IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
9. kvě 2009

kobli, napodobně 😉

janysek70
9. kvě 2009

Mand, na kdy ti asi vychází ET?

koblichzek
9. kvě 2009

Je tu ještě někdo?

janysek70
9. kvě 2009

Já 😉

koblichzek
9. kvě 2009

To je dobře. Oni s námi asi nemluví 😉 . Nebo, že by šly snad něco dělat? Fuj. Já dnes jen lenoším (kromě vaření).

dadous
9. kvě 2009

jsem tu taky 😀

janysek70
9. kvě 2009

My tu máme od včera zedníka a tak chlapiskům taky vyvářím a vařím kafe 😉

koblichzek
9. kvě 2009

Takže poměrně klídeček 😀 . Něco přestavujete?

dadous
9. kvě 2009

jany co budujete?

janysek70
9. kvě 2009

No velkou starou ratejnu 😀 , ale uvnitř domu je to skoro poslední akce a pak už jen venku....

dadous
9. kvě 2009

😀 😀 kobli jsme napojeny 😀 😀

koblichzek
9. kvě 2009

Jé, vy se máte. Vždy jsme chtěli do domečku. Panelák není to pravé ořechové. Ale zatím stále není dost penízků. A teď se ještě vycucneme z toho nic, co máme našetřeno.
Nevím proč všude tvrdí, že sjou tři pokusy zadarmo. Nikde už se nepíše ale o tom, co vše se připlácí. Ještě, že člověk má něco schováno.

koblichzek
9. kvě 2009

Já se taky na chvíli odpojila. Šla jsem si "šlehnout" a hned je mi líp 😀 😀

janysek70
9. kvě 2009

Jo s těma prachama taky válčíme, co nesežere barák, spolkne snažilkování...., si představuji, jaký nádherný kočík a výbavička by za to byly.. 😒

koblichzek
9. kvě 2009

Tak nějak Jany. Chudáci, co chtěj a nemaj na to. Nevím jak vás, ale nás ten první pokus vyjde cca na 15000,-. (doufám) Síla. Nevím ještě, jestli budeme zamražovat tad.

janysek70
9. kvě 2009

No my už budeme pomalu na 50.000,- ☹ , pořád se musí odtrhávat od huby a jedem od výplaty k výplatě 😒 😠

koblichzek
9. kvě 2009

Ty vogo, to je opravdu hodně. A jak že jste daleko? Čeká vás teď něco?

janysek70
9. kvě 2009

No v úterý jdu na KET... to je už můj 2. cyklus IVF, celkem to bude 4. transfer

dadous
9. kvě 2009

jany to je nějak moc ne?!

koblichzek
9. kvě 2009

No tak mi prozraď, jak se to dá psychicky zvládnout. Já byla poměrně v depresi po nezdařené IUI. V úterý držíme palečky.

janysek70
9. kvě 2009

Když to vše nasčítám, tak už do těch 50 moc nechybí..., počítám i úterní KET

koblichzek
9. kvě 2009

Ono to tak opravdu vychází. Těch našich 15 je pouze za léky a provedení. To navíc už nepočítám. Takž jestli je to teď po 4, tak to vyskáče. U nás je nejdražší výběr spemijek. Ale to bude asi stejné všude, ne?

janysek70
9. kvě 2009

Já měla IUI 3x a jen mi to stálo čas, to jsem absolvovala u nás v nemocnici a ne v CAR...., pak když jsem se odhodlala na IVF a zavedli mi 1. 2 bojovníky, tak už jsem si myslela, že je to hotová věc ☹, pak KET a taky nic a po 2. ET jsem to ořvala a propadla depce.... no a dnes jsem zatím ještě v pohodě...

dadous
9. kvě 2009

no my mame bokem 30000, a jestli to nevyjde tak je dadouš bez dětí 😕

janysek70
9. kvě 2009

Já už mám taky bobky, mám tam ještě 4 mrazáčky a jestli se nezadaří, bojím se, že manža už nebude chtít do 3. IVF jít 😒

koblichzek
9. kvě 2009

Mě říkal, že další IUI je u nás zbytečné, takže hned po prvním jdeme rovnou na to. Taky jsem si myslela, že to bude hned, a ono nic. A to jsem ještě jela s dětmi na školu v přírodě, jako že budu na čerstvém vzduchu, v klidu.... ☹

dadous
9. kvě 2009

kobli , ty jsi učitelka?

janysek70
9. kvě 2009

No my měli sperma dobré, tak nás pořád do toho IUI nutili

koblichzek
9. kvě 2009

Á, to jsem trošku profákla 😎 . Ano, jsem. Je to skvělá práce.

dadous
9. kvě 2009

jee, tady je chaala a ta taky učí, na prvním stupni 😉