IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
8. srp 2009

Blaženko,telefonovala jsem,ale želatina se nepovedla,tak mám ještě jednu,udělám další pokus 😝

blazenkaa
8. srp 2009

to je škoda myslela jsem že jsi zatuhla do želatiny a dárek by měl manža nádhernej

meduna
autor
8. srp 2009

no to jo 😀 😀 😀 😀 😀

blazenkaa
8. srp 2009

😀 😀

meduna
autor
8. srp 2009

tak jdu na to a dofám,že se mi ta mrcha te´d povede 😎

blazenkaa
8. srp 2009

Medunko musím končit jedeme k rodičům je to rychle rozhodnutí manžy tak se tu mějte já se potom ukážu až přijedeme tak zatím pa pá a ať se ti to povede držím pěstičky

meduna
autor
8. srp 2009

ahoj Blaženko a příjemnou návštěvu 😉

daja.w
8. srp 2009

holky já jsem se musela nachvilku odmlčet,malýmu stoupla teplota na 39,2 tak jsem lítala ze zábalama a ktomu ještě dělám manžovy guláš bo jsem odpoledne dělala bramboračku a on jí nerad ☹ a pak jsem ještě umyla nádobí už toho bylo hodně 😝 a ted piju konečně kafíčko 🙂 jo a už mu klesla teplota na 38,7 a uz je trošičku veselejší i snědl jogurt a to za celej den měl jen trošku polévky z brekem

daja.w
8. srp 2009

Blaži pěknou návštěvu a Kobli jen se natáhni nožky nahoru 🙂 Medu a at se ti ta želatina konečně povede 😀 jo a manža ten pramen nenašel (pivisko) 😀 tak už je doma a spí v křesle 😀

meduna
autor
8. srp 2009

Dájinko,možná ho našel a a kapánek si přihnul,když už chrupká v křesílku 😀

daja.w
8. srp 2009

Medunko no já si myslím že byl ještě včerejší a kopání v té studně mu dalo těžce zabrat 😠 ale zítra jde znovu 😀 tak už možná něco vykope 😀 že by poklad 😅 😀

meduna
autor
8. srp 2009

jé to by bylo viď,kdyby na něco narazil 😕

meduna
autor
8. srp 2009

jo,želatina ok

daja.w
8. srp 2009

no mohl by ale najde prd 😀 😀 jé tak vydíš a už ji máš ta první musela být nějaká divná 😀

meduna
autor
8. srp 2009

bych spíš řekla,že já jsem divná 😝 protože jsem jí neuměla udělat

daja.w
8. srp 2009

Medu hlavně že už se povedla né to je důležitý 😉 😀

meduna
autor
8. srp 2009

jo,ještě aby to bylo k žrádlu,uvidíme zítra večer až ho nakrojíme 😵

daja.w
8. srp 2009

neboj bude takovou práci jsi stím dala 😉

meduna
autor
8. srp 2009

jdu zkuřnout,nějak se mi kroutí pysk 😀

daja.w
8. srp 2009

jo jo jen běž já jsem si ted ohřála tu bramboračku a jdu tlačit do hlavy 😀 samozřejmě že u PC 😀

meduna
autor
8. srp 2009

taky bych něco tlačila ale asi si tak akorát zatlačím oči,ráno do práce 😝 a žrát už nechci,jsem furt hladová,ale tímhle tempem,bych byla jak prase za chvilku 😝

daja.w
8. srp 2009

tak já jedla jen oběd a to trošku neměla jsem moc hlad,ale ted jsem se konečně v klidu najedla bo manža spí a děti taky 😀 jejda ty jdeš zítra do práce no to ti teda nezávidím,ale hlavně at tě to uteče 😉

meduna
autor
8. srp 2009

ale jo ono to vždy rychle uteče,ráno se mi nechce a pak to uteče a frčím dom

daja.w
8. srp 2009

jo nejhorší je ráno vstat,ale pak už to člověk nějak zvládne 😉

meduna
autor
8. srp 2009

tak u mě to jde,budíček mám až v 7 😵 😵

meduna
autor
8. srp 2009

tak jdu dělat medvědici,Dáji přeji ti příjemný a hlavně klidný večer a dobrou noc,malej už je snad ok

daja.w
8. srp 2009

tak dobrou nocinku přeji 🙂 jojinak děkuji no snad bude ok já dnes radši budu spinkat sněma 🙂

meduna
autor
8. srp 2009

jo,asi nějaká chřipka,nebo angina,teď to řádí,ale zítra s ním radši zajdi,ať máš klid,že to nic není

daja.w
8. srp 2009

no možná já mluvila s jeho mámou a říkal že sem tam mívá ty horečky a že za dva dny to přejde,ale pokud zítra pořád bude mít tak vysoký teploty tak určitě zajdu s ním k doktorovy jistota je jistota 😉

blazenkaa
8. srp 2009

ahojky divošky jste tu ještě některá