IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
25. srp 2009

to si umím pčedstavit,tady minule byla taky akce,někdo natáhnul bačkory a byt zalígrovanej 😝

koblichzek
25. srp 2009

No tak tu je supéééééééééééér 🙂 . Jasný, to čekání je prostě nejhorší 😀 , vůbec to neutíká. No my jdeme zítra, tak jsem taky zvědavá

meduna
autor
25. srp 2009

to víš,tak to jsem šla tak třikrát s košem a to jinak nechodím 😀

koblichzek
25. srp 2009

Juj, no to taky asi nebylo medu příjemný, co? 😝

koblichzek
25. srp 2009

Medu, já šla jednou 😀 😀 😀 😀

liptonek
25. srp 2009

no to mi povíídej. právě jsem čekala, že půjdu dřív..jako ty. A ono prd 🙂 Prý až 5 týdnů po ET. Tak ale to už by mohlo být srdíčko, ne?

Teda ženský, u vás je nějak živo. To tady chcíp pes 😀

meduna
autor
25. srp 2009

tak nebylo to u nás ve vchodě,to je hlavní.My tady zase máme rodinku,ona Italka a on ,nevím jaké je národnosti a ty se furt rvou jak koně,a to měla předtím jiného a to byl drogáč,tak je teď v lochu.Tady policajti,pes a ten hledal,Roman musel jít jako svědek s nima do toho jejich bytu,aby policajti byli krytý,kdyby ona řekla,že tam něco policajti ukradli

koblichzek
25. srp 2009

Lip to už by mohlo 😉

Medu, taky úplná Kriminálka Las Vegas 😀

meduna
autor
25. srp 2009

a kde bydlíš Lip?teda jestli to není tajné 😎

liptonek
25. srp 2009

já jsem z Hradce Králové. A o sousedech nastesti ani nevíme 🙂

meduna
autor
25. srp 2009

dnes jsem umyla okna,dala nové záclony,tak bude určo chcát 😕

liptonek
25. srp 2009

medu, ty chodíš do liberce?

koblichzek
25. srp 2009

Ono je to někdy lepší o nich nevědět. Kočenky, já pro dnešek mizím, očista na zítřek, něco k papu a do hajan. Už chodím do práce, tak musím vstávat 😀

meduna
autor
25. srp 2009

ne,ale bydlela jsem nedaleko 😢

liptonek
25. srp 2009

kobli a kdy zitra jdeš? to už by mělo být stopro srdíčko, ne?

meduna
autor
25. srp 2009

a kam Kobli????škola 😕

meduna
autor
25. srp 2009

a jo,kámoška už vlastně taky chodí,už dělá přípravu,no jo to mi nedošlo,že je už konec prázdnin 😝

liptonek
25. srp 2009

achááá, škoda. já tam právě chodim...

meduna
autor
25. srp 2009

studuješ

dadous
25. srp 2009

hezky večer přeji 😵 koukam že jsem vas asi prošvihla 😢

daja.w
25. srp 2009

krásný večer přeji 🙂 tak já taky koukám že tu nikdo není ☹ už asi všechny hajáte 🙂 přeji krásné sny a sladkou noc 🙂

blazenkaa
25. srp 2009

ahojky kočičky tak dneska je tu někdo nebo zase hajáte 😅

daja.w
26. srp 2009

Krásný den přeji všem 🙂

meduna
autor
26. srp 2009

Ahoj babušky 😀 Tak nevím,je ještě léto?jsem koukala z okna,protože jsem je včera umyla 😀 😀 a je tam něja podzimově dnes,listí padá 😝

vombata
26. srp 2009

Ahoj holky mam dotaz....potrebovala bych vedet kolik cca dni trva stimulace na IVF + nasledne oplodneni??? Rekneme od 1.injekce? Nejak nemam predstavu a jen kvuli tomu se mi nechce volat me doktorce predem mooooc dekuji za odpoved 😉

lenkacar
26. srp 2009

čus vombi tak injekce asi 14dní ,možná 12 jak u koho a potom odběr a kultivace zase jak u koho 3
až 6dní a pak transfer a pak zase tak 14dní do pozit.testu

meduna
autor
26. srp 2009

vombata,pčijde na to,jestli máš krátký protokol,nebo dlouhý,takže od 14 dní až po 28 dní,ti je jen stimulace,pak tří dny,nemo víc,záleží,jestli máš PK nebo ne

meduna
autor
26. srp 2009

Čau Leni,tak jak je dnes?Co hnus ,piješ piješ? 😝

lenkacar
26. srp 2009

medu čus no musim si jít udělat kontry ted jsem dolezla z města ..

svetruska
26. srp 2009

Ahojky holky,
jka se mate? jdu zase na skok 😉
ted se docitam, kdyz mam dlouhy protokol, muzu stimulovat dyl nez pri kratnem ano?