IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
9. kvě 2009

jee ty choudě 😨 tak je dej do akvarka 😀

dadous
9. kvě 2009

němka jedna zasrana 😝

meduna
autor
9. kvě 2009

to neni spatny napad s tim akvarkem,mame taky,tak je tam loupnu at se naucej plavat a zmutujou na ryby 😀 😀 Ted jsem si myla vlasy,to je katastrofa po ty stimulce,mam to jak chemlon

meduna
autor
9. kvě 2009

jo blbka nemecka 😀 😀 😀 😀 😀

dadous
9. kvě 2009

néé vodu néé 😀 😀 fuj si pamatuju, za dob svyho mládí, mi mamka pletla z chemlonu bačkory 😝 😝 😝 😝

meduna
autor
9. kvě 2009

Zuzik ma vyroci s klucickama 🙂 🙂 🙂

zuzana.79
9. kvě 2009

Ahoj babuchy moje zlaté 🙂.. Jsem tu na chviličku 😉

dadous
9. kvě 2009

tě medunka přivolala 😀

meduna
autor
9. kvě 2009

jo tak to me taky,nechutny a s bambolou na nartu,chodidla jsem mela zniceny,to by bylo dobry pro sadomaso tyhle chemlonaky,ta bolest kdyz po tom chodis 😝 😝 😝

dadous
9. kvě 2009

nooo a ten smradek 😀 😀

meduna
autor
9. kvě 2009

no ahooooj,tak jsi taky konecne dorazila.Posolala jsem klucikum pusiny,tak jsem si rikal jak asi budou nadseny,od takovy staresiny 😀 😀 😀 jeste ,ze to nevnimaj zatim moc 😀 😀 😀

zuzana.79
9. kvě 2009

Se přiznám, že jsem to ani všechno nedočetla 😀 .. Je tu najednou rachot jako blázen.. To už jsi Dadu doma z toho pivsona?? Tos měla tak 1 a půl, ne??
Medu, to se morčáci mají..Strhaná jak pes a ještě čistíš jejich pokojíky, jo?? Ty jsi úžasná..

dadous
9. kvě 2009

ty stařeno 😀
¨zuzi byly jste na prochajdě?

meduna
autor
9. kvě 2009

no tak znova-ne posolala ale poslala 😀 😀

dadous
9. kvě 2009

zuzi 3 maly 😉 ja nejsem zas takovej notor 😀 😀 ale večer ještě tahnem na travesti 😀

meduna
autor
9. kvě 2009

ja taky ne,nejak to slo vsechno kolem me,bylo tady nejak narvano 😝 No Zuzi uzasna ani ne,ale kdo to ma cuchat,to udela tak 50 az 100 pendreku za den a cura to snad kazdych 5 minut,no a ted je to jaro,takze smrdej tak jak tak,no hlavne ten buzna,protoze citi toho nebuznu a chtel by,on nevi ze tamten neni buzna.Tak mu smrdej kuliska 😀 😀 😀 😀

koblichzek
9. kvě 2009

Ahojky, jsem na chviličku zpět. Tak vy si jdete dady užívat na travesti, jo? To jsem nikdy neviděla. Notor vážně nejsi. Tři malý, to je jako nic 😉

dadous
9. kvě 2009

medu kupte jěště třetího 😀 😀

meduna
autor
9. kvě 2009

travesti jo?tak to bude dobry,taky jsem jezdivala z malomesta do velkomesta tenkrat pred lety 😉 😉 to bylo jeste za dob,kdyz jsem pozivala napojiky 😀 😀

dadous
9. kvě 2009

kobli ,ja vím to jen holky tady ze mě dělaj notase 😀 😀

meduna
autor
9. kvě 2009

jeee a s nasim stestim to bude obojak,nebo travesta

dadous
9. kvě 2009

no u nas na maloměstě 😀 to je tak třikrat do roka, mame tam v tom klubu znamy, tak tam musíme jít 😅

meduna
autor
9. kvě 2009

uzivej dokud muzes s batohem uz to nepujde 😀 😀 😀 😀

koblichzek
9. kvě 2009

Ty už jsi na travesti byla? Prý to bývá super, ale přijdou mi "trošičku" divní.

dadous
9. kvě 2009

medu, třeba by to byla holka a buzík by jen tiše zaviděl 😀 😀 jenomže co pak s těma potomkama, žejo?! 😝

dadous
9. kvě 2009

kobli, většinou to jsou buzny, ale vzhledem k tomu že tan naš znamej je teploušek tak už nam to ani napřijde. Ale když jsem to viděla poprvy tak jsem čuměla jak pero 😀 😀

meduna
autor
9. kvě 2009

jo me se to nahodou libilo,byl to vodvaz 😀 jo a jednou to bylo u nas v Ceske Lipe v Luxoru na dize byl strip a stripter sel ke me,jako ze mu mam sundat neco a zatancit si s nim,ja jela jak kuna pryc,srdce v krku,on za mnou a ja na pokraji silenstvi,nakonec me zachranila sestrenka,ta to z nej servala 😀 😀

meduna
autor
9. kvě 2009

ale vis co to reknu,buzeranti jsou nejlepsi kamosi.

dadous
9. kvě 2009

akorat mě dostava jak ty teply kluci jsou krasny, cvaknem toho davidka co ho zname , on děla vetšinou helču vondračkovou, a pak hodím do albíka fotku

koblichzek
9. kvě 2009

Já si myslím, že to asi normální chlap dělat nemůže. Zase když jdeš jenom s babama, tak ten tvůj nemusí žárlit. 😉