• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
Medunko to je dobře že se ti to povedlo.To že napoprvé se ti to nepovedlo to vůbec nevadí :sunglasses: chybama se člověk učí a příště to bude jedna báseň :dizzy_face: .
Ty nejsi divná to byla divná ta želatina ty jsi šikulka.Doufám že se ti ten pysk moc neskroutil ,aby jsi nešla do práce zítra s pyskem jako orangutan :slight_smile: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dajinko to je špatný že manža nic nevykopal ,ale hlavně ,že se tam nezakopal :slight_smile:.
Chudák ten tvůjmalej to asi trpěl stou horečkou co ,ale hlavně že už mu to kleslo a zítra určitě bude lépe hlavně s ním raději nechoď na sluníčko.Přeju ti s ním hodně štěstí ať je zítra fit .
Holčičky moje koukám že už všichni spinkáte já jdu teda taky zítra chci malovat tak aby jsem na to viděla tak se mějtek rásně se vyspěte a zase zítra se tu uvidíme dobrou noc :slight_smile:
9. srp 2009 v 00:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus dobré ránko ,tak čtu dajíí jak se má malej? hele ještě ,nedávej mu mléčné výrobky jak má horečku tak to v něm srazí na tvaroh a mohl by zvracet ...leopší by byla nějaká polévka jenom něco lehkého když se tělo pere ...ale neboj ,oni maj sice děti horečky ,ale brzy jsou fit ,to neni jako horečka u dospěláka ..ale kdyby se mu fakt moc zvýšila tak ho zabal do mokrýho prostěradla a na něj dejku a zavolej doktora k vám.. :wink: .Jinak já holky mám sbaleno ,včera jsme se večer tak chytli no paráda ,ale už leze ke křížku ...tak se to snad zlepší..vyspalala sjem se docela dobře ,zase vedle v pokoji ..a takhle začíná odcizování ,škoda že tam nemůžu být furt :sunglasses:
9. srp 2009 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu se želatinou jsem na tom jako ty ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. srp 2009 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

jak se máte? Je zas krásně venku, ale já půjdu makat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Medunko ahoj. Tak jak? :wink: Želatina je mrcha. Zkoušela jsem jí už 2x a ještě se ani jednou nepovedla tak jak měla. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Liptonku já chodím taky do G v Liberci. :wink:
9. srp 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj nadi,ty jdeš do práce?
9. srp 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si matně vzpomínám že jsem tu želatinu asi taky ještě zkoušela ,ale dopadlo to pomalu stejně ..jako k jídlu to asi pak bylo ,ale žádná okrasa ,abych to někomu ukazovala ..
9. srp 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni. No nejspíš jo. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ještě to nevím, ale musím být raději nastartovaná,kdybych musela.

želatina je téma tedy.. :grinning:
9. srp 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi tak kdybys musela at ti to uteče,manžel taky běžel ještě na chvíli do práce
9. srp 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni díky,
Ten můj se dnes vrací taky po týdnu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: To jak jsem chtěla včera uklízet tak se nic nedělo. Tak musím dneska. :rolling_eyes: Nevím kdy to stihnu, když sedím na zadku. :grinning:
9. srp 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ani se nechystam uklízet ,zalila jsem kytky a sbohem
9. srp 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to se máš. Já vždy udělám takový bordel, když jsem sama doma..A pak to furt odkládám až na poslední chvíli... :grinning:
9. srp 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
bys měla vidět ten bordel když vařim ,moje máma všude koberce a neupadne jí smítko
9. srp 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning:
Přesně.. já taky neumím vařit jinak než že mám všechno rozhrabané kolem... :grinning:
9. srp 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu to trochu pofackovat dokud nevolají z práce. :zipper_mouth:
9. srp 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkrásné nedělní ráno děvenky tak jak jsme se vyspinkali
9. srp 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko holky, tak koukám, je to tu samý ranní ptáče?? Já ráno vstala a hned se uvelebila u TV, dávali pohádku :grinning: :grinning: no a teď jdu teda žehlit.
9. srp 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ak sakryš co mi uniklo za pohádku...
9. srp 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nějaká filmová, ale hezká a romantická :grinning:
9. srp 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny :slight_smile: tak hlásím malej už nemá teplotu :slight_smile: ale noc byla divoká kolem 23.30 se vzbudil s nehorázným brekem,že jsem nevěděla co mu je měl hysterycký záchvat breku se chudáček úplně třepal no samozřejmě pak jsem řvala i já bo sem nevěděla co sním trvalo to asi víc jak 5 minut a pak se uklidnil a byl v poho asi měl hodně škaredý sen :frowning2: tak jsem šla sním si lehnout a od půl jedný do půl čtvrtý jsem nespala :frowning2: pořád sebou vrtěl a nespal a pak usnul na hodku a zase škaredý sen :frowning2: ale pak hned usnul a spal až do rána vstávaly jsme v 10 :wink:
9. srp 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dají to je ten pravý nácvik na vlastní mimčo ... :wink: to je moc dobře že je mu lépe ,jen nehysterčit !zvládneš všechno jsi šikulka :dizzy_face: :dizzy_face: ,ak no to jsem teda propásla ..
9. srp 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já mám takovýho nerva že mám prdel rozedřenou :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jak furt se...,achjo moje hemíci ..stejně za to může vladís mě tu nervuje furt pobíhá jak raněná koroptev
9. srp 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se loučím a návrat 17.8 dopolko se hlásím
9. srp 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni krásnou a hlavně klidnou dovolenou, něco hezkého si přivez :wink: a myslíme na tebe
9. srp 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni jo to zvládnem :slight_smile: tak Vám přeji krásnou dovolenou a mooooc si to tam užijte a hlavně at se Vládís uklidní a dá se do kupy :wink: tak pa pa pa
9. srp 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky teda vy jste včera povídaly :confused: vítam nadis :dizzy_face: ma klíště ale je strašneě malinky že nejde vzít ani do ponzety , jak ho mam dat pryč? :cry:
9. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dadousku, nevím jestli ti poradím dobře, ale já když měla malinký klíště, tak jsem ho moc moc namazala a točila kolem něj proti směru hod ručiček a po chvíli se pustilo, pak vydesinfikovat. Ale nechci být špatný rádce.
9. srp 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: do pinzety :grinning:
9. srp 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ak ted jsem ho namatlala kremem, tak chvilku počkam a pak to zkusím vykroutit :confused: mam docela bobky :confused: takhle prtavy klíště jsem ještě neviděla :angry: haizl jeden vošklivej
9. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě se pustí a bude to ok...a až se pustí tak mu pořádně dej :grinning:
9. srp 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dadousku +1 :wink: Klíště něčím namaž a pinzetou s ním kruť jak píše ak.. bacha na hlavu ať Ti tam nezůstane. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. srp 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek