IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
28. srp 2009

já tady z vás uchcávam ještě že mám kvůli utroši slipku 😀 😀 😀 😀

daja.w
28. srp 2009

jo je to mazec co nabízej já bych to taky nemohla dělat no já bych tam ani nevlezla z nervů bych padla už doma a nebo hned na pracáku 😀

meduna
autor
28. srp 2009

tak to já bych mohla dělat co bych chtěla a nerozhoupalo by se mi nic a natož,aby mi to vlítlo na záda,ta moje 75A 😀 😀 a ro je mi ještě velká 😀 😀 ten neví co mi hladí,záda,nebo předek 😀

meduna
autor
28. srp 2009

hele ale u pleskání ,je to taky někdy o zdraví,ty hajzliky,to je mazec,někdy tam pěkně brejkuju nad hajzlem 😝

lenkacar
28. srp 2009

se mnou by to taky řízlo hned ka by mě to řekli že tam mám jít mrtvolám zašívat břicha ,to tady fakt jedna dělá,ta kámoška kadeřnice jí stříhá vždy jí to vyprávěla ,já bych jí do tý hlavy nablila ,ale kámoška je sadour ..jí to neva

lenkacar
28. srp 2009

to jo medu kolkrát jak sedíme v hospodě je mui až stydno jak vlezu na posraný dámský hajzly ,asi si to nezadá s chlapskejma ..

lenkacar
28. srp 2009

medu a ty ses tam, jako přivdala a uměla jsi německy a nebo jsi tam byla a tam jste se sčuchli?

meduna
autor
28. srp 2009

já bych tam ani nevlezla,zešílela bych,ti říkám,hned bych si vedle tý kožky lehla a mohli by mě hned taky nabalzamovat

lenkacar
28. srp 2009

ne balsamování nebrat

daja.w
28. srp 2009

tak to bych blila jak o život na to musí mít žaludek a povahu toto dělat 😠
Medu tak at hladí po celým těle 😀 to zas já ráda tančím ale tu není kde a jít na dosko bych se tam ted cítila jak stařena

lenkacar
28. srp 2009

ale kolegy vladíse hezká sestra ,fakt kočka vdaná a dělá to ,oblíká mrtvoly prej je to o zvyku prej dobře platí ..nechápu že má na to

meduna
autor
28. srp 2009

ne my jsme se sčuchli v Česku,já nevěděla že žije v říši 😖 Tak pak po třičtvrtě roce jsem šla za ním,protože jezdil furt za mnou a to stálo peněz a času 😝 neuměla jsem nic,byla jsem jak analfabet 😀 😀

lenkacar
28. srp 2009

aha tak to jo ...já se německy ve škole učila a neumi si říct ani o housku

meduna
autor
28. srp 2009

tak určo je to o zvyku,pak u toho i svačej 😀

lenkacar
28. srp 2009

to musí bejt síla jít někam do rpáce a neumět kváknout

lenkacar
28. srp 2009

na mě kdyby německy tak nevim jestli chce vytřít prdel nebo chodbu

meduna
autor
28. srp 2009

a to já někdy taky ne Leni 😀 😀 někdy šprechtím jak o život a někdy Alcek a nevím nic 😀 tihle mi volala ta pani,jak u ní uklízím a já automaticky:dobrý den 😀 😀 to neklaplo,tak jsem přehodila 😀

lenkacar
28. srp 2009

jo to umim guten tag a tim bychom řeč ukončili 😀 😀 😀 😀

meduna
autor
28. srp 2009

já jsem nejprve musela jít do integračního kurzu,tam byla sebranka 😀

lenkacar
28. srp 2009

ježiš to zní hrozně ...lágr nějakej kde tě učí mluvit

daja.w
28. srp 2009

jo to já jsem se taky učila šprechtit,ale taky už bych se nedomluvila maximum bych řekla že jdeu domů a pozdravy tot asi vše 😀

meduna
autor
28. srp 2009

tady říkaj Grüß Gott

lenkacar
28. srp 2009

dají nad jdu domu bych musela hodně přemýšlet 😀 😀 😀 možná jedu domu ,,ich fahre nach hause,,nevo zu hause? hm nevim prostě bych to nedala vůbec a medu tebe obdivuju

lenkacar
28. srp 2009

jo to si pamatuju ze sluince seno ,,kriskot 😀 😀 😀

lenkacar
28. srp 2009

zlatý zuby to je gold echt gold 😀 😀 😀

daja.w
28. srp 2009

no myslela jedu 😀 jo taky obdivuji je to i odvaha jet do ciziny a nic neumět,ale jela tam za přítelem to je dobrý sama bych asi nikam nejela

meduna
autor
28. srp 2009

jo trvalo to půl roku,ale byla tam prdel a hlavně jsem nehnila doma.Já měla nervy,když jsem sem přišla,nerva že na mě nškdo promluví a já budu čumět jak lálina.a taky se mi to pokaždé stalo,jedu tramvají,uměla jsem akorát ich bin a ich wohne a pokaždé se se mnou dal někdo do hovoru,já orosená až na prdeli,kývyla jsem jako že rozumím a když oni čekali na odpověd a zdálo se jim,že nějak dlouho čekaj,zak jim to doklaplo 😀

lenkacar
28. srp 2009

to jo ale stejně to chce odvahu

lenkacar
28. srp 2009

ještěb tak být v kurzu kde všichní uměj stejný hovno to beru ale pak

daja.w
28. srp 2009

anebo udervaserman 😀 nebo ještě ich bin Darina ,esen je jíst zzurych je zpátky asi 😅 a už asi nic nevím 😀