IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
10. srp 2009

😀 dajo, že ty se nechaš vždycky ukecat 😀 😀

daja.w
10. srp 2009

Dado já říkám nee,ale potvory mě to stejnak nalejou 😠 a pak já jsu nalitá 😀 se ted krotím hlídám děti a nerada bych byla na mol 😝 ale ted jsu jen mírně šlehnutá 😀 ale jak děti odjedou tak se asi zmrskám 😀

dadous
10. srp 2009

ja teda na chlast nemam vubec chut 😝

blazenkaa
10. srp 2009

ahojky kočičky moje konečně se mi vás povedlo dočíst píšete jako o závod
🙂

daja.w
10. srp 2009

Dado já teda chlastat taky nemusím teda už je to hodně dávno jsem neměla problém vychlastat litr broskvové a nic mě nebylo 😖 a pak jsem si řekla že už je toho dost a dva roky jsem nedala chlast do pusy 😉 alekdyž se u nás sejde dobrá partie tak se dobře sedí 😉
Ahoj Blaži to nejseš sama taky mám co dělat abych to dočetla 😀

blazenkaa
10. srp 2009

a co jinak nového dokopal se manža na pramen vody

daja.w
10. srp 2009

Holky jdu dělat s dětma ťapy ťam 😀 jdu za něma do vany snad se neutopíme 😀 nebujte manža jde taky když tak nás zachrání 😀 pak juknu zatím pááááá

daja.w
10. srp 2009

Blaži nevím kamoš volal že tam maj jen půl metra vody nic moc 😠 ale aspon něco než nic tak já teda jdu už fakt 😀

blazenkaa
10. srp 2009

tak si vemte rukávky a neplavte moc daleko zatím pá 😅

blazenkaa
10. srp 2009

tak se tu mějte já jdu hají zítra ráno vztávám tak zase zítra odpoleden se tu ukážu dobrou noc 🙂

meduna
autor
10. srp 2009

Ahoj holky,Dájinko bacha na to,až budeš ve vaně 😀

daja.w
10. srp 2009

Blaži dobrou nocinku 🙂
Medu už jsme z vody ven 😀 v koupelce potopa 😠 všichni 4 jsme byly ve vaně a to v té klasické 😀

meduna
autor
10. srp 2009

bože a stojí furt na místě?

daja.w
10. srp 2009

Jo Medu koupelka i vana jsou kde byly 😀 😀 😀

meduna
autor
10. srp 2009

Tak to je div teda,po té vaší smršti tam 😀 Jsem četla jak si popíjela broskvocou dříve a až mi naskočila husárna 😝 To byl tlamolep,taky jsem to pila dříve,ale fakt hodně dávno,když mi bylo 19,dnes se nenapiju ani broskvové mattonky,když to jen cítím,hned bych blila 😝

daja.w
10. srp 2009

ty tak já jako kotel si dám ale ted spíš tak jablko nebo jelcina 😉 broskvovou už jsem neměla ani nepamatuji 😕 ale tenkrát teda jsem přímo chlastala až to bylo děsný 😝 už nikdy více to ještě z bejvalým byly jsme každej den v hospodě hrůza,no ale ještě že jsem měla ještě hlavičku ok a zavčas přestala 😉

daja.w
10. srp 2009

Jdu zalést do pelechu jsu nějaká znavená tak krásnou dobrou noc 🙂

meduna
autor
10. srp 2009

Dobrou noc,jdu taky,ráno jdu budovat říši 😉

koblichzek
11. srp 2009

Ahoj holky, snad ještě nespíte?

milagross
11. srp 2009

ahoj kobli,budu ti dnes drzet palce at vse dobre dopadne 😀 ,ja jdu dnes take opet na gyndu protoze tam dnes manzel volal a zada vysvetleni proc mi nechteji napsat marodni,kdyz mam tezkou praci,tak pry mame odpo prijit.

koblichzek
11. srp 2009

Ahoj Mili, bojím se. Začínám asi lehce špinit ☹ 😢

koblichzek
11. srp 2009

Jinak je dobře, že tam manža volal. Ať ti to dají 😉

milagross
11. srp 2009

neee,neee,neee Kobli prosim klid,pohlad si brisko a rekni mu ze ho ochranis,vzdyt pan doktor neni zly a nebude to vubec bolet.Prosim nenervuj se,raduj se ze uz mas mimiska u sebe.Klid kobli prosim,klid!!!!!!!!!!!!

milagross
11. srp 2009

jestli ti dr rekne ze je vse v poho tak si zajdi do obchodu s malymi vecickami a jen tak se podivej,pohlad si ty vecicky a predstav si jake budes mit krasne mimi.Me to vcera moc pomohlo kdyz jsem sla od dr.

koblichzek
11. srp 2009

Když já jdu dnes jen na tu krev. NA utz jdu až ve čtvrtek.

milagross
11. srp 2009

ale kdyz reknes ze se ti zda ze zacinas spiniz tak by te meli vzit i na prohlidku a to okamzite,v kazdem pripade to tam rekni

milagross
11. srp 2009

to nevadi kam a na co jdes pesti budu drzet 😀

koblichzek
11. srp 2009

Děkuji i já tobě, ať máte s mimískem doma klid 😉
Řeknu to tam a uvidíme

daja.w
11. srp 2009

Ahojky holky 🙂
Kobli co to slyším ☹ neboj hlavně se nenervuj a jak říká Mili jen jim to tam řekni at tě vyšetří 😉 neboj vše bude v pořádku 😉 taky budem držet pěstičky mooooc 🙂 a mysly jen na krásný věci

daja.w
11. srp 2009

Kobli a v kolik jdeš na tu krev?