IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
8. kvě 2009

prostě řekl ,že už ne .. a já za sebe taky asi ne ..uvidíme co bude ,ale asi to nedam

meduna
autor
8. kvě 2009

no me o tom povidej-dojizdeni myslim.my jezdime skoro 300km se oplodnovat

mandarinka
8. kvě 2009

tak to máte holky blbý, já sednu na tramvaj a je to 🙂

lenkacar
8. kvě 2009

medu a odkud seš?

lenkacar
8. kvě 2009

my to máme nejblíž do budějc

lenkacar
8. kvě 2009

a tak aby mě totálně nejeblo tak očumuju kočárky víte? jako na ulici ,nelezu do krámu

mandarinka
8. kvě 2009

já po nich taky koukám

lenkacar
8. kvě 2009

mandar zítra na tebe myslim a jdu asi chrápat ,jdou na mě chutě ,dala bych si bud čokošku a nebo pivo ,ale nemám doma ani jedno ,ani tátu ,no na toho stejně chut neni tak nic ..

mandarinka
8. kvě 2009

tak dobrou, já dám zítra vědět, jak dopadnem

lenkacar
8. kvě 2009

tak páčko holky..zítra jedu na chatu a možná tam budem spát,tak se pak zase zjevim ..

lenkacar
8. kvě 2009

mandar tak mi to napiš do ip já přijedu až v neděli jo? abych to třeba nepřehlídla kolik je kousků a tak v rychlosti abys mohla odpočívat tak papa

mandarinka
8. kvě 2009

jasně 😉

meduna
autor
8. kvě 2009

z Norimberka

lenkacar
9. kvě 2009

medu jo tak to jo ,to byses tam asi nedoplatila 😉 ,tam jsme jezdili na blešáky 😀 😀 😀 😀

lenkacar
9. kvě 2009

jinak všem přejuhezký den ,včera byla bouřka jako bejk a ted je zatim ,tukam ,hezky

dadous
9. kvě 2009

teda leni ty jsi ranní ptače 😀 😀
zdravím všechny 😉

mandarinka
9. kvě 2009

Čus, tak to mám za sebou, našli 11 vajuch, uvidíme, až to zkontrolujou, kolik jich zbyte. A jak motorkář ještě nevím, ten šel na sál až v 10. Budou nám odpoledne volat

dadous
9. kvě 2009

no tak pak dej hned vědět 😉

mandarinka
9. kvě 2009

no takže 8 dobrých, 2 hraniční a něco mu tam našli, ale je to nějaký na pytel.... tak uvidíme

dadous
9. kvě 2009

on byl jako na spermiu?

koblichzek
9. kvě 2009

Ahojky, hledám, hledám s kým pokecat o stejném porblému. Mohu se zapojit do diskuse?

dadous
9. kvě 2009

ahoj jasně že mužeš 😉 copak mate za problem?

mandarinka
9. kvě 2009

Dad ne, ma mesa/tese

dadous
9. kvě 2009

no na tu jsme měli jit taky, ale minule mu tam drtek našli, tak uvidíme co dal 😉

koblichzek
9. kvě 2009

Zrovna jsme témeř u konce stimulace a čeká nás naše první IVF, tak jen jsou trochu obavy a právě to, že s kdekým o tom člověk moc mluvit nechce. Spíš se mi právě líbil úžasný název diskuse - jak se nezbláznit 😅 .

dadous
9. kvě 2009

jo jo nazev je super, chválíme medunku 😀

mandarinka
9. kvě 2009

Koblíchzku vítej

mandarinka
9. kvě 2009

Já zrovna dneska byla na první OPU

dadous
9. kvě 2009

koukam že jsi z KV, tak to si budeš moct pěkně pokecat se zuzkou, ta už ma krasny dvojčatka po IVF 😉

mandarinka
9. kvě 2009

No on měl spermio hodně hodně špatný a jak je vidět, ani tou operací jsme to moc nevyhráli - ale uvidíme zítra, kolik se jich podaří oplodnit