IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

daja.w
26. srp 2009

Kdo si hraje nezlobí 😉 😀 😀

svetruska
26. srp 2009

jj taky si rikam ale zatim je plny elanu / koupili jsme pozemek a ten je cely zarostly ale uplne zarostly tak si myslim, ze az ho bude sekat, tak na to pak dlouho nesahne 😀

daja.w
26. srp 2009

jo toho přejde to jsou všichni stejní to je i unás 😀 tak já mizím večer juknu mějte se moooc krásně ahojky 🙂

svetruska
26. srp 2009

ahojky 😉

lenkacar
26. srp 2009

medu to jste tam parta hic ..v baráku ..a ještě ze smradlavým ježkem 😀 😀 😀

lenkacar
26. srp 2009

svetru tak s křovinákem u nás běham po zahradě já 😝 ,to jsem dopadla

lenkacar
26. srp 2009

blé pálenky ..já raději něco lepkavějšího .. 😵 😵 😵

svetruska
26. srp 2009

no ja doufam, ze me manzel nezaprahne taky 😀

lenkacar
26. srp 2009

až nám uzraje pergola tak se z toho ojedem ,to bude tak nakvasit a potom vylejt 😀 😀 😀

meduna
autor
26. srp 2009

Leni Milouš,to je ten ježek 😀 už je dávno venku.To by tady byla zásahová jednotka dávno 😝

meduna
autor
26. srp 2009

no jak tak já to vidím,tak tě zapřáhne Svetrus,většinou sekaj baby 😀

meduna
autor
26. srp 2009

jsem byla aktivní a u sestřenky jsem taky sekala,ale to byl mazec,jsem to nakopla a rozjelo se to i se mnou 😕

svetruska
26. srp 2009

no koukam to abych uz zacla cvicit 😀

lenkacar
26. srp 2009

no my máme do ruky nějakej ten hajzl na keře a ten den jsem byla borka a druhej den jsem si ani prdel neutřela jak mi bolely hnáty 😔 😝 😀

meduna
autor
26. srp 2009

to určo,byla jsem hotová,když jsem to u ní posekala,jsem neudržela ani hrnek s kafem 😀

lenkacar
26. srp 2009

medu já vim že je milouš ježek 😀 😀 😢 😢 😢

lenkacar
26. srp 2009

medu tak to jsme dopadly stejně koukám 😀 😀 😀 😀

lenkacar
26. srp 2009

psala jsem vám to jak se na mě včera sesypalo 12koček a všechny řvaly hlady ? kdyby tta potvora nekojila že je mě jí líto tak se na ně vyseru ,furt šukaj ,je jich tam mraky ,pohladit se nenechaj a jen řvou hlady a soused hajzl ještě mi to dal befelem ,,lenko nakrm kočky ,,tak to je akorát na mě toto ,nakrmim když chci a mám čim a ne že jim budu kupovat snad konzervičky blešákům 🙄

meduna
autor
26. srp 2009

to já si jí neutřu zítra až dorazím z práce 😝 volno čtyři dny a pak hned záhul,ani křovinořez nepotřebuji 😀

svetruska
26. srp 2009

tolik kocek jeeee 😖

lenkacar
26. srp 2009

já kočky ráda nemám ,ale neublížim a když mám tak dam ,ale toto????????????????? 🙄

meduna
autor
26. srp 2009

to jsi jak Kubiška 😀 já jen doufám,že letos nic domu nedotáhnu 😝 mě stačej ty smradoši morčata 😝

svetruska
26. srp 2009

to jo no to je i na me dost, taky kocky moc nemusim ale kotatko se mi libi ale ze bych byla nadsena krmit jich rovnou 12 😲

meduna
autor
26. srp 2009

tak si jdu natáhnout záda,se můžu posrat jak mě bolej,budí mě to ráno ☹ musím koupit madračku,jinak budu mít za chvilku kasu na zádech 😀

meduna
autor
26. srp 2009

já mám kočky ráda,hlídala jsem kámošce,když byla na dovče a dobrý.Roman říkal,do ložnice nám to nepáchne a do obýváku taky ne...no a za tři dny to spalo s náma v pelechu,ten ležel jak prkno 😀

svetruska
26. srp 2009

😀 to je dobry , manza nemusi psy resp. ma rad vlcaky ale jen u baraku ne do postele a na mazleni / takze mame rybicky ja bych psa rozmazlovala 😉

lenkacar
26. srp 2009

my máme taky ryby a stačí to ,anše mamka vůbec nic a myslim m,že co jsme se vrátili z dovky že jich dost ubylo ,asi na ně udělala nějakej výpad ..páč nám plánovala co bysme si mohli místo těch potvor dát ,že to stejně žere elektriku ,ale já je mám ráda ,jak se vzbudim hned plavou a chtěj nažrat ,no jak ty kočky ,ještě že u toho neřvou 😀 😀 😀 😝 ,medu já kdybych mohla tak dělam ve zverimexu ..ale mám astma a alergii na morčata a tyhle chlupy vesměs a ty granule to je mohje smrt ..ale to bych se tam fakt viděla ,miluju papouchy ..

lenkacar
26. srp 2009

já jednou kámošce hlídlaa 2křečky a nespali jsme kvůli těm kurvám týden co v tom akváriu v noci dělali ..nakonec jsem je strčila do šatny to nešlo .. 🙄

meduna
autor
26. srp 2009

tak Leni,křečky už mám za sebou,Roman je miluje,tak jsme měli tři 😝 Jedeme se kouknout na ty matrace,musíme nějakou koupit,jinak se poseru,jak mě bolej záda.Dnes je nějak divně,mám motky jako blázen 😕 asi tlak na prd 😝

meduna
autor
26. srp 2009

jo a ryblky máme taky,ráda se do akvárka koukám,uklidňuje to.Máme tam ryb tři prdele,ale Leon a Luisa,to jsou krasavci,ale nevím co to je za rasu,se musím podívat 😉