IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

daja.w
28. srp 2009

jé ten muší být krášnej 🙂 já si chci taky nějakýho koupit až budem dávat zahradu do kupy ale to asi až příští rok

lenkacar
28. srp 2009

fakt dají pak musim jít a říct mu co mi nasralo a co po něm chci ,no co je totot za druh ..hnus velebnosti

lenkacar
28. srp 2009

blaži mě cuketa nechutná prej to mám osmažit ,prej je to jak houby ,zatzim jsem to nasolila at to pustí vodu ..

daja.w
28. srp 2009

jo tak to je i u nás v hádce nic nevyřešíme a pak když se vklidu k tomu vrátíme tak to pak docela jde anebo radši když to nepochopí ani tak tak to nemá cenu sním vůbec rozebírat protože je to vypatlaný a myslý si to o prdely

lenkacar
28. srp 2009

je to všady stejný akorát se to liší rozměrama 😀 😀 😀 😀

blazenkaa
28. srp 2009

ty clapy jsou opravdu úpný stejný telata kdyby jsem je nepotřebovali kvůli mimi tak by jsem snad byla sama protože u nás to je úplně stejné

daja.w
28. srp 2009

Někdy jsme na sebe nasraní i dva dny 😠 Leni my jsme cuketu obalovaly no jako řízek to není špatný,ale taky to moc nemusím

daja.w
28. srp 2009

Leni máš uplnou pravdu 😀 😀 včera jsme se bavily o svadbě ze sestřenkou že bychom chtěly mít zase svadební šaty,ale já už bych si toho mýho asi už nevzala 😀 😀

daja.w
28. srp 2009

Holky já mizím musím jít do obchodu koupit maso a něco uvařit mě se tak hrozně chce 😝 ale musím pak juknu zatím pááá
Blaži at tě to uteče v práci 🙂

lenkacar
28. srp 2009

já o tom přemýšlela ráno že jsem si ho brát vůbec neměla ,pak líp sekaj latinu jak to neni ženatý ..takhle vystrkuje rohy každou chvíli zas mu přes ně musim dát ,aby zalezl do boudy a byl hodnej aspon chvíli

lenkacar
28. srp 2009

pa dají tak já jdu obalit ty cukínu

blazenkaa
28. srp 2009

jó děkuji Daji tobe taky užij si den
Já jsem taky říkala že jsme se neměly brát škoda vyhozených peněz to už jsme na IVF mohly být dvakrát

lenkacar
28. srp 2009

blaži my taky stálo to 58tis. a k čemu k hovnu jenom vladík zažil ten pocit ,pustil tam slzu a jelo se...

blazenkaa
28. srp 2009

LEniu jestli máš grylovací koření tak to trochu posyp to je taky dobré

lenkacar
28. srp 2009

dobře posypu ...den před svatbou jsem po něm šlehla zásnubák že si ho nevemu našli ho až svatební hosté ..už to mě mělo varovat,ale co stejně bych nic lepšího neschrastila ..napravo nalevo jenom paka v mým věku ..

lenkacar
28. srp 2009

si tady aspon zanadávám ...děkuju za koníka aleluja...

lenkacar
28. srp 2009

už nejsem vytočená ,nebojte 😵 😵 😵

daja.w
28. srp 2009

Už jsem tu 🙂 jo to jsem si taky říkala že jsme se neměly brát po svadbě se vše změnilo hlavně on a néé klepšímu 😠 svadba krásná to jo,ale k čemu to je že jen máš papír a že jsi okroužkovaná 🙄 no už bych si ho nebrala,ale na to už je pozdě 😠
Leni jak v tvým věku i v mým to jsou paka...
Tak já jdu konečně něco uvařit 😅 no v tom vedru to bude děs 😝

lenkacar
28. srp 2009

blaži s tim grilovákem dobrej tip fakt je to chutné čéče ..myslim ,že budu pochválena ,až na věky ...ámen

lenkacar
28. srp 2009

dají já jsem spocená od plotny jako prase kdo tu plotnu vymyslel ten by zasluhoval

lenkacar
28. srp 2009

dneska se na chatě odměnim a udělam si frape...

daja.w
28. srp 2009

jo taky ze mě teče a ktomu jsem umyla nádobí tak ještě horká voda 😝 no ted jdu na koupelku a pak dám kafíčko 😉 tak hlavně at mu chutná a je v klidu 😉 😀 😀

daja.w
28. srp 2009

Frapé jen si dej to je moooc dobroučký 🙂 taky bych si dala ale to neumím to dělává sestra když přijedem mňam

lenkacar
28. srp 2009

psala mi jedna holčina recept na to frape já ho taky ještě nedělala a jinak na chatu jsem nejelůa ,páč mi zase nasral ,poslala jsem ho se sbaleným žrádlem samotnýho ..nemám na nic náladu a na debilní kydy kor ne ..

dadous
28. srp 2009

😀 😀 leni ja se z tebe poseru 😀

lenkacar
28. srp 2009

recept na frape : 3dcl mléka ,1 lžička nescafe ,rozpustného kafe a 1 vanilkový cukr anašlehat mixerem a do sklenice dát led ..vypadá to rychle tak to chci zkusit

lenkacar
28. srp 2009

dadu 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😝 mě srát dlouho nebude

dadous
28. srp 2009

to je mi uplně jasny 😀

lenkacar
28. srp 2009

ale že se to kafe ani nevaří neni to divný?

dadous
28. srp 2009

není, kdybys ho zalila horkou vodou tak z něj nevyšlehaš tu pěnu