• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
autor
že je to bavilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,radši budu mít oči v prdeli
28. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo jsem pšíkla a tak mi ruplo v břiše doufám že odpadl aspon nějakej srůst ..kterjch mám v sobě určo hafo ..
28. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ne,tam nejsme sami,je nás tu v baráku 8 rodin,ale je fakt,že jsem tam už sušila,pro ty chlíváky morčata.Je tam obr půda,kde dáváme prádlo a pak druhá a tam máme koje a pak ještě dole ve sklepě jsou koje takx
28. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
vid ,smrděli páč neměli teplou vodu a celá rodina se myla v 1škopku a tak si smrděli pro potěšení a zuby si taky nečistili a jak jim to šlo ..medu jsme asi moc ufnukané a moderní
28. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
asi jo,seru na mytí,budu smrdět a určitě se vyzdravím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nevím i ,ale snad je to ok :confused: :astonished:
28. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
půdu bych brala ,k nám přijela na chatu sestřenka s tim svým ,obhlídnul terén a řekl mi ,,tady by se šuk..lo,,koukám na něj jako blázen páč to mi nikdy nenapadlo třeba v kolně a v dílně a pod pergolou provádět tyto směšné pohyby :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mám nějaké výpadky :confounded: asi už klepe Alzik na dveře :confused:
dokud neklepe zubatá s kosou tak je to dobrý medu :grinning: :grinning: :grinning:
jinak ráda tě vidim holka
28. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ježiš to mě taky ne,ale tady vidíš co maj chlapi v palicích,jen pich :grinning:
28. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no snad už to neklepe ona :grinning: tak tě ráda,vidím?ne já tě nevidím :cry: jen čtu,tak :jsem ráda,že tě čtu :wink:
28. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
on ten její obzvlášt ,prej tam má nějakej kyj,jinak je hroznej ..ošklivej tak něčim jí upoutat musel ,ona je docela fešanda o rok starší než já takže 38let a chtějí a nejde jim to 3roky ..hm docela taky teda jde na to s námořnickou rozvahou ,žádnej spěch :grinning: :grinning: :grinning:
28. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
myslíš,že odpadl nějakej srůst jo :grinning: :grinning: ty vole,tak to já nepšikám radši,nebo se rozpadnu
28. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
vidim tě v pase ne?
28. srp 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak vidíš a kyj je mu k prdu,když to nejde :grinning:
no snad nějakej upadl ...co jinýho co?zabolí a praskne ..já nevim
autor
ajo :grinning:
autor
hele asi tim kyjem jí upoutal,když ne ksichtem :grinning:
28. srp 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo k prdu asi se nerozmnoží ,nebude více malých kyjů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
autor
žádná škoda
ty volís hlavu má jak vajíčko našišato ,no zjev ultra,ale v posteli asi drak ..takže mě by neupoutal vůbec ničim
28. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
co ty tvoji morčecí děti ,proč nepořídíš páreček?
28. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak si pčedstav,že kluk od mamky bráchy je tatínek,v 18 a mamince je 17,fetovala,holčička se narodila a má 3,30kg,to je gut na to cím si prošla ještě před narozením,ale má žloutenku C :confounded: :confounded: :confounded: hned jí holku vzali,tak tatínka máma si jí chtěla vzít,jako adoptovat,ale family od tý svině si jí teď najednou chtěj vzít a to jí nechtěli,ale asi cejtěj přídavky :angry:
28. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
poslala mi ta kámoška fotky našeho psiska a kouká tam jen mu dát korunu ...tak hezky ,slza padla ,no ,ale ještě se tu nervit s hovnama to určitě
28. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dej pokoj s morčatama,máme dva a to stačí,jeden buzna,to je family :grinning:
28. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
přídavky jsou prd ...myslíš mateřskou aha..no chudák děcko každopádně
28. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jsi shlédla dnes manžu od Dáji,jak chrápal?
28. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo když buznička tak si vystačí jako karlos ..my měli buzničku anduláka a ten jel panečku na hračce jako dráha
28. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo vyvalwenej pěkně na sedačce v obýváku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdybych já vyfotila vladíse jak chrápe na sedačce tak to by byla jedna černá díra a to by byla jeho otevřená huba
28. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek