IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
28. srp 2009

karolína?

daja.w
28. srp 2009

tak jak mluvíte o tom spaní tak manža vytuhnul na guači 😀 aspon je klid 😉 jo tak možná podobní Karlovy tu chodí 😉 😀 😀

lenkacar
28. srp 2009

dají ten váš gauč bys měla jednou vyfotit at si to umíme představit 😀 😀 😀

daja.w
28. srp 2009

no to se tu na hané tak říká šcestkám karlátky a nebo ždurance 😀 holky taky nejste jediný kdo neví co to je 😀 taky jsem zezačátku nevěděla 😀 😀

ivanau
28. srp 2009

Ahoj holky, nerada ruším, ale mám dotaz...ke konci stimulace na IVF bolely vás už ty vaječníky? Nebo teda tak jako tlačily? Díky...

lenkacar
28. srp 2009

ale je to prdel dají .. 😀 😀 😀

lenkacar
28. srp 2009

ivo jako prase od 6dne 😀 😀 😀

daja.w
28. srp 2009

jo tak až si budu jistá že se neprobudí když ho při spaní vyfotím tak vám to ukáži 😀 😀 😀

lenkacar
28. srp 2009

bud ráda víš že se něco děje 😵 😵 😵 ,bude úrodička

lenkacar
28. srp 2009

dají až bude nejvíc chrápat at z toho taky něco máme

daja.w
28. srp 2009

jo Leni to je a nejlepší když se nastěhuješ někam kde mluví jinak a začneš se o něčem bavit a najednou narazíš na nějakej výraz a nedokážeš pochopit co to je 😀 to je prdel to jsem jednou šla kupovat štrample na malou Sašu a prodavačka na mě hleděla jak vyoraná myš co po ní chcu tak asi po půl hodině vysvětlování jsme to obě pochopily a dobraly k cíly 😀 😀 u nás jsou to štrample a tady na hané punčocháče 😀

lenkacar
28. srp 2009

ty jo a já myslela že kšandy

daja.w
28. srp 2009

to jo aspon my se pobavíme 😉 😀 😀

ivanau
28. srp 2009

ok díky 😵 😀 dnes jsem byla na ultrazvuku, říkali 10-15 bublinek na každém vaječníku
🙂 vše ok, tak čekáme co dál...

lenkacar
28. srp 2009

dají chlapi už mě dávno nebaví 😀 😀 😀 😝 tak aspon pobaví

daja.w
28. srp 2009

no to jsou takový ty punčocháče pod kalhoty takový ty teplý 😀 to je prdel to vysvětlovat a podobný to bylo s tou prodavačkou akorát ona nechápala co vlastě chci 😀 😀

lenkacar
28. srp 2009

ivo tak to jsi dobrá nosnička tak hodně pij at nemáš hyperstimulák ,já měla totéž a vim jak to bolí .. a bude tě to boletz i po OPU tak se nelekni

daja.w
28. srp 2009

Ivy ahojky pěkná úrodička neboj bude to ok 😉
Leni aspon tak když jsou jinak na ho... 😀

ivanau
28. srp 2009

Snáším co to dá 😀 manžel říkal, že stím půjde na trh 😀 😀 Pití pomůže?

lenkacar
28. srp 2009

ivi jestli chceš pokecat můžeš tady nerušíš 😀

daja.w
28. srp 2009

Ivy musíš hodně pít nejlépe tak 4-5 litránků denně 😉 jinak jak říká Leni hyperstimulák je svinstvo kdybys nepila tak to máš

lenkacar
28. srp 2009

jak pomůže, musíš pít 5litránků at se ti neusazuje voda v těle ,někdy ani tim tomu nezabráníš ,ale zlehčíš průběh ,fakt pij hodně

ivanau
28. srp 2009

Jo? o pití nikdo nic neříkal... Dám tak 2litry za den možná trochu víc....tak to se jdu teda naglgat pořádně 🙂

daja.w
28. srp 2009

Leni zachvilku hodím foto chviličku jen to hodím do PC 😀

lenkacar
28. srp 2009

no to jsou pěkný hovada že ti to neřekli v car ikdyž já to vim taky až z koníka a kkdyž jsem měla hyper..tak říkali ,,a pila jste ?,, jsem si tak říkala vy idioti ,od vás to teda nevim

lenkacar
28. srp 2009

ivi čím víc cikáš tim je to lepší

dadous
28. srp 2009

mě připada že to snad v žadnym caru neříkaj 😕

lenkacar
28. srp 2009

kam chodíš na diskuzi?tady je docela sranda můžeš se klidně přidat nafurt

ivanau
28. srp 2009

Tak přidám pití, ale celkově myslím, že jsem zvyklá pít...jsem minuatůra 155cm, tak 5litrů asi nedám, ale hlídat si to můžu...
Co pak dělají když to máš? Něčím tě opět napíchají?

lenkacar
28. srp 2009

jo dadu mě to řekla až jiná doktorka při druhým IVF,ale to už jsem to věděla od holek tady