IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
22. srp 2009

ale neboj,jak vlezeš do školy,zase se ti blikne 😉 je to lepší,když člověk něco dělá,než být doma.Já jsem ráda,že pracuji,akorát mě hrozně bolí záda a ruce z té dřiny

meduna
autor
22. srp 2009

no ale pozdě bycha honiti,když jsem se neučila,tak mě holt budou bolet záda a ruce no 😝 a co jsi dělala za brigády?

koblichzek
22. srp 2009

Chodila jsem u nás do jedné fabriky montovat drátky atd. Taky super práce na záda a ruce. Normálně bych to asi nedělal. Jasně, kdyby nic jiného nebylo, tak jo. ale maj ty malý prachy dost vydřený

meduna
autor
22. srp 2009

je to hrozný,lidi dřou a tak málo peněz,ale to je jak u vás učitelů,práce je to těžká ,zatěžuje psychiku,zodpovědnost za děti a peníze taky žádný

koblichzek
22. srp 2009

Hned jsem tu

koblichzek
22. srp 2009

Už jsem tu 😀
Jo je to tak, fyzicky se nenadřu, ale někdy ta psychika 😅 - síla.

meduna
autor
22. srp 2009

copak jsi dělala?jo a proč nejdeš s manžou na zahrádku

koblichzek
22. srp 2009

Přišla známá mi něco vrátit, tak jsem se jen malilinko zakecala.
Já bych tam neměla co dělat. On tam přijde a buď se jede projet na motorce, nebo čte. Nic nepěstujeme a jen tak tam sedět nechci. A myslím, že je to takové jeho útočiště, kde je sám 😀

meduna
autor
22. srp 2009

no asi si tam odpočine.Já bych zahrádku moc chtěla,měla bych tam kytičky.

meduna
autor
22. srp 2009

zapíčence už budou,konečně 😝

koblichzek
22. srp 2009

Já na to nějak nejsem. Mě to moc nebaví¨. Určo to bude fajn, až budeme mít prcka, že v tom městě bude kam vypadnou. Máme ji na okraji, u potoka 😵

koblichzek
22. srp 2009

Jaký zapíčence? Jsem asi lehce mimo 😅 😀

meduna
autor
22. srp 2009

tam je pěkně u vás a budete to mít fajn,že bude kam vypadnout.Romana rodiče mají taky zahrádku,ale je to 40km a mě se tam nechce jezdit,víš jak,když to není tvoje,tak to stojí za prd

meduna
autor
22. srp 2009

zapečené těstoviny

koblichzek
22. srp 2009

To chápu, je to dost daleko. My to máme cca 10 minut chůze.
😀 Aha, zapíčence si teď už budu pamatovat. S čím je ¨zapékáš?

meduna
autor
22. srp 2009

osmažila jsem cibulku,pak salám,olivky,feferonku,rajčata a na to těstoviny,vejce,sýr a šup do trouby

meduna
autor
22. srp 2009

a poblívku až zítra,ještě nevím jakou 😕 Zelňačku jsme dojedli dneska

koblichzek
22. srp 2009

No vidíš, já je takhle ještě nedělal, tak to asi prubnu v pondělí. Salám měkkej?

meduna
autor
22. srp 2009

jo a koření ještě,dala jsem dnes grilovací a jeden sýt taveňák s česnekovou příchutí.Salám měkoň

koblichzek
22. srp 2009

Já mám ráda kulajdu a rajsou, ti miluju. Nebo můžeš udělat bramboračku - hsutá, sytá

meduna
autor
22. srp 2009

a stejně dělám i zapíčené brambory,ale nejprve je uvařím ve slupce

meduna
autor
22. srp 2009

kulajdu myslíš tu ze smetany,vajec,brambor?

meduna
autor
22. srp 2009

poblívky ty u nás jedou nejvíc,já je nemusím,ale Roman by se užral.Kterou teda můžu je zelňačka,buď jí dělám bílou,nebo červenou

koblichzek
22. srp 2009

A kopru a hub - takhle znám kulajdu já.

A prosím - ten taveňák si dala už na tu pánev k ostatnímu?

meduna
autor
22. srp 2009

jo udělala jsem takovej mišmaš a poak jsem do toho zamíchala ty těsta.Aha kulajdu dělám bez kopru a někdy i jako omáčku,dám do ní uvařená vejce natvrdo,ocet,hubky a k tomu brambiry ve slupce,mňam

koblichzek
22. srp 2009

A jsme zase u žrádla 😀 😀 😀

meduna
autor
22. srp 2009

to je hrůza,ale život se točí kolem žrádla a pichu 😀

meduna
autor
22. srp 2009

no z mé strany víc kolem toho žrádla teda 😀

koblichzek
22. srp 2009

😀 To je fakt, hlavně pro chlapy 😀 My mám sem tam ještě ty účesy, nehtíky, drby.... 😀

milagross
22. srp 2009

ahojky