IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?
medunaautor
28. srp 2009
že je to bavilo :-p ,radši budu mít oči v prdeli
lenkacar
28. srp 2009
ty jo jsem pšíkla a tak mi ruplo v břiše doufám že odpadl aspon nějakej srůst ..kterjch mám v sobě určo hafo ..
medunaautor
28. srp 2009
ne,tam nejsme sami,je nás tu v baráku 8 rodin,ale je fakt,že jsem tam už sušila,pro ty chlíváky morčata.Je tam obr půda,kde dáváme prádlo a pak druhá a tam máme koje a pak ještě dole ve sklepě jsou koje takx
lenkacar
28. srp 2009
vid ,smrděli páč neměli teplou vodu a celá rodina se myla v 1škopku a tak si smrděli pro potěšení a zuby si taky nečistili a jak jim to šlo ..medu jsme asi moc ufnukané a moderní
medunaautor
28. srp 2009
asi jo,seru na mytí,budu smrdět a určitě se vyzdravím :-p :-p nevím i ,ale snad je to ok =-) :-o
lenkacar
28. srp 2009
půdu bych brala ,k nám přijela na chatu sestřenka s tim svým ,obhlídnul terén a řekl mi ,,tady by se šuk..lo,,koukám na něj jako blázen páč to mi nikdy nenapadlo třeba v kolně a v dílně a pod pergolou provádět tyto směšné pohyby 😃 😃 😃 😃 :-p :-p :-p
medunaautor
28. srp 2009
mám nějaké výpadky :-S asi už klepe Alzik na dveře =-)
lenkacar
28. srp 2009
dokud neklepe zubatá s kosou tak je to dobrý medu 😃 😃 😃
lenkacar
28. srp 2009
jinak ráda tě vidim holka
medunaautor
28. srp 2009
ježiš to mě taky ne,ale tady vidíš co maj chlapi v palicích,jen pich 😃
medunaautor
28. srp 2009
no snad už to neklepe ona 😃 tak tě ráda,vidím?ne já tě nevidím 😢 jen čtu,tak :jsem ráda,že tě čtu 😉
lenkacar
28. srp 2009
on ten její obzvlášt ,prej tam má nějakej kyj,jinak je hroznej ..ošklivej tak něčim jí upoutat musel ,ona je docela fešanda o rok starší než já takže 38let a chtějí a nejde jim to 3roky ..hm docela taky teda jde na to s námořnickou rozvahou ,žádnej spěch 😃 😃 😃
medunaautor
28. srp 2009
myslíš,že odpadl nějakej srůst jo 😃 😃 ty vole,tak to já nepšikám radši,nebo se rozpadnu
lenkacar
28. srp 2009
vidim tě v pase ne?
medunaautor
28. srp 2009
tak vidíš a kyj je mu k prdu,když to nejde 😃
lenkacar
28. srp 2009
no snad nějakej upadl ...co jinýho co?zabolí a praskne ..já nevim
medunaautor
28. srp 2009
ajo 😃
medunaautor
28. srp 2009
hele asi tim kyjem jí upoutal,když ne ksichtem 😃
lenkacar
28. srp 2009
jojo k prdu asi se nerozmnoží ,nebude více malých kyjů :-p
medunaautor
28. srp 2009
žádná škoda
lenkacar
28. srp 2009
ty volís hlavu má jak vajíčko našišato ,no zjev ultra,ale v posteli asi drak ..takže mě by neupoutal vůbec ničim
lenkacar
28. srp 2009
co ty tvoji morčecí děti ,proč nepořídíš páreček?
medunaautor
28. srp 2009
tak si pčedstav,že kluk od mamky bráchy je tatínek,v 18 a mamince je 17,fetovala,holčička se narodila a má 3,30kg,to je gut na to cím si prošla ještě před narozením,ale má žloutenku C :-S :-S :-S hned jí holku vzali,tak tatínka máma si jí chtěla vzít,jako adoptovat,ale family od tý svině si jí teď najednou chtěj vzít a to jí nechtěli,ale asi cejtěj přídavky ]-(
lenkacar
28. srp 2009
poslala mi ta kámoška fotky našeho psiska a kouká tam jen mu dát korunu ...tak hezky ,slza padla ,no ,ale ještě se tu nervit s hovnama to určitě
medunaautor
28. srp 2009
dej pokoj s morčatama,máme dva a to stačí,jeden buzna,to je family 😃
lenkacar
28. srp 2009
přídavky jsou prd ...myslíš mateřskou aha..no chudák děcko každopádně
medunaautor
28. srp 2009
ty jsi shlédla dnes manžu od Dáji,jak chrápal?
lenkacar
28. srp 2009
to jo když buznička tak si vystačí jako karlos ..my měli buzničku anduláka a ten jel panečku na hračce jako dráha
lenkacar
28. srp 2009
jojo vyvalwenej pěkně na sedačce v obýváku 😃 😃 😃 😃
lenkacar
28. srp 2009
kdybych já vyfotila vladíse jak chrápe na sedačce tak to by byla jedna černá díra a to by byla jeho otevřená huba

Začni psát odpověď...

Odešli