• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
autor
Ahoj Olásku,tak na pífíínko,mňam.A pak kuka na Muka :grinning:
8. srp 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medu želatinu jsem nikdy nedělala, takže já radit nemůžu :frowning2:
tak se jdu oblíkat na tu naší párty ,tak papapa
Ahoj Oli :slight_smile: jé já bych šla taky :wink:
autor
tak ahoj Leni,pořádně to tam roztoč :wink:
8. srp 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lip, to jr v pohodě, já to pochopila. :grinning: No vždyť já to taky nevydržela vda týdny a to ještě musím vydržet týden do UTZ. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ahojky oli jak je
Daji namoč ručník do studené vody a zabal mu do toho kotníky nebo prostěradlo a zabal ho do toho a přikrej ho dekou
Leni ahojky a díky za radu jdu ho zchlazovat to bude chudáček řvát hlavně at mu to pomůže :wink: pa pa a užij si to na oslavě :slight_smile:
:grinning: :grinning: :grinning: mě se želatina jednou povedla :slight_smile: ....asi tím, že jsem ji nedělala v létě !!! Dneska jsem dělala masovou směs a zabalila jsem jí do listovýho těsta jako štrůdl - to byla mnamka :grinning:
8. srp 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni užij si večer. :wink:
8. srp 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo štrůdl na slano je prej moc dobrej :dizzy_face:
8. srp 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co medu jak to vypadá už jsi jí tam dala
8. srp 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kobli - asi za to nebude moct komp...ale jáá :grinning: A tys už měla hned termín na krev a UTZ? Já se mám objednat až za dva týdny...a to jen v případe, pokud budou //
8. srp 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak je prima :slight_smile: celkem ! spíš pracovně než soukromě ..... jak já bych už chtěla být doma :grinning: :wink:
a šneci na slano z listového to je taky mňamka
oli to zase pracuješ
8. srp 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak já ještě než jsem odešla po KETu domů, tak mě hned objednali a navíc říkali ať netestím, ať pak nejsem zklamaná, že ty testy nejsou spolehlivý.
:frowning2:
jj, to dělám ...a nedávno jsem dělala šněky na sladko - jen se skořicovým cukrem a pomazaný máslíčkem :grinning:
blaz - šneci? eeee, to snad radši ani neeee :grinning:
tak to mě řekli uplně to samé co řekli koblíškovi
8. srp 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kobli - no vidíš a já hned jeden vyfasovala. :unamused:
8. srp 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
A bláži odpověděla jsi mi vůbec, kdy jdete znova? :sweat_smile:
lip to je taková dobrota oni to nejsou klasické šneci ale smotané těsto listové a naplněné :slight_smile:
autor
Oli,dělám to taky,mkoupím listové těsto a nastrouhám do něj syr,nebo salám,může být i maso a pak to zatočím nakrájím na malinkaté kousky a peču,moc dobré
Já jsem si na doporučení od jiných bab koupila Rapiclear (test) a i v lékarně mi říkala, že je opravdu dobrej. Rozpozná prý těhu už od 5. dne
8. srp 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ááá,šnečky na sladko udělám,dobrý nápad.Já je dříve dělala jen z kynutého těsta,ale teď se mi s ním nechce matlat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. srp 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
kobli ani nevím že jsi se mě ptala.Varletě měli teď 2 týdny dovolené ale v pondělí už tam budou v 8 hodin tak v 8:01 tam hned volám aby jsem se už objedna chtěla by jsem jít co nejdřív třeba to stihnu ještě tenhleciklus,ale už se těším i na to pícháníčko :sunglasses:
8. srp 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
blaz - na sladko možná, ale slaný mi moc nejedou. teda měla jsem to ráda, ale jednou mi po tom bylo taaak zle, že je od tý doby nemuzu ani videt :grinning:
8. srp 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak už má zábal no řval ale já ho uložila na gauč polštář at krásně vidí na pohádku a studený obklad na nohy a zakryla tak snad to bude ok :wink:
tak teda šneky :sweat_smile: no já nepeču tak ani nevím jak se to dělá :grinning:
8. srp 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já peču a vždy se mi to povede. On je totiž na zadní straně krabice napsanej návod a je to jednoduchý :grinning: :grinning:
8. srp 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek