• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
s ním v hospodě to nejde kobli
23. srp 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasný, vždycky to tam přežene když je sám, co?
23. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jdu udělat ten objed tak si tu užij a večer se tu zase ukážu nebo až pčijedeme
23. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si nakonec udelala palacinky s ovocem,zmrzlinou a slehackou :grinning: uz je mam v sobe
23. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jdu papkat. Tak pa
to máš recht jako dne jako včera večer ani do postele mě nechtěl pustit
hoj tak jsem dorazila ze sanusu, bohuzel ne s moc dobrymi zpravami, jednak foliku je stale 5 z toho jeste jeden maly takze 4 a doktor říkal, že mám tri možnosti, bud to zkusit s tím co je s tím, že mám dál píchat menopur když nebude stačit tak dopořídit další a nebo jít místo IVF nebo na dalsí IUI-to nepůjdu protoze s naším spermio to nemá smysl.. a nebo to stopnout hned. jsem z toho trochu rozlazena a nevim jak to udelat. Je mi lito to cely stopnout kdyz už skoro tyden stimuluju. Stalo to penize, nervy a je mi to lito. Myslite ze i se 4 folikama se da "stavět"??
23. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taaak devcata jsem byla na zachode a spinim do ted ani tuk tak zrejme zajedu na pohotovost,tak pa a dobrou chut
23. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
mili to je právě ono tělo se toho snaží zbavit
23. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vysocanko,s tim ti asi moc neporadim,nevim ja mela vzdy vice ale kdyz to stopnes tak na priste budes mit treba zase jentak malo foliklu.A z techto 4 foliklu budou treba 3 vajicka z kteryma se bude dat pracovat,asi jsem ti moc neporadila co?
23. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasne ze se toho snazi zbavit tak uz to asi odejde,zacina me i nebezpecne bolet bricho
23. srp 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
milísku být tebou tak si dijedu na tu pohotovost to v tobě nemohou nechat tak dlouho
23. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo blazi pojedu jen si jdu pripravit nejake zakladni veci do nemocnice,kdyby me tam nahodou nechali :cry:
23. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
mili a pak mi dej vědět ať se děje co se děje
23. srp 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Blazi jeste nekrvacim tak nechci plasit ale hned jak jen budu moci dam neco vedet :grinning:
23. srp 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, omlouvam se, ze Vam vstupuji do diskuze, ale chtela bych se zeptat, jestli mate nektera zkusenosti s odberem nezralych vajicek? Jiz nekolikrat jsem absolvovala ivf, vsechno probihalo ok, ale po odbere vajicek nastal pokazde stejny problem, napr. z odebranych 14 vajec bylo pouze 1 zrale a vhodne na oplodneni nebo v horsim pripade nebylo zrale ani jedno. Tohle se opakovalo asi 3-krat a ani jeden z lekaru mi nedokaze rict, proc se to deje. Mate nekdo podobnou zkusenost a poradite co s tim mohu delat? Predem moc dekuji za odpovede. Kikca
23. srp 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink:
mili je mi to moc líto :cry:
23. srp 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak já se konečně hlásím :wink:
Mili moc mě to mrzí a je moc líto co se stalo :cry: je to ted pro tebe těžký,ale jseš silná a vše to chce svůj čas hlavně se ted drž :wink:
Tak my jsme v pátek to teda pěkně oslavily :grinning: šly jsme spát v 6ráno a bylo i noční koupání :grinning: v plavkách :wink: ,ale druhý den jsem teda těžce trpěla :stuck_out_tongue_closed_eyes: třeštila mě pěkně hlavička :confounded: no ani se nedivím jsme vypily ve třech 5 litrů vína :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. srp 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
dajo :stuck_out_tongue_closed_eyes: teda vy jste hovadka :grinning:
23. srp 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo ale když se to dobře pilo :grinning: ale od 7večera do rána to zas není tak hrozný :grinning:
23. srp 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to jo :grinning:
23. srp 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co ty jak je mamino :slight_smile:
23. srp 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: pořad dobře :dizzy_face: ani nevím že jsem těhotna :dizzy_face:
23. srp 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je hlavní že dobře :slight_smile: zato Kobli má nevolnosti :zipper_mouth:
23. srp 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja vím, když ona je tintitko :sweat_smile: to ja jsem kus baby :grinning:
23. srp 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo si to těhotenství pořádně užije :grinning: a já ti dám že jseš kus baby :angry: náhodou pěkná ženská :wink:
23. srp 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim,teda Daji 5 L?Bych mela z toho nejmene 8 promile v krvi a zachytka by me neminula
23. srp 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dajo bude huř :grinning: :grinning: :grinning: nutně si musím koupit kalhoty, pže moje ryflíky už přes zadek nenatahnu, teda natahnu, no ale nedopnu :grinning:
23. srp 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mili ajojky to jsem vypily ve třech néé já sama to bych měla otravu alkoholem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. srp 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jdem na zahradku na kavičku :wink:
23. srp 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek