IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
13. srp 2009

jo Blaženko,už to nestíhaj,lítám tady s hadrem,já jim dám co proto,hele a co ti to leze za potvory v ložnici 😀

blazenkaa
13. srp 2009

Medunko nějak se tu nestíháme tak já jsem tu taky teď lítala s hadrem ale nikde to není vidět.Už mě to nebaví je to pořád dokola jako magor .
Ty potvory v ložnici sama nevím co to je jsou to takové malinkaté světle hněde skoro žluté broučci .Tak aby jsem se nenudila tak tu lítám s koštětem a ometám je ze stropu a zašlapuju panečku ty křupou 😒 to je děs tohle dělám každý den,jelikoš tu ložnici předěláváme tak jsme jí celou oklofali nově nahodili a teď se to snažím vymalovat.
Neznáš co to je za broučky nebo jak se jich zbavit ?

meduna
autor
13. srp 2009

a nejsou to takové ty potvory z ovoce?nebo nemáte někde vedle pole?

blazenkaa
13. srp 2009

Dneska tu je nádherně kéž by bylo pořád ještě takhle až do neděle mám totiž až do neděle volno tak by jsem konečně aspoň něco udělala.

meduna
autor
13. srp 2009

budeš malovat sama? 😕

meduna
autor
13. srp 2009

tady chcalo,teď je zataženo ale divně dusno,jsem spocená jak dveře od chlíva 😝

blazenkaa
13. srp 2009

Medunko já nevím jsou asi tak půl cm veliký ,ale i menší jak který

Ano budu malovat sama protože manža má noční tak já budu makat a on se aspoň vyspinká

meduna
autor
13. srp 2009

a to jsem ještě vytáhla žehlení,včera jsem prala jak divá a na půdě to hned uschlo,to u toho prkna asi chcípnu 😖

blazenkaa
13. srp 2009

a ty jsi doma ? že takhle dřeš jako kůn a kde máš manžu ať ti pomůže

meduna
autor
13. srp 2009

ten by tě měl na rukou nosit 😉 za to jaký jsi dříč.Vůbec mě nenapadá co to může být za sráče,fakt jedině něco z pole

blazenkaa
13. srp 2009

ani nemám foťák aby jsem to vyfotila jsou to prostě hajzlové

meduna
autor
13. srp 2009

manža dorazí každou chvilku a jeho si teda u žehlení neumím představit 😀 😀

blazenkaa
13. srp 2009

ono asi jak je to ještě vlhké protože to špatňe vysichá tak to může možná být i kvůli tomu ,ale dříve to tam vůbec nebylo

blazenkaa
13. srp 2009

tak na něho musíš něco jiného vymyslet to ten můj by taky nežehlil ,ale myslela jsem že když mě vemou dneska na krvy tak že bude makat za mě ,ale mám smolíka nevzaly tak musím makat sama

meduna
autor
13. srp 2009

už zase chčije 😝 tak snad to zmizí až to proschne 😉

meduna
autor
13. srp 2009

a kdy tě vemou

blazenkaa
13. srp 2009

to snad jo už aby to bylo stejně tam nemůžu ještědát žádný nábytek ani koberec ještě tak 3 týdny musí schnout podlaha tak to chci právě co nejdříve vymalovat ať to schne najednou i s podlahou

blazenkaa
13. srp 2009

no až nebudu chodit na IVF půl roku potom musím čekat aby mě vzali

meduna
autor
13. srp 2009

tak to je práce jak na kostele 😝

meduna
autor
13. srp 2009

aha to je asi krz ty hormony

meduna
autor
13. srp 2009

mám telefon,přijdu později

blazenkaa
13. srp 2009

to jo už aby to bylo hotové protože když má jeden z nás noční tak ten druhý nic nemůže dělat aby se ten druhý vyspal protože spíme na rozkládacím gauči v obýváku 😉

blazenkaa
13. srp 2009

ok Medu já si jdu aspoň čoudnout 🙂

blazenkaa
13. srp 2009

Medunko co ti řekli u toho dr jak tě tam manža objednával

meduna
autor
13. srp 2009

myslíš ten krčař?tak ten mi nenašel nic,no jak jinak 😖

meduna
autor
13. srp 2009

tak mám uhořelé ucho od sluchátka 😝

meduna
autor
13. srp 2009

jdu nakopnout tu zatracenou žehličku ať mám pokoj 😝

milagross
13. srp 2009

ahoj Blazi no tak to teda mate prace chudinko 😖 ,ale vysledek bude stat za to 😀

blazenkaa
13. srp 2009

Ahojky mili to jo ale aspoň to bude hotové 🙂

blazenkaa
13. srp 2009

dadous hlavně ji neužeň
Jo myslela jsem ten krček já jsem tam volala včera kvůli výsledkům a mám tam nějaký druh streptokoka tak jsem zvědavá jak to budou léčitr zítra tam jdu pořád teď lítám po dr a odpoledne jedu do Kostelce k dr.