IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

koblichzek
7. srp 2009

Né, to je v pohodě 😉

liptonek
7. srp 2009

kobli - no nemáme :( musíme pěkne po svejch:(

daja.w
7. srp 2009

já taky mizím nachvilku jdu dětem udělat večeři tak večer páááá 🙂

koblichzek
7. srp 2009

Teda lip, to tě měl manža vynést 😀

liptonek
7. srp 2009

kobli - ten chudák táhnul tisice tašek, heh. a stejne to všechno nepobral. Hlavně že důchodci, co tu v baráku jsou, si o nas mladejch myslí, že jsme hrozně líný, když chceme výtah :D

koblichzek
7. srp 2009

Důchodci tomu nerozumí. Ti myslí jen na sebe a mnohdy se mají líp než my mladí a stejně si furt stěžujou 😠

liptonek
7. srp 2009

mooooje řeč. Ale co naděláš...nic. Halt tu budem muset šlapat po svejch. Jsem tak přemýšlela, že kdyby se povedly dve prtata...tak by to tu byl asi docela záhul s těma schodama...

koblichzek
7. srp 2009

No to by teda byl 😀 . ty jo, to si moc představit neumím. To bys asi pomalu nikdy nemohla sama. Vem si jenom jak budeš tahat kočár ze sklepa - asi začni posilovat 😀

liptonek
7. srp 2009

no, ani já. A k tomu ještě pes. Asi by to byla sranda :D Copak posilovat...spíš by to chtělo jedny ruce navíc :D

daja.w
7. srp 2009

Lip teda šmatlat po schodech no děs no a je to fakt co pak s dvočatama to bude záhul to je fakt na posilku 😀 ale to se zvládne 😉 no děti jsou ve vaně tak snad tam chcilku vydrží 😀 a manža je na oslavě v práci tak jsu zvědavá s jakou příjde 😠 😀 doufám že lehne a bude chrápat 😠 😀

daja.w
7. srp 2009

Tak koukám že tu nikdo není ☹ no my jsme ted vylezly z vany nakonec jsem tam zkončila snima 😀 a manža pořád nikde 😠 a kdepak se couráte holky určo asi na lepším 😉

meduna
autor
7. srp 2009

Ahoj dáji,byla jsem celý den v trapu,před chvilkou jsem dorazila 😝

lenkacar
7. srp 2009

zdarec holky

meduna
autor
7. srp 2009

tyk jak jsi kvokala?

meduna
autor
7. srp 2009

jsem myslela,že jsi na chatě?

lenkacar
7. srp 2009

já ne medu to táta kvoká ... 😀 😀 😀 my se vrátli,jelo se tam pro nezbytnosti co chcem sebou

lenkacar
7. srp 2009

tovíš proběhla studie a letový plán atd..znáš to 😀 😀 😀 😀

daja.w
7. srp 2009

Ahojky tak jak se vám vede 🙂

meduna
autor
7. srp 2009

a jo,on je ta kvočnička 😀 proboha a co táhnete sebou z chaty?snad né zahradní hadice atd 😀

daja.w
7. srp 2009

Leni nemáš cestovní horečku? 😀

lenkacar
7. srp 2009

ne ,.vezem sebou ten bazen 😝 😀 😀 😀 😀 ,ne dají já ne ,ale táta tady pobíhá jak kvočna

meduna
autor
7. srp 2009

jo až moc dobře to znám 😀 😀 😀 😀 a počkej,kolikrát to bude ještě kontrolovat,ono to nebude jen tak 😉

meduna
autor
7. srp 2009

tak to je gut,protože ten se vám tam bude hodit 😀

lenkacar
7. srp 2009

já si myslim medu 😀 😀 😀 😀 kontrola proběhne asi stokrát ,mám sbalenou půlku a už je to těžký ..ty těžší balim jemu 😀 😀 😝

daja.w
7. srp 2009

Jo tak to je i unás já zbalím a pak když něco zapomenu tak brblá že mám sklérozu 😠 tak mu vždy řeknu at si zbalí příště sám věci když je tak chytrej 😀 jo bazének a kam si ho uložíte 😅 do ložnice 😀 😀

lenkacar
7. srp 2009

to je fuk dají ... 😀 😀 😀 😀 fuj jsem se ted nažrala konečně a blé to jsem se zase přežrala

meduna
autor
7. srp 2009

tak to má taky být,jen ať si tahá to těžké on 😀 😀 😀 ty si tam dej jen plavky,kostici vyho´d ,ta by ti to mohla zatížit 😀 a taťkovi ten zbytek

lenkacar
7. srp 2009

zítra to jdem oslavit a snad trefim na letiště,hlavní je zabalit kinedryl ..minukle jsem sežrala asi 4ks ,páč furt odkládali let hovada a pak jsem byla úpklně sfetovaná kvůli nim 😔

meduna
autor
7. srp 2009

no já taky perlila dnes,dobytek 😖 dorty se šlehačkou 😝 předpičník mám dobrej 🙄

meduna
autor
7. srp 2009

na co kinedryl,prochlastej tu cestu,to zabere líp 😀