• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
ahoj daji myslim ze tam kobli ma byt ve 14.00h
11. srp 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mili tak hlavně aby bylo vše ok a to bude :wink: a co ty jak je
11. srp 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem v poho,venku chcije a chcije,takze dnes zadne sluneni,dnes budem zalezli jak krtci az prijdem od dr
11. srp 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tady taky chcije musím vymyslet pro děcka nějakou zábavu :wink: a jen tomu dr dejte co proto a at okamžitě vysolí tu neschopenku :angry:
11. srp 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uvidime a kdyz ne tak pujdu okamzite k jinemu tak nejak sleduji ze s timto dr mam uz delsi dobu problemy,takze ho asi zrejme tak jako tak vymenim.Tak daji to budou asi nejake hry doma co? :grinning:
11. srp 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
daji jdu se vycvachtat do vany a umyt hlavu tak pa,pa a hezky si to uzijte s deckama :grinning:
11. srp 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo když tak ho vyměn :wink: no malý půjde po obědě chrápat a Saša ta budu asi na notasu a nebo pak něco vymyslíme :wink: budu muset :grinning: a ty se pěkně vyčvachtej ve vaně pa pa pa :slight_smile:
11. srp 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,

já jsem jen vpadnu pogratulovat Dadoušovi :grinning: mockrát gratuluju k mimi,teda to letí,už 9tt,no a co jakpak se cítíš??doufám že fajn,a to je radosti,moc Ti to přeju.

zdravím i Medunku,Tobě se snad kočko taky brzy poštěstí :wink: držím moc palce :wink:
11. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: copak všichni děláte? my jsme se předchvilkou vzbudily :slight_smile:
11. srp 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,moc vás zdravím.
11. srp 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj deucata,jdu udelat vecu a pak dorazim
11. srp 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medunko kdy dorazite?
11. srp 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem, tak u dr to nakonec dopadlo dobře. Vzal mě i na utz a je to tam :dizzy_face: . Je to sice ještě jen malá černá tečka, ale budu se snažit ze všech sil, aby se mě nechtěla pustit. Proto k večeři dostane vynikající klbásku ať ví, jak dobře se bude u mě mít :wink: :grinning:
11. srp 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kobli tak to je supeeeeer :slight_smile: no vidíš že je vše v pořádku :wink: ,ale po pravdě taky bych měla strach,ale hlavní je že je vše ok :slight_smile: mám velkou radost a at se prcek drží tak tam je jen jeden?
11. srp 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky dáji, díky moc. No to se ještě neví. Je to moc malinkatý nejde to poznat. A příští středu jdu na další utz, tak snad to bude znatelnější :wink:
11. srp 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale hlavně že je vše ok to je důležitý :slight_smile: určo ti spadl kámen ze srdce když ti řekl že je vše ok já to slyšela až tu :grinning:
11. srp 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo, tak to byl ten můj balvan :grinning: . Ale sám říkal, že je ještě brzy dělat nějaké 100% závěry.
11. srp 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je jasný riziko je tu vždycky nějaký,ale je důležitý jak je ted :slight_smile: a moc radovat že tam je a že prostě bude :slight_smile:
11. srp 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee kobli tak super,vidis :grinning: to je fajn
11. srp 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky mili a jak ty u dr?
11. srp 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja byla dnes take znova u dr protoze manza byl z toho vcerejska tak nasrany ze tam dnes rano volal a chtel mluvit s dr tak nam dnes rekl(DRZTE SE):pry pro nas udela vse co bude v jeho silach ale ze v zadnem pripade mi marodni neda,Ze takove lidi co pro sve mimi udelaji tolik jako mi obdivuje ale pry nejsem nemocna,a dale rekl ze prvni tri mesice jsou kriticke a ze jestlize se tyto mesice preklenou tak pak je jistota ze uz to mimi zustane,ale opet "marodni nedostanu" a jestli pro to chci udelat vsechno tak mam dat vypoved a zustat doma.Pry na tech par euro ktery nedostanu uz nesejde kdyz jsem uz zaplatila tolik penez za ty oplodneni.Sila co??Ja myslela ze vyskocim z kuze :angry:
11. srp 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, tak to je nářez. Okamžitě ho vyměň, já nevycházím z údivu. :confused:
11. srp 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mili a ty už máš utz za seebou?
11. srp 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a taky tam pred manzou na me vytasil :ze vcera uz mi rekl ze srdicko bije a dal fotku coz vubec neudelal jen mi na utz ukazal tecku a jeho komentar k tomu byl:tak tohle by to mohlo asi byt.
11. srp 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mili, pokud máš kam jít, okamžitě přejdi jinam. S takovým debilem to nemá cenu. Takový laxni přístup snad ani není normální :angry:
11. srp 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takze dnes nam dal fotecku(po mem nalehani)a srdicko nam take uz bije takze velikanska radost.
11. srp 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
To vis ze jdu okamzite jinam ten uz me u nej v ordinaci neuvidi a jestli ano tak jen s granatem :grinning:
11. srp 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kolikátý teda jsi? Už dost, když máte srdíčko,, né?
11. srp 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kobli ty uz mas v albu foto?Jak dlouho si tehu?
11. srp 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Né, to je fotka přímo z KETu, no nevím. Na KETu jsem byla 27.7.
11. srp 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek