IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

koblichzek
26. srp 2009

Ahoj kobylenky, je tu někdo?

milagross
26. srp 2009

Ahoj kocky,tak by jste neverili co jsem dnes vytvorila v kuchyni 😀 ,normalne jsem spalila polevku,coz snad ani nejde si nekdo pomysli.OMYL jde to 😀
Kobli jak v praci?

koblichzek
26. srp 2009

Ahoj Mili 😀 , jak si mohla spálit polívku? 😀
Jinak v práci dobrý, samá porada, příprava třídy a drby a drby 😀
A jak se máš ty? Něco nového?

milagross
26. srp 2009

Kobli byla jsem se vykoupat 😀 No do te polivky prijde maso,cibul,rajsky,kys.okurky a to jsem zalila a sla jsem samozrejme k pocitaci avoda se mi vyvarila 😀

milagross
26. srp 2009

Nemelas byt dnes na utz?

koblichzek
26. srp 2009

Jo jo, byla jsem 😵 . Tluče nám srdíčko, pustil mi to i přes dopplera a já jsem ho slyšela, Chtělo se mi brečet. Bylo to to nejůžasnější, co jsem v životě zažila 😔

milagross
26. srp 2009

Jeeee,tak gratuluji,my cekame do pondelka to jdem jeste na utz,ale dnes jsem mluvila s dr.z cech co mi provadel oplodneni a rikal ze jestlize mam gestacni vacek 0,77cm tak to je dost male pry uz by to muselo byt vetsi ☹

koblichzek
26. srp 2009

Tak to mě mrzí. Ale víš jak je to s tvými doktory. Ale asi by to mělo být větší. My máme 3/4 cm.

milagross
26. srp 2009

ale kobli my mame 0,77cm ten gestacni vacek a ty to mas asi 3/4cm plodu ne?My tam zadny plod nemame

dadous
26. srp 2009

ahoj holky 😉
kobli to je supr že si ho slyšela 😵 no jo když u vas mate takovy vymoženosti 😀
mili ja taky jednou spalila polivku, kuřecí, a neuvěřitelnej smrad po celym bytě 😝

koblichzek
26. srp 2009

Dadoušku jo, fakt to byl nezapomentulný zážitek 😵

dadous
26. srp 2009

no ja dneska přišla z venku a šla jsem se chvíly natahnout, a tak strašně mě začlo dloubat v podbříšku 😕 tak jsem zas vstala a pak už dobry 😅 takže jsem si řekla že se dadoušek nechce valet 😀

koblichzek
26. srp 2009

Hele a nepřeháníš to moc s aktivitou? 😕

koblichzek
26. srp 2009

Mili no asi plod, já tomu moc nerozumím. 😅

dadous
26. srp 2009

😀 dyt nic nedělam 😀

koblichzek
26. srp 2009

No proto 😀
Jsem se ptala, jesti by mi doporučoval PN a v CARu říkal, že pokud stejně ženská neleží v nemocnici, tak doma ležet nebude a možná toho nalítá víc, než kdyby byla v práci. Uvidím co řekne můj obv. gyn, tak jdu v úterý.

dadous
26. srp 2009

tak ted už budeš chodit ke svymu?

milagross
26. srp 2009

holky ted jsem koukala na ty reklamy jak je na konci NEMYSLIS-ZAPLATIS,tak jsem je konecne vydela vsechny.HRUZA;HRUZA;HRUZA 😕

koblichzek
26. srp 2009

Jo, už konečně jo. Můj Ducháček je holt můj Ducháček 😀
A dadoušku odpoledne jsem poprvé zaváděla utrouš a zatím je mi mnohem lépe 😉

dadous
26. srp 2009

jo mili je to hruza, ale davaj jich malo, ja bych to ukazovala na každym rohu, aby si ty hovada na silnicich uvědomily co mužou zpusobit 😠

dadous
26. srp 2009

no slava kobli, nevím že jsme to nevyřešily dřív 😅 ses nemusela trapit, kdyby jsme to rozebraly hned na začatku 😉

milagross
26. srp 2009

Jo kobli to jsem ti take chtela rict utros jsem prvni 2 dny spolkla tak hned 1 den jsem malem zkolabovala.Mamca s manzou me dotahli na gauc atotalne mi klesnul okamzite tlak na 80/60 a bylo mi dost spatne tak jsem zacala zavadet a super 😀

dadous
26. srp 2009

jediny nepříjemny je, že musíš chodit furt s vložkou, no ale my to vydržíme ne, hlavně že nam není blivno 😀

koblichzek
26. srp 2009

No jo, ale koho by to napadlo, já ho polykala i předtím a nic mi nebylo. Ještě uvidíme ráno. Ale doufám, že to bude lepší. To bylo až nesnesitelné. Dnes taky po delší době trošku jím.
Jsi můj zachránce 😉

dadous
26. srp 2009

to je dobře že je ti líp 😉 těhotenství se ma užívat a né přežívat 😉 sakriš to je logo co?!! 😀

koblichzek
26. srp 2009

Dadoušku, z tebe jednou něco bude 😀 😀 Ale je to fakt hezký 😵

milagross
26. srp 2009

Jo Dadi skvely co kdybys to nekam poslala a nechala si to patentovat?Je to doslovny 😀

dadous
26. srp 2009

no jo chyta se mě basnicky střevo 😀 😀

koblichzek
26. srp 2009

To víš, těhu dělá divy. Já jsem zase ze všeho naměkko. Furt mám oči zalitý slzami u blbý telky. A jsou to třeba i blbosti 😀

dadous
26. srp 2009

😀 no mili to asi ne, mam pocit že jsem to někde slyšela 😅 ale ted se mi to hodilo, ještě nejsem tak otupěla, jak jsem si myslela 😀