IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
18. srp 2009

kobli ja mam taky před každou navštěvou dr strach 😕 ale neboj , bude to dobry 😵
blaži , no jo ja zapoměla že ty makaš i v noci 😕

koblichzek
18. srp 2009

Bláži dali mi dvě.
Dadoušku je fakt, že naděje umírá poslední a já v naše mimi věřím 😉

blazenkaa
18. srp 2009

to víš někdo má štěstí je doma a může si hladit bříško s miminkama a někdo muýsí makt ,ale už tu mám taky papíry na vyplnění na další stymulku už se moc těším 🙂

dadous
18. srp 2009

no vidíš, a to je nejduležitější, věřit 😵 ja to zas beru tak, že co se ma stat to se stane, a nepatram po tom proč to tak je 😉

blazenkaa
18. srp 2009

Kobli já jsem nad tím přemýšlela v noci ale jak to napsat aby jsi si to nevzala špatně.
Dostala jsi dvě ,ale chytlo se ti jen jedno a to druhý ne a právě že tělo se zbavuje toho druhého mimíska které se nechytlo tak díky tomu špiníš co ty na to

janysek70
18. srp 2009

Blaži, kdy jsi byla v Arletě? Stihneš 2. IVF v září?
Teď jsem si teprve všimla, že Kobli má 5tt, jste strašně rychlé a nelze vás dočítat, tak jsem vůbec nezaregistrovala, že se transferovalo..... Moc blahopřeji 😵

koblichzek
18. srp 2009

Ono to totiž asi jinak nejde, protože pak by se z toho člověk asi opravde zbláznil.
Bláži budeme ti držet palečky 😉

dadous
18. srp 2009

no vidíš blaži 😉 a ber to tak že ja už mam taky nějakej patek odmakanej 😎 20let 😀

koblichzek
18. srp 2009

Bláží taky jsem na to myslela a na jednu stranu (zní to asi blbě), by to bylo lepší. Já bych dvě neunosila a museli bychom se rozhodovat, které necháme odstranit. Takhle by to bylo vyřešené.

Jany moc děkuji. Je mi jasné, že tohle se dočítat nedá 😀 😀

blazenkaa
18. srp 2009

Janýskuz v Arletě jsem byla teď v pátek dr mi říkal že by jsem mohla jí po 15 září ,ale uvidím jak mi příjde mrch a jestli budu mít schválení od pojišťovny ,ale posychrovala jsem si to u kymarádky aby jsem to měla rychleji třba to bude ještě tenhle cyklus sice jsem24 den ale já to dostávám okolo45 dne teď tak jsem zvědavá

blazenkaa
18. srp 2009

teda dadous tomu se nedá ani věřit
Kobli proč by jste musely dát jedno pryč

janysek70
18. srp 2009

Blaži fajn, já ji čekám příští ST-PÁ a pak bych chtěla KET

blazenkaa
18. srp 2009

no ale uvidíme jak to bude myslím si ale že budu muset čekat na další mrchu

blazenkaa
18. srp 2009

janysku myslíš jako až další cíklus jestly to chápu dobře jůů

koblichzek
18. srp 2009

Bláží, mám moc malej pokojíček (dělohu), mohlo by to pak ohrozit obě a to nechci. Radši jedno, nežli nic.
Jany a kolik máte nanučků?

janysek70
18. srp 2009

Ne, hned po mrše se jde 11. DC na kontrolní UTZ a pak hned transfer

janysek70
18. srp 2009

Já mám poslední 2 zmrzlinky z 2.IVF, tak mám strach, aby zvládly rozmrazení

koblichzek
18. srp 2009

Budeme držet vše co můžeme, vám oběma

janysek70
18. srp 2009

Jo moc díky, už bych chtěla mít to období snž za sebou, začíná se to na mě zdravotně dost podepisovat a 3. IVF se bojím

blazenkaa
18. srp 2009

Kobli tak to by jsem se bála to by jsem byla taky raději kdyby to dopoadlo tak jak jsem ti říkala
Janysku tak to já nevěděla jak to je s ket

koblichzek
18. srp 2009

Ježiš a jak proboha? 😕

janysek70
18. srp 2009

Jestli to bylo na mě, tak chytají mi křeče do nohou, nabrala jsem kila navíc, probudily se bolesti zubů a mám asi nějaký únavový syndrom...

blazenkaa
18. srp 2009

Kobli přece jak jasem ti psala před chvilku že se ti chytlo jen jedno a proto špiníš už víš

dadous
18. srp 2009

no blaži ja měla taky dvě, a žadny špinění jsem neměla, by mě zajímalo kam se to druhy podělo 😕

blazenkaa
18. srp 2009

tak já myslela zase že to bylo na mě ,ale ničeho se nelekej buď v klidu a odpočívej

koblichzek
18. srp 2009

Jany bylo. No je to síla. To je z toho, jak do sebe furt cpeme nějaký sračky 😠
Bláži, to jediny mě uklidňuje 😉

dadous
18. srp 2009

medunka už se asi valí u bazenu 😵 ta se ma 😉

koblichzek
18. srp 2009

Dadoušku a to ti řeknou zítra? A asi dostaneš řidičák, viď? 😀

blazenkaa
18. srp 2009

dadous káždá to má jiný

meduna
autor
18. srp 2009

čau kobylničky,ještě jsem se nevyprdelila,vysát,vytřít,já jsem fakt asi magor s tím úklidem,ale nedá mi to 😠 Takže Dadoušku,já jako cikán nebudu ☹