IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

koblichzek
14. srp 2009

Holky jdu nacpat pupek 😀
Medunko a koupej mi napsat

dadous
14. srp 2009

fakt ho udělějte , je vybornej a není to složity 😉

dadous
14. srp 2009

meedunko a vykoupej se 😀 😀

meduna
autor
14. srp 2009

já smrdím na dálku? 😕

meduna
autor
14. srp 2009

buchtu udělám,musím jen koupit tu smetanu,skořici už mám,koupila jsem si jí v Česku,tady....nedostatkové zboží 😠 až na vánoce prý bude skořice

dadous
14. srp 2009

to nevím, ale kobli píše něco o koupaní 😀

dadous
14. srp 2009

hlavně pak dejte vědět jak to dopadlo a jak chutnalo 😉

meduna
autor
14. srp 2009

a jo,asi chce Kobli hodit jednu lázeň dohro se mnou 😀 😀

meduna
autor
14. srp 2009

No Kobli,koupu se tak,že si napustím vanu,nebo se jen sprchuji,dělám to každý den a používám k tomu mýdlo,šampon a houbičku 😀 😀

dadous
14. srp 2009

😅 teda holky 😅

milagross
14. srp 2009

tady hazite receptiky ze se clovek od toho nemuze odtrhnout a zkazila jsem zelatinu 😢

dadous
14. srp 2009

😀 tak udělej novou 🙂

meduna
autor
14. srp 2009

ježiš,tak já se zase jako nevyhrabu nebo co??????našla jsem v lednici něco,co by mohlo být kys smatana,tak jdu rychle do toho asi,ještě do sklepa pro mléko,samo,že tady v lednici už je vychlastané 🙄 A když budu tlustá,tak je to jen tvoje vina 😝

dadous
14. srp 2009

😀 dej pokoj, ta a tlusta jo? 😕

meduna
autor
14. srp 2009

jo ta a tlustá 😀 😀

dadous
14. srp 2009

😀 😀 zase překlep no 😀

dadous
14. srp 2009

medu pojedete do těch varu?

milagross
14. srp 2009

uz nemam 😢 tak to je pruser ,no jo si musim nejak poradit.Kobli hezka fotecka a ty dadousku odpocivej a asi pred tyden jsem mela take bolesti hlavy zacala jsem myslet vice na piti jak psala medu a dobry 😀

dadous
14. srp 2009

no to ja si budu muset postavit flašku s pitím někam v kuchyni abych na ni viděla 😀

milagross
14. srp 2009

medu jsme cely vikend doma tak se stavte

meduna
autor
14. srp 2009

Dádo,já na ni i vidím a je mi to prd platné.Jdu na to,čau později.|Né Vary teď né,mluvila jsem se Zuzkou a necháme to asi na to září?

meduna
autor
14. srp 2009

jdu makačo už do hotelu,dost dlouho jsem se válela.Dnes večer jsme pryč,zítra léčení po dnešku a neděle pracovní 😝

koblichzek
14. srp 2009

Holky, si ze mě děláte pěknou srandu, ale to je dobře, sem vás aspoň pobavila 😀 .
Medu díky za vysvětlení teorie koupání, asi to večer zkusím místo té buchty od dadouška 😀 😀 😀 .
Čau Mili

meduna
autor
14. srp 2009

ještě jsi to nezkoušela Kobli?neboj ,není to nec složitého 😀 😀 Holky,jdu prubnout tu buchtu,jsem chtěla jít do města,no ale rozhodla jsem se,že si zahraju na hodnou ženu Boženu u plotny 😎

dadous
14. srp 2009

medu tak at se podaří 😵

meduna
autor
14. srp 2009

jazyk mám dnes jak struhadlo,jsem ráno pila kakalíčko a spálila jsem si jazyk a teď ho mám jak kocour drsnej a pocit,že mi rozerve hubu,jak je opuchlej 😝

koblichzek
14. srp 2009

Medu přeji víc štěstí než se želatinou 😀

meduna
autor
14. srp 2009

jo a ještě kontrolní otázka,nemůžu použít mouku polohrubou 😲 nemám hladkou 😲 😲 😲 😲

dadous
14. srp 2009

no to nemužeš

meduna
autor
14. srp 2009

no,to budu potřebovat Kobli,nějak to pečení šlo mimo mě 😀