IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
10. kvě 2009

jo taky jsem koukala, zvětšit šel jen synoveček 😀 že by nějaka taktika?! 😀

meduna
autor
10. kvě 2009

jo ja ji mam prokouklou,dela se za tajnacku 😀 😀 😀 😀 😀

dadous
10. kvě 2009

ne víno mi taky v hospě moc nejede, to jen doma občas a ředěny, ale tam jsme si dali pivko 😀 no šetříme jak se da 😀 😀

meduna
autor
10. kvě 2009

no bodejt by ti jelo,ja v hospode delala a vis co se tam prodava za sr...y?fu,nejlepsi co muzes udelat,to je,ze si koupis jen 7micku,protoze ta je zaspuntovana 😀 😀 😀 Pivko taky dobry,me drive moc chutnalo a je to telu prospesne,ale bohuzel ne memu 😠

dadous
10. kvě 2009

no tak to je blby , to se spolu ani nevožerem 😀 😀

meduna
autor
10. kvě 2009

tak tady zvejkam vcerejsi picu(jezis to vypada hrozne to slovo) 😀 😀 😀 a malem mi to zuby vylamalo,je to jak beton

dadous
10. kvě 2009

ja dělam domací a ta je vyborna i druhej den, přště napiš pizzu 😀 😀

meduna
autor
10. kvě 2009

mozna jo,treba se mi to zase pretoci a prokalime celou noc 😀 😀 😀

meduna
autor
10. kvě 2009

ajooooo ty jo ja jsem dobrej debil 😕 😕 😕 😕 a me se to zdalo nejaky divny.Jezisi ale normalne nejsem zas az tak vypatlana.

meduna
autor
10. kvě 2009

tak mi pisne prosim recept na tu domaci PIZZU

dadous
10. kvě 2009

to nic , to mame občas každej 😀

meduna
autor
10. kvě 2009

to doufam,jinak asi zacnu panikarit,ze nejak blbnu 😕 😕 😕

meduna
autor
10. kvě 2009

a kde mas milacka?muj jel k rodicum na obed,protoze ja makala,tak jsem ho tam vylifrovala ,abych nemusela varit.Tak me chtel vyzvednout,ze jako pojedu s nim a tak jsem se vymluvila,ze jsem ko a chci domu 😀 😀

meduna
autor
10. kvě 2009

jdu dat kafko a dlouhej kour

dadous
10. kvě 2009

muj kouka na formule, ale vidím to tak že brzo bude koukat do sebe 😀
Roman ma rodiče taky v německu?

meduna
autor
10. kvě 2009

jo,prece by nejel na obed do Opavy 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dadous
10. kvě 2009

aha 😕

meduna
autor
10. kvě 2009

cela rodina jsou tady. 😕 😕 😕 jen ja samotinka.

dadous
10. kvě 2009

no tak snad taky patříš do rodiny 😀

meduna
autor
10. kvě 2009

hmmmmmm,nejak to nehrotim 😎

dadous
10. kvě 2009

v poště maš tu pizzu 😀

meduna
autor
10. kvě 2009

ja vim uz tu na me mrkala cervena 1,jako ze mam jednu posticku,tak jsem to hned cetla,hned jak budu mit volno ji udelam,ale zatim vim,ze do patku nic,9 dni v kuse mi dala,mrcha

dadous
10. kvě 2009

no fuj, potvora německa 😠 mě se taky nechce zítra do kolbenky 😝 😝 a to v utery budem asi do pul sedmy 😝 😝 😝

meduna
autor
10. kvě 2009

a v kolik rano zacinas?ale mas to dobry,ze so a ne mas volno,kdyby tady bala nejaka kolbena,hned do ni jdu,jenze tady uz nic neni 😠 😠 V utery chci volat do Plzne a zeptat se doka na par veci,tak jsem zvedava co mi poradi.Stale uvazuji o te hysterce,ze bych do ni sla,trba by to bylo potreba,aby mi juk do delohy 😝

dadous
10. kvě 2009

začínam v 6. No to jo at tě pořadně prohlídne 😅

meduna
autor
10. kvě 2009

taky mazec na 6,ja nekdy musim jit na rano a tak musim zacinat uz v pul 6,a budicek pekne ve 4 😝 😝 😝 no ale ted jsem koukala a zatim tuhle sichtu nemam,mozna pristi mesic.V zime je to maso,jezdim na kole,tuhle zimu mrzlo jak blazen,hodila jsem v lese peknou tlamu,jeste ze byla tma 😀 😀 😀 ale vymrstila jsem se ze zeme pekne rychle aby me nahodou nikdo nevidel.Jednou jsem si takhle dorazila do prace na kole a nejakej magor mi ukradl sedlo a i tasticku s rukavicema.Kolo jsem tam nechala,protoze jsem se stydela jit vedle kola co nema sedlo,jeste by nekdo rekl,ze jezdim schvalne bez 😀 😀 😀

dadous
10. kvě 2009

😀 😀 tak ty takhle sportuješ 😕 kdoví jak to s tím sedlem je? 😀 😀

meduna
autor
10. kvě 2009

😀 😀 😀 😀

meduna
autor
10. kvě 2009

vcera byl uplnek,jsem byla jak magor,ne a ne spat,Roman dorazil kolem 1 rano a ja jeste cumakovala,rikal,ze byla takova prutrz,ze mu to hazelo s autem.To byla kombinace,blesky,uplnek,dest 😝 😝 ale zase jedno dobre toprineslo,umylo mi to ty zluty okna,nedavno jse je myla a uz zase vypadaj,jako bych je nemyla nikdy.jdu vyluovat a vytrit.Jak nejsou koberce stoji to za prd,toproste musis delat kazdy den 😠 😠 😠 v koberecku to neni videt,pekne se to tam zaslape a ty si myslis jak je to cisty a jsi klidna ale takhle 😖 😖 😖

dadous
10. kvě 2009

taky nemam koberce ani zaclony, jsou to hrozny lapače prachu, takže taky lítam s vysavačem každej den jak magor 😝 ja jdu nachystat ty moje chlapi, zas žehlit 😝 😝 😝