• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
jee ty choudě :fearful: tak je dej do akvarka :grinning:
9. kvě 2009 v 18:32  • Odpověz  • To se mi líbí
němka jedna zasrana :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. kvě 2009 v 18:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
to neni spatny napad s tim akvarkem,mame taky,tak je tam loupnu at se naucej plavat a zmutujou na ryby :grinning: :grinning: Ted jsem si myla vlasy,to je katastrofa po ty stimulce,mam to jak chemlon
9. kvě 2009 v 18:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jo blbka nemecka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. kvě 2009 v 18:36  • Odpověz  • To se mi líbí
néé vodu néé :grinning: :grinning: fuj si pamatuju, za dob svyho mládí, mi mamka pletla z chemlonu bačkory :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. kvě 2009 v 18:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Zuzik ma vyroci s klucickama :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. kvě 2009 v 18:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj babuchy moje zlaté :slight_smile:.. Jsem tu na chviličku :wink:
9. kvě 2009 v 18:38  • Odpověz  • To se mi líbí
tě medunka přivolala :grinning:
9. kvě 2009 v 18:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jo tak to me taky,nechutny a s bambolou na nartu,chodidla jsem mela zniceny,to by bylo dobry pro sadomaso tyhle chemlonaky,ta bolest kdyz po tom chodis :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nooo a ten smradek :grinning: :grinning:
autor
no ahooooj,tak jsi taky konecne dorazila.Posolala jsem klucikum pusiny,tak jsem si rikal jak asi budou nadseny,od takovy staresiny :grinning: :grinning: :grinning: jeste ,ze to nevnimaj zatim moc :grinning: :grinning: :grinning:
9. kvě 2009 v 18:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Se přiznám, že jsem to ani všechno nedočetla :grinning: .. Je tu najednou rachot jako blázen.. To už jsi Dadu doma z toho pivsona?? Tos měla tak 1 a půl, ne??
Medu, to se morčáci mají..Strhaná jak pes a ještě čistíš jejich pokojíky, jo?? Ty jsi úžasná..
9. kvě 2009 v 18:41  • Odpověz  • To se mi líbí
ty stařeno :grinning:
¨zuzi byly jste na prochajdě?
autor
no tak znova-ne posolala ale poslala :grinning: :grinning:
zuzi 3 maly :wink: ja nejsem zas takovej notor :grinning: :grinning: ale večer ještě tahnem na travesti :grinning:
9. kvě 2009 v 18:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ja taky ne,nejak to slo vsechno kolem me,bylo tady nejak narvano :stuck_out_tongue_closed_eyes: No Zuzi uzasna ani ne,ale kdo to ma cuchat,to udela tak 50 az 100 pendreku za den a cura to snad kazdych 5 minut,no a ted je to jaro,takze smrdej tak jak tak,no hlavne ten buzna,protoze citi toho nebuznu a chtel by,on nevi ze tamten neni buzna.Tak mu smrdej kuliska :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. kvě 2009 v 18:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, jsem na chviličku zpět. Tak vy si jdete dady užívat na travesti, jo? To jsem nikdy neviděla. Notor vážně nejsi. Tři malý, to je jako nic :wink:
9. kvě 2009 v 18:44  • Odpověz  • To se mi líbí
medu kupte jěště třetího :grinning: :grinning:
9. kvě 2009 v 18:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
travesti jo?tak to bude dobry,taky jsem jezdivala z malomesta do velkomesta tenkrat pred lety :wink: :wink: to bylo jeste za dob,kdyz jsem pozivala napojiky :grinning: :grinning:
kobli ,ja vím to jen holky tady ze mě dělaj notase :grinning: :grinning:
autor
jeee a s nasim stestim to bude obojak,nebo travesta
9. kvě 2009 v 18:46  • Odpověz  • To se mi líbí
no u nas na maloměstě :grinning: to je tak třikrat do roka, mame tam v tom klubu znamy, tak tam musíme jít :sweat_smile:
9. kvě 2009 v 18:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
uzivej dokud muzes s batohem uz to nepujde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. kvě 2009 v 18:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ty už jsi na travesti byla? Prý to bývá super, ale přijdou mi "trošičku" divní.
9. kvě 2009 v 18:48  • Odpověz  • To se mi líbí
medu, třeba by to byla holka a buzík by jen tiše zaviděl :grinning: :grinning: jenomže co pak s těma potomkama, žejo?! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. kvě 2009 v 18:48  • Odpověz  • To se mi líbí
kobli, většinou to jsou buzny, ale vzhledem k tomu že tan naš znamej je teploušek tak už nam to ani napřijde. Ale když jsem to viděla poprvy tak jsem čuměla jak pero :grinning: :grinning:
9. kvě 2009 v 18:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jo me se to nahodou libilo,byl to vodvaz :grinning: jo a jednou to bylo u nas v Ceske Lipe v Luxoru na dize byl strip a stripter sel ke me,jako ze mu mam sundat neco a zatancit si s nim,ja jela jak kuna pryc,srdce v krku,on za mnou a ja na pokraji silenstvi,nakonec me zachranila sestrenka,ta to z nej servala :grinning: :grinning:
9. kvě 2009 v 18:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ale vis co to reknu,buzeranti jsou nejlepsi kamosi.
9. kvě 2009 v 18:52  • Odpověz  • To se mi líbí
akorat mě dostava jak ty teply kluci jsou krasny, cvaknem toho davidka co ho zname , on děla vetšinou helču vondračkovou, a pak hodím do albíka fotku
Já si myslím, že to asi normální chlap dělat nemůže. Zase když jdeš jenom s babama, tak ten tvůj nemusí žárlit. :wink:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek