IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
8. srp 2009

dají nemusí být španěl krásnej ,ale bude mít pěkný oči a kládu 😉

lenkacar
8. srp 2009

jestli se vdáváš z lásky je to lepší jak z rozumu ,,říká zkušená lenkacar 😀 😀 😀

daja.w
8. srp 2009

Leni ted vařím a pak jdu s malým si lehnout a pak odpo jdem ke známým 😉 jen si dej do nosánku a pryč od něj to by jste se hádaly celej den 😝 jo kotátka jsou krásný ale než vyrostou já kočky taky mocnemusím

lenkacar
8. srp 2009

dají ty se netěš tobě ho nepůjčim jen medunce ..

ak303
8. srp 2009

No svatba se domluvila v době, kdy jsme měli mít mimi, teď už to rušit nebudem....ale jasně že z lásky!!!!

daja.w
8. srp 2009

kurňa zase mám smůlu 😀 tak budete soukromničit 😠 no co mám sváma dělat 😀 ježiši ted tu byla baba a ptala se mě co vidím do budoucnosti že se to týká bible 😨 no tak jsem ji slušně vyhodila 😀 já toto nesnáším 😠

lenkacar
8. srp 2009

dají si neřekla že jsi sybila 😀 😀 😀 😀

daja.w
8. srp 2009

Leni naše svadba byla taky z lásky a po druhý bych už to neudělala je někdy pořádně na ranu 😠

lenkacar
8. srp 2009

dají ty máš svýho gaučáka doma ...

daja.w
8. srp 2009

jaká sybila??????? 😅 😅

lenkacar
8. srp 2009

nio jasně třičtvrtě z nich je po roce na pěst ,některý i dřív 😝

lenkacar
8. srp 2009

že máš vidět do budoucnosti věštkyně ne? 😀 😀 😀

nadis.h
8. srp 2009

Díky za přivítání. 😉 Holky nemluvte o úklidu! Ja mám po dlouhé době volnou sobotu, ráno bylo hezky.. Tak jsem se sbalila, že půjdu někam na koupák a když jsem chtěla odcházet tak se zatáhlo... 😝 Takže půjdu asi taky uklízet. 😀 Byla jsem týden sama doma, tak je to znát, že jsem nic moc nedělala. 😝 😕

milagross
8. srp 2009

cau kooocy preji pekny den aLeni blahopreji k vyroci 😀 😀 😀

lenkacar
8. srp 2009

ježíš další blahopřání ,večer piju na žal ..chápete? mám z toho deprési

lenkacar
8. srp 2009

už se těšim na květáček ,ještě že spim jinde ,bože to by mě to zase ovanulo ..

daja.w
8. srp 2009

jooo ták já mám nějaký dlouhý vedení dnes 😀 😀 no jo budoucnost ta je v prd.. 😀 jo po svadbě se změní jak svina si myslijou že jsou páni tvorstva 😀
Nadis tak tu ted uklízí jen Ak já na to prdím bo tu mám děti a to bych mohla uklízet pořád dokola 😀 akorát vysaju drobky a prdím na to,ale jak odjedou tak se ztoho poseru 😝

milagross
8. srp 2009

ahaaaa no tak na zal piju rada to jde mnohem lip 😀 😀 a pak si nekdy i poplacu a polituji 😀 😀

milagross
8. srp 2009

u nas uklizi manzel ja nesmim nic delat, rikal vedec jeskynek 😀

lenkacar
8. srp 2009

no jasně mili neni nad to se pěkně od srdce politovat a posmrkat x kapesníků to pomáhá 😀 😀 😀 😀

lenkacar
8. srp 2009

ježíš ján už chci bejt taky těhule ,abych nemusela uklízet a souložit

milagross
8. srp 2009

to je fakt,Leni ale pred manzou delam hrdinku buhvi jak nejsem silna

lenkacar
8. srp 2009

jo???????já brečim i když hrajou nějaké písně v rádiu co mi něco připomínaj...taková obecní plačka

nadis.h
8. srp 2009

Já musím. Zítra se vrací skoro manža a ten je na pořádek jak pes... 😝

lenkacar
8. srp 2009

tak mizim scedit ty brambory ..manžel se vyspal koukam asi má hlad ..

ak303
8. srp 2009

noo tak co mám jiného dělat, když su tu sama??? A skoromanža říká že se po svatbě mění ženský...ale to je kec, je to určitě naopak. Leni těhule chceme být všechny...to by byla ta největší paráda 😀 😀

daja.w
8. srp 2009

květáček mňam mňam 🙂 holky mizím večer juknu zatím páááá

milagross
8. srp 2009

no v soulozeni nejsem prebornice rekordu,ale poslednich par dnu bach jako ze i jooo mohla a kort dnes rano jsem byla naprosto silena,ale vy rikate ze nee,tak to teda radsi delat neebudu

ak303
8. srp 2009

mili...ty dračice??? 😉

milagross
8. srp 2009

to je jenom nejaky ulet 😒 😒