IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

blazenkaa
8. srp 2009

Medunko to je dobře že se ti to povedlo.To že napoprvé se ti to nepovedlo to vůbec nevadí 😎 chybama se člověk učí a příště to bude jedna báseň 😵 .
Ty nejsi divná to byla divná ta želatina ty jsi šikulka.Doufám že se ti ten pysk moc neskroutil ,aby jsi nešla do práce zítra s pyskem jako orangutan 🙂 😀 😀 😝
Dajinko to je špatný že manža nic nevykopal ,ale hlavně ,že se tam nezakopal 🙂.
Chudák ten tvůjmalej to asi trpěl stou horečkou co ,ale hlavně že už mu to kleslo a zítra určitě bude lépe hlavně s ním raději nechoď na sluníčko.Přeju ti s ním hodně štěstí ať je zítra fit .
Holčičky moje koukám že už všichni spinkáte já jdu teda taky zítra chci malovat tak aby jsem na to viděla tak se mějtek rásně se vyspěte a zase zítra se tu uvidíme dobrou noc 🙂

lenkacar
9. srp 2009

čus dobré ránko ,tak čtu dajíí jak se má malej? hele ještě ,nedávej mu mléčné výrobky jak má horečku tak to v něm srazí na tvaroh a mohl by zvracet ...leopší by byla nějaká polévka jenom něco lehkého když se tělo pere ...ale neboj ,oni maj sice děti horečky ,ale brzy jsou fit ,to neni jako horečka u dospěláka ..ale kdyby se mu fakt moc zvýšila tak ho zabal do mokrýho prostěradla a na něj dejku a zavolej doktora k vám.. 😉 .Jinak já holky mám sbaleno ,včera jsme se večer tak chytli no paráda ,ale už leze ke křížku ...tak se to snad zlepší..vyspalala sjem se docela dobře ,zase vedle v pokoji ..a takhle začíná odcizování ,škoda že tam nemůžu být furt 😎

lenkacar
9. srp 2009

medu se želatinou jsem na tom jako ty ... 😀 😀 😀 😀

nadis.h
9. srp 2009

Ahoj holky,

jak se máte? Je zas krásně venku, ale já půjdu makat. 😝

Medunko ahoj. Tak jak? 😉 Želatina je mrcha. Zkoušela jsem jí už 2x a ještě se ani jednou nepovedla tak jak měla. 😝

Liptonku já chodím taky do G v Liberci. 😉

lenkacar
9. srp 2009

ahoj nadi,ty jdeš do práce?

lenkacar
9. srp 2009

já si matně vzpomínám že jsem tu želatinu asi taky ještě zkoušela ,ale dopadlo to pomalu stejně ..jako k jídlu to asi pak bylo ,ale žádná okrasa ,abych to někomu ukazovala ..

nadis.h
9. srp 2009

Ahoj Leni. No nejspíš jo. 😝 Ještě to nevím, ale musím být raději nastartovaná,kdybych musela.

želatina je téma tedy.. 😀

lenkacar
9. srp 2009

nadi tak kdybys musela at ti to uteče,manžel taky běžel ještě na chvíli do práce

nadis.h
9. srp 2009

Leni díky,
Ten můj se dnes vrací taky po týdnu. 😝 To jak jsem chtěla včera uklízet tak se nic nedělo. Tak musím dneska. 🙄 Nevím kdy to stihnu, když sedím na zadku. 😀

lenkacar
9. srp 2009

já ani se nechystam uklízet ,zalila jsem kytky a sbohem

nadis.h
9. srp 2009

Tak to se máš. Já vždy udělám takový bordel, když jsem sama doma..A pak to furt odkládám až na poslední chvíli... 😀

lenkacar
9. srp 2009

bys měla vidět ten bordel když vařim ,moje máma všude koberce a neupadne jí smítko

nadis.h
9. srp 2009

😀 😀 😀
Přesně.. já taky neumím vařit jinak než že mám všechno rozhrabané kolem... 😀

nadis.h
9. srp 2009

Jdu to trochu pofackovat dokud nevolají z práce. 🤐

blazenkaa
9. srp 2009

kkrásné nedělní ráno děvenky tak jak jsme se vyspinkali

ak303
9. srp 2009

Dobré ranko holky, tak koukám, je to tu samý ranní ptáče?? Já ráno vstala a hned se uvelebila u TV, dávali pohádku 😀 😀 no a teď jdu teda žehlit.

lenkacar
9. srp 2009

ak sakryš co mi uniklo za pohádku...

ak303
9. srp 2009

no nějaká filmová, ale hezká a romantická 😀

daja.w
9. srp 2009

Ahojky holčiny 🙂 tak hlásím malej už nemá teplotu 🙂 ale noc byla divoká kolem 23.30 se vzbudil s nehorázným brekem,že jsem nevěděla co mu je měl hysterycký záchvat breku se chudáček úplně třepal no samozřejmě pak jsem řvala i já bo sem nevěděla co sním trvalo to asi víc jak 5 minut a pak se uklidnil a byl v poho asi měl hodně škaredý sen ☹ tak jsem šla sním si lehnout a od půl jedný do půl čtvrtý jsem nespala ☹ pořád sebou vrtěl a nespal a pak usnul na hodku a zase škaredý sen ☹ ale pak hned usnul a spal až do rána vstávaly jsme v 10 😉

lenkacar
9. srp 2009

dají to je ten pravý nácvik na vlastní mimčo ... 😉 to je moc dobře že je mu lépe ,jen nehysterčit !zvládneš všechno jsi šikulka 😵 😵 ,ak no to jsem teda propásla ..

lenkacar
9. srp 2009

holky já mám takovýho nerva že mám prdel rozedřenou 😠 😝 jak furt se...,achjo moje hemíci ..stejně za to může vladís mě tu nervuje furt pobíhá jak raněná koroptev

lenkacar
9. srp 2009

tak se loučím a návrat 17.8 dopolko se hlásím

ak303
9. srp 2009

Leni krásnou a hlavně klidnou dovolenou, něco hezkého si přivez 😉 a myslíme na tebe

daja.w
9. srp 2009

Leni jo to zvládnem 🙂 tak Vám přeji krásnou dovolenou a mooooc si to tam užijte a hlavně at se Vládís uklidní a dá se do kupy 😉 tak pa pa pa

dadous
9. srp 2009

ahoj holky teda vy jste včera povídaly 😕 vítam nadis 😵 ma klíště ale je strašneě malinky že nejde vzít ani do ponzety , jak ho mam dat pryč? 😢

ak303
9. srp 2009

Ahoj dadousku, nevím jestli ti poradím dobře, ale já když měla malinký klíště, tak jsem ho moc moc namazala a točila kolem něj proti směru hod ručiček a po chvíli se pustilo, pak vydesinfikovat. Ale nechci být špatný rádce.

dadous
9. srp 2009

😀 do pinzety 😀

dadous
9. srp 2009

ak ted jsem ho namatlala kremem, tak chvilku počkam a pak to zkusím vykroutit 😕 mam docela bobky 😕 takhle prtavy klíště jsem ještě neviděla 😠 haizl jeden vošklivej

ak303
9. srp 2009

určitě se pustí a bude to ok...a až se pustí tak mu pořádně dej 😀

nadis.h
9. srp 2009

Ahoj dadousku +1 😉 Klíště něčím namaž a pinzetou s ním kruť jak píše ak.. bacha na hlavu ať Ti tam nezůstane. 😝