A taky mě dost naštvala máma, ale to rozebírat nebudem.
Do toho sháníme byt a kdyby bylo víc peněz taky by nevadilo, no vždyť víš
7. srp 2009 v 16:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Mamino neboj u Dr. se to určo potvrdí :wink: a s mámou se to taky urovná taky mě kolikrát mrzí když se sní chytnu a co se týče peněz tak to je asi všude stejný :confounded: čím víc tím líp,ale kde je vzít a nekrást :grinning: neboj všechno dobře dopadne :slight_smile: uvidíš my všichni budem a držíme pěstičky aby bylo vše ok :wink:
7. srp 2009 v 16:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Daji díky. Jsem tam četla, jestli jsem to dobře pochopila, že za měsíc byste šli znova?
7. srp 2009 v 16:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Kobli no manža říkal že bude mít tak za měsíc dobrou fušku kde vydělá hodně peněz tak bychom šli asi hned pak do boje :wink: :slight_smile:
7. srp 2009 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek