IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?
medunaautor
28. srp 2009
já bych taky nikdy sama nikam nešla.Třeba úřední dopis bych nenapsala nikdy,to vše dělá Roman,jenže ten má talent na řeči,dělal tady i maturu,anglicky taky mluví a píše,to já jsem jantar na řeči
lenkacar
28. srp 2009
tak aspon jeden z rodinky medu ..a čím ty seš ?
medunaautor
28. srp 2009
hele já v práci chtěla říct,že potřebuji volno:ich brauche Frei a já řekla ich brauche Frau =-) vedoucí se na mě s hrůzou podívala 😃
lenkacar
28. srp 2009
nějakej lesbisien liebe?
medunaautor
28. srp 2009
prodavačka
daja.w
28. srp 2009
jo tak ještě potřebuješ paní no ta musela hledět 😃 😃
medunaautor
28. srp 2009
no řekla jsem ,že potřebuju ženskou 😃
daja.w
28. srp 2009
ale kuš ty jedna 😃 😃 tak ženskou jooo
lenkacar
28. srp 2009
ty jsi taky prodavačka? no to jsme teda trojka
medunaautor
28. srp 2009
jo boty jako El Bunda 😃
daja.w
28. srp 2009
no jo já taky prodavačka 😃
lenkacar
28. srp 2009
no dají my potraviny vid ..
medunaautor
28. srp 2009
ale dlouho jsem to nedělala,prodávla jsem boty a pak v trafice.A potom jsem dělala servírku dlouho
lenkacar
28. srp 2009
v mý době mě s jednou trojkou posílali do družstva na chovatelku skotu tak jsem šla aspon na prodavačku 😃 😃 😃
medunaautor
28. srp 2009
jo vlastně v potravinách jsem taky dělala v lahůdkách,tak to byla lahůdka,ty starý důchodkyně jsem chtěla zabít
medunaautor
28. srp 2009
no tak to já jich měla víc,takže jsem mohla rovnou na dojičku 😃
daja.w
28. srp 2009
jo potraviny mě to bavilo teda až na to učení :-p praxe dobrý a jsu ráda mezi lidmaakorát hodně práce za málo peněz a furt svátky víkendy to je naprd
lenkacar
28. srp 2009
ty volís v trafice priodávat zaprdlejm dědkům šnupací tabák,mě by se líbil soukromej krámwek jak bejvaly za starejch časů jak vážili na těch odměrkách a šuplíčky všady a dávaly to do kornoutků ,no jedině si otevřít skanzen 😃 😃 😃
medunaautor
28. srp 2009
v trafice to bylo náhodou dobrý,četla jsem si tam a hulila x-)
daja.w
28. srp 2009
Medu tak to by jsme byly asi dvě já jich měla taky víc ale já chtěla jít na kadeřnici a tam mě máti nepustila prý se nebudu hrabat v cizích vlasech no a ted toho lituje
daja.w
28. srp 2009
jo trafika je dobrá tam bych se teda nenudila
medunaautor
28. srp 2009
já na kadečnici chtěla ale neudělala jsem talentovky,tenkrát se muselo něco malovat a tak a já neumím namalovat nic,teda jen kosočtverec s chlupama 😃
lenkacar
28. srp 2009
medu já umim i prasátko se zakrouceným ocasem a rybu
daja.w
28. srp 2009
😃 😃 prý kosočterec s chlupama 😃 😃 ty jsi číslo teda já uchcávám smíchy 😃 😃
medunaautor
28. srp 2009
jo tak to vlastně taky umím,na naše setkání si přivezu památník,ještě ho mám,tak mi něco málneš
lenkacar
28. srp 2009
už jsem starší už umim i papouška x-) x-) x-)
medunaautor
28. srp 2009
no to vždycky kluci od sestřenky,teto namaluj nám něco a moje máma ta je nadaná jako já,tak jim ho tam vystčihla na papít ten koso a ty čuměli 😃
lenkacar
28. srp 2009
já ho teda nepřivezui páč nevim kde skončil chudák malej červenej a stejně kosočtverec by se mi asi nelíbil
daja.w
28. srp 2009
holky já se zvás poseru 😃 😃 já kočárek a autíčko a kytičku a stromeček 😃 😃 😃
medunaautor
28. srp 2009
prej teto a co to je???? =-) a máma,to je sluníško,nevidíš jaké má paprsky 😃

Začni psát odpověď...

Odešli