IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
9. kvě 2009

ahoj daso,ale prave ze ted si rikas,ze uz to nevyjde,tak na just JO 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

meduna
autor
9. kvě 2009

nekdy ten zivot nechapu,nekdo rodi jak jablon a ani nechce a nekdo by za dite dal ja nevim co,tohle me sere,tohle nechapu a pak at mi nekdo rika neco o Bohu!!!

dadous
9. kvě 2009

medu je to jen o nas, a ja važně věřím ,že všechno je možne a všechno jde ☹

dadous
9. kvě 2009

nee tam měl bejt 😉

opicka1969
9. kvě 2009

No jen nevím jestli chci vést zrovna v tomhle 🙂 Určitě Vás tady navštívím zase co nejdřív , ale teď se jdu čančat protože jdu s manželem na véču tak čus všem

dadous
9. kvě 2009

opičko, ale ja jsem to nemyslela zle 😕

meduna
autor
9. kvě 2009

neboj nevedes,mam znamou a ta byla uz 12krat.prijd zase nekdy,dnes si uzij vecu,dej si neco dobreho at to KEtikum chutny 😉

dadous
9. kvě 2009

☹ ja radši mizím, než zas napíšu nějakou blbost 😢

meduna
autor
9. kvě 2009

ja vim Dadousku,ja momentalne moc neverim ale zase se k tomu dopracuji 😉 😉 😉 😉 to vis vse potrebuje svuj cas.

meduna
autor
9. kvě 2009

ale vzdyt jsi nec spatneho nenapsala,kazdy na svuj nazor a je dobre,ze veris!

meduna
autor
9. kvě 2009

jo ty uz se jdes zkraslovat na ten vecer vid?nezapomen vzit fotak at z toho taky neco mame 😉 😉 😉

meduna
autor
9. kvě 2009

cvakni nam "Helcu" 😀 😀 😀 😀 jo a sebe taky ,mame te tady jen hooooooodne z dalky 😀 😀 😀

dadous
9. kvě 2009

ale ja myslím to co jsem napsala opičce, jako že toho ma hodně za sebou, ale ona to pochopila jinak než jsem to myslela já 😒

dadous
9. kvě 2009

no už néé, jsem to smazla 😅

dadous
9. kvě 2009

se cvaknu s helčou 😀

dadous
9. kvě 2009

jo a ja se nepotřebiju zkrašlovat 😀 se oblíknu a jdu 😉 jsme přece mlady holky

meduna
autor
9. kvě 2009

to mas pravdu ale ja teda obcas tomu musim pomahat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Ted jsem si rychle vyfoukala vlasy,hruuuuuza,potrebuju holice.jsem jak rakosnicek.

dadous
9. kvě 2009

nahodou , rakosníček je krasnej 😀

meduna
autor
9. kvě 2009

ale ja furt hledam,co jsi jako napsala a tady je vse ok,jako vzdy. 😉

dadous
9. kvě 2009

no minula stranka uplně dole, že vede ve všem 😖

meduna
autor
9. kvě 2009

no on mozna,ale na me uz to tak krasny neni 😀 😀 😀 😀 se vyfotim a neco vlozim at se pokochas rakosnickem 😀 😀 😀 😀

dadous
9. kvě 2009

jo jo jo 😀

meduna
autor
9. kvě 2009

a ja napsala,ze nevede a tak to je,mam znamou a ta byla 12krat

dadous
9. kvě 2009

tak ja nevím , o pul devaty tam mame bejt a dadouš pořad seka zahradu 😕

dadous
9. kvě 2009

no ted už je to jedno 😔 nebudem to pitvat 😉

meduna
autor
9. kvě 2009

ale dost o oplodnovani,dnes te ceka vzruso 😀 😀 😀 😀 je ja bych sla taky,ale mam smolika,ani nevim zda to tady taky je,ale jeste jsem nic nikdy neslysela.Asi reknu manzovi at mi tady trosku zadovadi,muzu mu pujcit i neco ze satniku 😀 😀 😀 😀 😀

dadous
9. kvě 2009

tak pak hod fotky 😀 😀

meduna
autor
9. kvě 2009

tak ten je ale hodnej.A baracek jste si koupili spolu?a jeje uz zase zacinam,ted uz delam vyslech i na hodnym 😀 😀 😀

dadous
9. kvě 2009

ne to není naš barak, tady jsou ještě další tři rodiny 😝 jen byt je naš a kousek toho plíčka 😀

meduna
autor
9. kvě 2009

aha ,no tak uz jsem spokojena,kdyz uz vim,ale jete radsi bych byla za fotecky 😀 😀 😀 😀