• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
Né, to je v pohodě :wink:
7. srp 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
kobli - no nemáme :( musíme pěkne po svejch:(
7. srp 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky mizím nachvilku jdu dětem udělat večeři tak večer páááá :slight_smile:
7. srp 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda lip, to tě měl manža vynést :grinning:
7. srp 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
kobli - ten chudák táhnul tisice tašek, heh. a stejne to všechno nepobral. Hlavně že důchodci, co tu v baráku jsou, si o nas mladejch myslí, že jsme hrozně líný, když chceme výtah :D
7. srp 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Důchodci tomu nerozumí. Ti myslí jen na sebe a mnohdy se mají líp než my mladí a stejně si furt stěžujou :angry:
7. srp 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
mooooje řeč. Ale co naděláš...nic. Halt tu budem muset šlapat po svejch. Jsem tak přemýšlela, že kdyby se povedly dve prtata...tak by to tu byl asi docela záhul s těma schodama...
7. srp 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to by teda byl :grinning: . ty jo, to si moc představit neumím. To bys asi pomalu nikdy nemohla sama. Vem si jenom jak budeš tahat kočár ze sklepa - asi začni posilovat :grinning:
7. srp 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, ani já. A k tomu ještě pes. Asi by to byla sranda :D Copak posilovat...spíš by to chtělo jedny ruce navíc :D
7. srp 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lip teda šmatlat po schodech no děs no a je to fakt co pak s dvočatama to bude záhul to je fakt na posilku :grinning: ale to se zvládne :wink: no děti jsou ve vaně tak snad tam chcilku vydrží :grinning: a manža je na oslavě v práci tak jsu zvědavá s jakou příjde :angry: :grinning: doufám že lehne a bude chrápat :angry: :grinning:
7. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám že tu nikdo není :frowning2: no my jsme ted vylezly z vany nakonec jsem tam zkončila snima :grinning: a manža pořád nikde :angry: a kdepak se couráte holky určo asi na lepším :wink:
7. srp 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj dáji,byla jsem celý den v trapu,před chvilkou jsem dorazila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdarec holky
7. srp 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tyk jak jsi kvokala?
7. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem myslela,že jsi na chatě?
7. srp 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ne medu to táta kvoká ... :grinning: :grinning: :grinning: my se vrátli,jelo se tam pro nezbytnosti co chcem sebou
7. srp 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tovíš proběhla studie a letový plán atd..znáš to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak jak se vám vede :slight_smile:
autor
a jo,on je ta kvočnička :grinning: proboha a co táhnete sebou z chaty?snad né zahradní hadice atd :grinning:
Leni nemáš cestovní horečku? :grinning:
ne ,.vezem sebou ten bazen :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,ne dají já ne ,ale táta tady pobíhá jak kvočna
7. srp 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo až moc dobře to znám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a počkej,kolikrát to bude ještě kontrolovat,ono to nebude jen tak :wink:
7. srp 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to je gut,protože ten se vám tam bude hodit :grinning:
7. srp 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si myslim medu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kontrola proběhne asi stokrát ,mám sbalenou půlku a už je to těžký ..ty těžší balim jemu :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. srp 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak to je i unás já zbalím a pak když něco zapomenu tak brblá že mám sklérozu :angry: tak mu vždy řeknu at si zbalí příště sám věci když je tak chytrej :grinning: jo bazének a kam si ho uložíte :sweat_smile: do ložnice :grinning: :grinning:
7. srp 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je fuk dají ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: fuj jsem se ted nažrala konečně a blé to jsem se zase přežrala
7. srp 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to má taky být,jen ať si tahá to těžké on :grinning: :grinning: :grinning: ty si tam dej jen plavky,kostici vyho´d ,ta by ti to mohla zatížit :grinning: a taťkovi ten zbytek
7. srp 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
zítra to jdem oslavit a snad trefim na letiště,hlavní je zabalit kinedryl ..minukle jsem sežrala asi 4ks ,páč furt odkládali let hovada a pak jsem byla úpklně sfetovaná kvůli nim :pensive:
7. srp 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já taky perlila dnes,dobytek :confounded: dorty se šlehačkou :stuck_out_tongue_closed_eyes: předpičník mám dobrej :rolling_eyes:
7. srp 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
na co kinedryl,prochlastej tu cestu,to zabere líp :grinning:
7. srp 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek