IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
16. srp 2009

Já do Plzně

daja.w
16. srp 2009

Musel být na Vás krásný pohled 😀 by jsme se i zasmály co 😀 😀

broukolina
16. srp 2009

a jak to všechno psychicky zvládáš? ty neúspěchy, asi je to náročné......

meduna
autor
16. srp 2009

tak jo je to mazec,ale co se dá dělat?Tady se odreaguješ 😉

meduna
autor
16. srp 2009

a kolik ti je?

daja.w
16. srp 2009

Medu a ty jdeš zítra do práce nebo máš volno 😉

meduna
autor
16. srp 2009

Dáji,já mám volno zítra 😵

meduna
autor
16. srp 2009

A co ta Léňa,ještě se moříčkuje?

daja.w
16. srp 2009

No tak to zítra budeš odpočívat nebo zase někam vyrazíš 😉 No mě se zdá že Lena se vrátí zítra 😉 tak snad se tam měly moc dobře a s manžou se usmířily 😉

meduna
autor
16. srp 2009

Dopo budu asi doma,chci krapet poklidit,morčata vyčistit,teď jak je teplo,tak musím častěji a odpo,když bude pěkně,tak možná koupák.Jo snad jim ta dovča udělala dobře 😵

meduna
autor
16. srp 2009

A kam se nám zatoulala Brouk? 😨

daja.w
16. srp 2009

No já taky doma trošku ještě poklidím a jinak budu na zahradě a v bazénku 😉 taky koukám že se někam zatoulala 😕

meduna
autor
16. srp 2009

jé ty se tak máš,že máte bazének,mamka má taky,ale tam je mi platný ,jak mrtvýmu zimník teď 😖 😖 Když je to 400km daleko 🙄

meduna
autor
16. srp 2009

Ale koupák pěknej,čistej,tak alespoň něco,lepší jak drátem do oka né 😀 😀

daja.w
16. srp 2009

Jo Medu máme bazének já si ho vyřvala bo manža nemá pořád čas semnou někam jezdit k vodě a na koupák nechodím tam je pro mě moc lidí a doma mám klid 🙂 no to je daleko ty jo to abys ráno vyjela a jak dorazíš tak šupneš do vody a hned vylezeš a jedeš dom 😀 😀

daja.w
16. srp 2009

to jo aspon to,ale já tam nechodím samotné se mi nechce 😖 no jdu do hajan tak přeji krásnou noc a sladký sny pa 🙂

meduna
autor
16. srp 2009

V září tam jedem,tak snad bude ještě trošičku na koupání a hned tam vlítnu.To mě taky ty lidi serou,ale co naplat,přece se tady neusmažím v bytě 😝 😝 Ale kdyby jsme s Romanem měli zahrádku,tak taky nedám pokoj a musíme ho koupit 😵 no jenže je tady to kdyby 😖

meduna
autor
16. srp 2009

Dobrou noc a pěkné sny 😔 😔

daja.w
16. srp 2009

to je jasný co v bytě v takových vedrech 😝 no já si ho vyřvala že je ta zahrada,ale máme menší prozatím to mi stačí,ale chcem do země 😉 ale to až na to budou penízky asi až příští rok 🙂 tak já mizím páááá

blazenkaa
17. srp 2009

Krásne ránono divoženky koukám že jste zase trošku ponocovali
Dáji já ti tak závidím že máš bazén já by jsem chtěla taky zahrada je sice malá ale místečko na něj je.Koupaliště na mě není sice ho mám 5 minut pěšky od baráku.Daji chtěla jsem ti říct až se tu potkáme ,ale nějak to nezvládáme na tu krev ani nechoď nevemou tě mě taky nevzali kvůle IVF.
Vítám tě mezi náma broukolin.

blazenkaa
17. srp 2009

Já jsem zrovna dorazila z práce vykoupala a čekám na manžu ,ale on zatím nikde tak mi to nedalo a musela jsem se sem jít mrknou.Léňa by snad už měla dneska dorazit:Ve zprávách nic nebylo tak se snad nikde nestratili 🙂
Holky já by jsem taky potřebovala uklidit,ale nejsou na to lidi 😀

blazenkaa
17. srp 2009

Tak se tu mějte moc krásnějá jdu hají manža už doratil tak pa pá a přeji krásný slunečný den dobrou noc 😔

daja.w
17. srp 2009

Krásné slunečné ráno přeji 🙂
Blaži jo dík za informaci ohledně té krve mě to napadlo když tě nevzaly 😉 takže maj smůlu a nedám jim moji krev 😀 a s tím úklidem no holt budeš muset nastoupit 😉 a uklidit si sama 😀 tak ti přeji krásné sny 🙂

anevin
17. srp 2009

Ahoj.Můžu se k vám přidat.Jsem po druhém ivf zatím bez uspěchu.Ted čekám do řijna a půjdem na KET.Nejhorší je na tom to čekání.

daja.w
17. srp 2009

Ahojky Anevin 🙂 vítej mezi náma 🙂 neboj to utěče jako voda 😉

anevin
17. srp 2009

Ahoj.Už se snažíme od unora. ☹ Chtěla jsem ted rodit 🙂 A jak dlouho se snažíš ty Daja.w

daja.w
17. srp 2009

Anevin no my s manžou se snažíme o mimi už 7 let 4 roky normální cestou a pak jsme zjistily že já nemůžu normálně otěhotnět ☹ no a na umělý jsme šli až ted v květnu první IVF nevyšlo a tak snad brzy půjdem do dalšího boje jen co budou penízky 😉 neboj rodit budem všichni 🙂 kolik máte mražáčků?

lenkacar
17. srp 2009

ahoj ahoj !!!!!!!!!!!!!!!!!!hezký den přeju

anevin
17. srp 2009

Ještě nevím,mam si dneska zavolat.Zamrazily mi všechno kvůli hrozícímu ohss.A zavedou je až tak za dva měsíce.

daja.w
17. srp 2009

Ahoj Leni tak jak bylo 🙂 určo super 🙂
Anevin a kolik jsi tedaměla vajuch 😉 jasně když hrozí OHSS tak radši si počkat je to lepší a neboj se nic to pak klapne 😉 a hlavně to uteče tady snáma 🙂