• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
autor
ahoj daso,ale prave ze ted si rikas,ze uz to nevyjde,tak na just JO :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. kvě 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nekdy ten zivot nechapu,nekdo rodi jak jablon a ani nechce a nekdo by za dite dal ja nevim co,tohle me sere,tohle nechapu a pak at mi nekdo rika neco o Bohu!!!
9. kvě 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu je to jen o nas, a ja važně věřím ,že všechno je možne a všechno jde :frowning2:
9. kvě 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
nee tam měl bejt :wink:
9. kvě 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jen nevím jestli chci vést zrovna v tomhle :slight_smile: Určitě Vás tady navštívím zase co nejdřív , ale teď se jdu čančat protože jdu s manželem na véču tak čus všem
9. kvě 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
opičko, ale ja jsem to nemyslela zle :confused:
9. kvě 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
neboj nevedes,mam znamou a ta byla uz 12krat.prijd zase nekdy,dnes si uzij vecu,dej si neco dobreho at to KEtikum chutny :wink:
9. kvě 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: ja radši mizím, než zas napíšu nějakou blbost :cry:
9. kvě 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja vim Dadousku,ja momentalne moc neverim ale zase se k tomu dopracuji :wink: :wink: :wink: :wink: to vis vse potrebuje svuj cas.
9. kvě 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale vzdyt jsi nec spatneho nenapsala,kazdy na svuj nazor a je dobre,ze veris!
9. kvě 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo ty uz se jdes zkraslovat na ten vecer vid?nezapomen vzit fotak at z toho taky neco mame :wink: :wink: :wink:
9. kvě 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cvakni nam "Helcu" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jo a sebe taky ,mame te tady jen hooooooodne z dalky :grinning: :grinning: :grinning:
9. kvě 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale ja myslím to co jsem napsala opičce, jako že toho ma hodně za sebou, ale ona to pochopila jinak než jsem to myslela já :unamused:
9. kvě 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no už néé, jsem to smazla :sweat_smile:
9. kvě 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
se cvaknu s helčou :grinning:
9. kvě 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ja se nepotřebiju zkrašlovat :grinning: se oblíknu a jdu :wink: jsme přece mlady holky
9. kvě 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to mas pravdu ale ja teda obcas tomu musim pomahat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ted jsem si rychle vyfoukala vlasy,hruuuuuza,potrebuju holice.jsem jak rakosnicek.
9. kvě 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
nahodou , rakosníček je krasnej :grinning:
9. kvě 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale ja furt hledam,co jsi jako napsala a tady je vse ok,jako vzdy. :wink:
9. kvě 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no minula stranka uplně dole, že vede ve všem :confounded:
9. kvě 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no on mozna,ale na me uz to tak krasny neni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: se vyfotim a neco vlozim at se pokochas rakosnickem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. kvě 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo jo :grinning:
autor
a ja napsala,ze nevede a tak to je,mam znamou a ta byla 12krat
tak ja nevím , o pul devaty tam mame bejt a dadouš pořad seka zahradu :confused:
9. kvě 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ted už je to jedno :pensive: nebudem to pitvat :wink:
9. kvě 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale dost o oplodnovani,dnes te ceka vzruso :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: je ja bych sla taky,ale mam smolika,ani nevim zda to tady taky je,ale jeste jsem nic nikdy neslysela.Asi reknu manzovi at mi tady trosku zadovadi,muzu mu pujcit i neco ze satniku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak pak hod fotky :grinning: :grinning:
autor
tak ten je ale hodnej.A baracek jste si koupili spolu?a jeje uz zase zacinam,ted uz delam vyslech i na hodnym :grinning: :grinning: :grinning:
9. kvě 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne to není naš barak, tady jsou ještě další tři rodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: jen byt je naš a kousek toho plíčka :grinning:
9. kvě 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha ,no tak uz jsem spokojena,kdyz uz vim,ale jete radsi bych byla za fotecky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. kvě 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek