• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
Bláži vůbec mi to nevadí, neblázni. Jsme doma víc než ostatní a musím říct, že mi to nevadí :grinning:
Dadoušku, tak to máš super. To u nás nehrozí :angry:
16. srp 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kobli ja myslím že je to všude stejny, mi to ted říkala naše učetní
16. srp 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to u nás nehrozí mi máme taky celozávodku 14 dní ale dovolenou si musíme vybrat nejde to převést nas další rok jinak ji automaticky propláci na začátku roku
16. srp 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadoušku fakt nevím, ani mě to nenapadlo to nějak zjišťovat. Jsem si říkala, že by mi dali blbý vycházky a na to prdím. Dokud to jde. Já se třeba do práce moc těším. Je mi jasné, že ty třeba né, takže to bych pak taky radši zůstala doma.
16. srp 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
kobli ale po nevím kolika měsícech as 2 jsou většinou vychásky na neurčito
16. srp 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt? Já jsem si říkala, jakej je nesmysl, aby ženská měla na rizikovým měla jen 4 hodiny, ale prej to tak je. Tak nevím. To mi na tom dost vadí.
16. srp 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo blaži ale u mateřsky to je jinak, to ti proplatěj až další rok, víš. no kobli uvidíš, ale dneska asi už není problem napsat vychazky na celej den :wink: no hlavně bud v klidu a nenech se dětičkama vynervovat :grinning: ale ty maš vlastně hodny dětičky :dizzy_face: a až se dozvědí že čekaš mímo , tak budou ještě hodnější :wink:
16. srp 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to nevím já měla vychásky na neurčito pro dobu jterou potřebuju
16. srp 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolikátou třídu budeš mít teď kobli
16. srp 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě v sanusu taky napsaly jen kratky , ale ted mi moje dr napsala od 8-20
16. srp 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsem přesně myslela to je na celej den stejně ráno nikam nejdeš a když jdeš tak takhle brzo ráno to je k dr .
16. srp 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bláži už jdeme do páté, tedy poslední rok. To na konci vořvu. :cry: :grinning:
16. srp 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kočky jdu na chalupaře, pak ještě mrknu :wink:
16. srp 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No prácě a já jsem si říkala, kéž by bylo vše OK, abych si mohla ven chodit jak chci. Navíc, já se fakt do práce těším. Mě moje práce moc baví a na ty prdelky moje už se celá třesu :grinning:
16. srp 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já se jdu chystat do práce
Kobli tak to se ti tam bude líbyt ten poslední rok a užiješ si to že
Tak se tu mějte a až zítra odpoledne se tu ukážu dopoledne to bude hajííííííííííííí tak pa páááá a dobrou noc :slight_smile:
16. srp 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky všem hezkou dobrou noc :slight_smile:
16. srp 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: tak my jsme byly na zahradě jsme grilovaly ale jen s manžou známý nepřišly :rolling_eyes: jinak jsem trošku uklidila a vyprala a jinak vegetila na sluníčku a v bazénku :slight_smile:
Kobli když ti bude dobře tak běž do práce hlavně když tě to baví a náročný to nemáš :wink: hlavně žádný nervy vše bude ok :wink: :slight_smile:
16. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vidím že už jste šli hajinkat :slight_smile: tak přeji krásnou klidnou noc :slight_smile:
16. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte všici,tak já jsem kapánek abstinovala od kobylky,v pátek alkosmrt :stuck_out_tongue_closed_eyes: včera koupák,dnes arbeit a po arbeitu zase koupák,mušela jsem malounko ohnědnout ty moje možky do zelena :grinning: Nasadila jsem růžové plavky,tak jsem připomínala kapánek prasátko,plavala jsem jak divá a dnes mě vše bolánkuje,jsem to chtěla strhat asi nebo co :grinning: :grinning:
16. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Medunko :slight_smile: tak teda ty jsi měla alkosmrt :grinning: no tak už jsi chytla lepší barvu ze sluníčka co :wink: ale pěkně jses činila aspon si můžeš říct že ses neflákala :wink:
16. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jsem tady úplně nová, hledám spřízněné dušičky......snažíme se o mimčo, nedaří se, mám za sebou druhou IUI, čekám na výsledek. POkud se nezadaří, jdu na ivf, Vůbec nevím, co mě čeká.....mámz toho strach, zároveň doufám a věřím, že se to podaří....
16. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Dájinko,jo to já jsem teda nelanila a činila se jak divá :grinning: :grinning: Jsme nějak s manžou oba měli alkosmrt :grinning: :grinning:
16. srp 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj broukolino,neboj nic.A kdy se dozvíš výsledek?
16. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No nelanila jsem určitě :grinning: ale nelenila,asi mi odumřelo moc buněk po tom pátku,když píšu jak debžo :confused:
16. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medu tak to jste se navzájem podporovaly :grinning: a podpíraly :grinning: :grinning:
Broukolinko ahojky vítej mezi náma :slight_smile: neboj zadaří se :wink: a kdyby vám to ted nevyšlo IVF není hrozný já mám za sebou jedno IVf a brzy mě čeká druhý není to nic hrozného :slight_smile:
16. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi příští týden, mám si udělat těhutest. Minule jsem ani 14 dnů nevydržela, udělala jsem si ho dřív a stejně to bylo k ničemu. Bojím se těch hormonů při stimulaci, ty už za sebou ivf máš?
16. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medu to je v poho to možná ještě doznívá z pátku :grinning:
16. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Brouku,budu ti tak říkat je to kratší :grinning: já mám už tři za sebou a neboj,vousy nemám ani metrák,není to hrozný :wink:
16. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to jo Dáji,dva hadráci hadr :grinning:
16. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medu, kam jezdíš? Já do Iscare Praha
16. srp 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek