IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

koblichzek
10. srp 2009

Se z tebe picnu. Jestli já to tímhle zakřiknu, ale citím se hrozně fajn. 😵

liptonek
10. srp 2009

ahojky Kobli🙂 dnes už celkem fajn. Ale včera bolel podbříšek celkem dost. Nic jsem nedělala, tak nevm čím to. Snad tam jsou ti moji bojovníčci v pořádku... A co ty? Už jdeš zítra na tu krev, vid? 🙂

dadous
10. srp 2009

neboj, bude to OK 😵 😵

koblichzek
10. srp 2009

Jo, jdu zítra, ale stejně mi vše řeknou až v ten čtvrtek.

dadous
10. srp 2009

kobli a hlavně to je uplně přirozeny že to štěstíčko che každa z nas vykřičet do světa 😵

liptonek
10. srp 2009

kobli - no myslim, že pohled na všechny ty testíky stačí chichi krááásnýýýýý !!!

dadous
10. srp 2009

tak holky at nam je dobře 😵

liptonek
10. srp 2009

kobli - zčeho máš ty fotečky? nějaká knížka?

koblichzek
10. srp 2009

Díky lip.
Dadoušku máš pravdu. Nejdřív jsem si říkala musím mlčet, zatím to teda neví nikdo z mého okolí, kromě manži a dvou kamarádek, ale jinak nikdo. Ale fakt se mi to chce říkat úplně všude. Ale v okolí ještě počkám

dadous
10. srp 2009

no taky jsem myslela že to zatím řeknem jen rodině, ale hrdej tatka to říka každymú na potkaní 😀 a strašně se na mímo těší 😵

koblichzek
10. srp 2009

Jo lip a úpln užasná. Je to tam na fotkách už od ovulace, super. Jmenuje se to Tajemství života - od početí k porodu, napsal to Lennart Nilsson

dadous
10. srp 2009

tak my jdem zas na chvilku ven, večer zas juknu 😵 mame naloženy masanko, tak ho asi pujdem ogrilovat než se přižene nějaka prutrž 😝 budem to mít obědovečeři 😀

koblichzek
10. srp 2009

To je dobře, že se těší. Nevím jestli manža čeká, dokud to nebude jisté, ale přijde mi tak trochu, jako když se drží zpátky. Nevím.

koblichzek
10. srp 2009

Dobrou chuť dadoušku, pa pa

dadous
10. srp 2009

jo to dadouš se ze zašatku taky držel zpatky, nějak se neprojevoval, ale po ultrazvuku se to obratilo a furt o tom mele a čučí na fotku 😀

liptonek
10. srp 2009

kobli - ty obrázky jsou fakt dokonalý. nikde na netu jsem nic podobnyho nenašla. No, pokud to za ty už necelý dva týdny vyjde, tak si udělám radost 🙂

koblichzek
10. srp 2009

No tak snad se to změní i u nás. Teď se holt nahrnulo několik problémů najednou a to je pak v čudu 😒

liptonek
10. srp 2009

koukám, že jsou v tomhle asi všichni chlapi stený 🙂

koblichzek
10. srp 2009

Ale lip možná bude i něco novějšího. Tohle mi pjčila kamarádka je to z roku 1996. Ale i tak stojí za to.
Snad ti to taky vyjde 😉 Já furt čekám nějaký píšerný příznaky a nic. Ani ty moje lentilky mě nebolej 😀

milagross
10. srp 2009

jo holkymuj se take zatim nejak zvlast neprojevuje

milagross
10. srp 2009

az si nekdy rikam jestli ma vubec radost,Kobli tak tak ja mela take lentilky ale mam je pekne natekly a bolavy co jsem pozitiv

koblichzek
10. srp 2009

Asi ti chlapi potřebují více času.

liptonek
10. srp 2009

Asi jo, na netu jsem našla už druhý vydání. Nejradši bych si to objednala hned 🙂 Jééé, uživej si klidu a bud ráda, že jseš v pohodě 🙂 Co víc si přát 🙂 Kobli, tebe po KETu bolelo bricho? Já vím, furt to řešim, ale nedá mi to ☹ Včera to bylo docela ošklivý, na to abych to jen tak v klidu přešla. Asi mi brzo hrábne 😵

nadis.h
10. srp 2009

uf kecám už asi hodinu a půl s mamkou.... 😨 už mám horké ucho. 😝

Mili tak trochu zasimuluj.... 🤐 že třeba špiníš, nebo ti je špatně... 🙄

milagross
10. srp 2009

lip pokus se hodit se vic do klidu a nemysli na to tolik,ja vim ze se to lehce rekne a ver mi ja si toho zazila uz dost.Zkus si cist nebo hrajte s manzou nejakou hru,ptas se jestli to je normalni,myslim ze u kazde to probiha trosicku jinak

milagross
10. srp 2009

jasne nadis udelam to protoze nezahodim tolik let snazeni se 😀

koblichzek
10. srp 2009

Mili vidíš a mě nic není, žádný příznaky. ☹ 😕

Lip, bolelo mě jako když to mám dostat

liptonek
10. srp 2009

mil - jojo, máš svatou pravdu. normálně to jde. ale včera to bylo dost obtížný na to nemyslet. Je to moje první IVF, tak jsem ze všeho vyjukaná ☹

koblichzek
10. srp 2009

Lip to je jasný, proto jsme tu, podpoříme co to půjde, poradíme co to půjde 😉 😀

liptonek
10. srp 2009

jojo, ještě že vás máááááááááááááám 🙂