• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
stačí když bude aspon trošku, ne? hlavně aby byli kvalitní
9. kvě 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za přivítání. Je to super. Já dnes byla na kontrolním uz a zatím mám 17 krásných folikulů. Ve středu by měl být první odběr. Dvojčátka u nás nepůjdou. Bohužel je jen půlka dělohy. :angry: Ale jedno stačí, jen aby bylo.
9. kvě 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dad právě že nejsou :frowning2:
9. kvě 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě by taky stačilo jedno :grinning: :grinning: jestli chceš tak písni zuzce do IP at tě přida do tabulky :wink:
9. kvě 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla folíků asi 6 a je jedenáct vajuch, 8 pěkných a dvě hraniční....což sjem docela koukala, čekala jsem tak 4 vajíčka
mand a tak jste uvažovaly i o darci?
no na tvuj věk moc pěkny :grinning: :grinning: :grinning:
9. kvě 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vzhledem k tomu, že jsem tu dnes podruhé, tak vůbec nevím o čem mluvíš :grinning: :grinning: :grinning: . Jak to udělat? Myslím, jak najdu, jak to poslat právě té Zuzce :sweat_smile: ? Trošku nevím, jak to tu chodí. Ale koukám, že to bude super. :wink:
IP vím, že je interní pošta, snad. Ale co dál?
9. kvě 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dad jo, podepisovali jsme souhlas a udělaj to půl na půl s dárcem
9. kvě 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
mrkni na stranu 53 tam je tabulka at víš o co jde a pak klikni na obalku s šipkou u zuzky a pošleš ji udaje :wink: neboj to zvladneš a kdyžtak se ptej :slight_smile:
9. kvě 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mand - To jsem taky zvědavá, kolik jich bude OK a kolik jich nakonec ten zápřah ustojí. Ale připadám si, jako kdybych měla v břiše kamení. Pořád se cítím taková plná. Ani moc nejím. Spíš jen piju.
9. kvě 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
mand, takže ve finale nebudete vědět čí spermijky to jsou?
9. kvě 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kobli uvidíte, já teda žrala jak zjednaná, už jsem ani nevěděla,jestli jsem nafouklá nebo tlustá :angry: :grinning: Jako pít se hodně má, mě to dělá potíže, ale piju a furt jsem na záchodě....

Dad budou to vědět, my to nechali rozdělit tak, aby se to vědělo a pokud ty naše budou jen trochu schopný, tak necháme při ET dát ty. Ten dárce je fakt až poslední možnost
9. kvě 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak ale hlavní je, že bude mimi :wink:
9. kvě 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky :wink: , Mandarinko, jsem tě zahlédla a koukám, že už jsi po OPU, tak gratulace k počtu vajuch...., to to uteklo a ty už bojuješ :wink:
9. kvě 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj berušky moje!!
Vítám Koblížka!! Kam chodíš do CARu Kobli?? Pronatál, nebo Institut.. Já jsem původem z Varů a teď bydlíme 25 km od Varů.. To je dobře, že máš tolik folíků, z toho budou určo nějaký pěkný vajucha :wink: ..
Mandar, kdy se dozvíš kolik se jich oplodnilo??
Dadoušku, Tobě se to taky krátí, co?? Za 9 dnů výsledky..
Jinak holky, my máme dneska malé výročí :slight_smile: :slight_smile: Dneska před rokem jsme byli na OPU a udělali nám kloučky :slight_smile:.. A 12.5. to bude rok co jsem je dostala k sobě :slight_smile:..Mám z toho takový nostalgický pocit..
Jinak za chvíli vyrážíme konečně ven!! Snad nezačne zase pršet :rolling_eyes: :slight_smile:
9. kvě 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mand, přesně vím o čem mluvíš. záchod je druhý domov :grinning: . Já slyšela, že prý to pomáhá proti tomu hyperstimulačnímu syndromu. Tak piju a piju...
Jenom mě teda stále dělá problém to blbý píchání. Na to si asi nezvyknu :confounded: . Je to divný. Co by ale člověk neudělal, aby nás bylo víc :wink:
9. kvě 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja už chci taky bojovat :frowning2: koukam stařenky se sešly :grinning: :grinning:
9. kvě 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj zuzi, ty maš přehled :grinning: a moc moc gratuluju k vyročí a chlapečkum dej pusinky od tet :wink:
9. kvě 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte snažilky,kdo mi poví jak je dlouhá doba od objednání do caru až k samotnému zákroku?
9. kvě 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolik se jich oplodnilo nám zavolaj zítra....
Kobli mě to píchá manžel, dneska jsem zase vyfasovala dvoje injekce na píchání a asi 4 prášky, horší jak feťák :confounded: jsem si myslela, že už píchat budem tak akorát normálně a hovno hovno krásná paní :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dad nějaká drzá, co? :sunglasses:
9. kvě 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zuzi, díky. Já chodím do Pronatalu. Bydlíme v Ostrově, tak to máme blíž, než když jsme původně jezdili do Prahy. Gratuluji k tak úžasnému výročí :dizzy_face:
9. kvě 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jany jojo, moje nervy už měly namále :wink: tak teď ještě ten konec dobrej všechno dobrý a bude to :slight_smile:
ratatoy, my jsme začly chodit loni v zaří a zatím jen vyšetření :grinning: zaleží na tom co mate za problem :wink:
mandy však ty mi rozumíš :wink:
9. kvě 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rata to záleží na tom, kolik si s sebou neseš vyšetření. Čím víc jich máš, tím dřív je podle mě zákrok
9. kvě 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dad vy se pořád ještě vyšetřujete? Nebo na co čekáš?

no jo, rozumím :wink:
9. kvě 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ratatoy, začali jsme cca před 3 měsíci a cca za týden nás čeká první IVF. Předtím jsme ale ještě vytzzkoušeli inseminaci - neúspěšně. Ale u nás to šlo tak rychle, až se tomu sama divím.
Mand, koukám, že s těmi spermíky jste tedy zápasili, ale hlavně, že jste nakonec nějaké "vytáhli". O nervech mi povídej, už mám kolikrát chuť to zabalit a kašlat na to a pak mi to nedá.

Dad jaké stařenky????? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
mandy my to mame asi na pětiletku :grinning: s dadoušem se to zaseklo na urologii, a hlavně nas vždycky objednaj až po měsíci :stuck_out_tongue_closed_eyes: nechapu proč?!ted po ty genetice se to snad tochu pohne :slight_smile:
9. kvě 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek