• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
holky manža v práci fasuje hadry a dostávaj trencle :grinning: a minulý týden je donesl a jsou kapánek veliký a já je můžu nosit jako kratase jsou pěkný modrý :grinning: :grinning:
29. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blaži to už nenajdou :angry: ale na druhý den si koupil druhej vydělal na to tak hned ho mušel jít koupit že by se semnou nechtěl prát o tento PC :grinning: a věřím že bychom se o něj praly :grinning: ale já bych určo nevyhrála
29. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já myslela trenkoslipy má v tom hezčí prdku ...on má děsnej břuch ,ale prdel a nohy v tom má pěkný,když jsme spolu měli mít první sex a to nečekaně pro něho tak měl trenkoslipy a na nich napsáno ,,chcípl mi pták,, a taky jo ,nebylo nic :rolling_eyes:
29. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda to jsou věci fasovat v práci takové věci to u nás není
29. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
i to se stává nevím proč ,ale u nás to je někdy problém
29. srp 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten můj taky se má v práci převlíkat do vojenskejch trenek ,ale sere na to ,jsou z divnýho matroše
29. srp 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni jo vtom je lepší prdka :grinning: ale ten můj nemá moc pěknou prdku ale dá se to :wink: jé to tam měl mít spíš napsáno stojí mě pták to by jsi se pak divila co by stebou proved :grinning: :grinning:
29. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no oni fasujou klasický trencle a to ten můj nenosí a mě se to nelíbí,ale jinak trička monterky boty gumáky a ručníky,mýdla tech mám tři prdele je můžu prodávat a solviny ty taky a prášek na praní a hajzláky krémy kurna to já ve fabrice nic jen montérky a tričko,ale oni v práci tam maj výhody
29. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
my měli sex asi na potřetí už jsem to chtěla vzdát že je impo ...a ted čumim jak je sexuchtivej :fearful: :fearful: :fearful:
že ty chlapi jsou zase v tomhle každý skoro jiný co
tak to u nás to bylo obráceně poprvé hned a teď to je právě naopak jak se říká když si ho nepostavíš tak máš smůlu
29. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ještě dostávaj stravenky a na každý rok maj peníze na vitamíny nebo proplatěj lázně to měl skoro 10tis.na tty vitamíny nebo to je jako léčbu či co a tak mu proplatily i za to umělko protože to 4 roky nevybral tak se to tam nashromáždilo
29. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak my jsme taky první sex nic moc hned byl hotovej,ale hned :grinning: jen co jsem mu na něho šáhla chudák byl červenej až na prdely,ale po druhý už ok :grinning:
29. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dají aspon to tomu mýmu proplatěj jenom dovču jednou za 5let ..má nárok na průkazku na plavec a to je asi vše ..škoda že nefasuje pěnu na holení co dají :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
29. srp 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěnu na holení nebrat ta prý není dobrá :grinning: :grinning:
29. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo v tom máme jasno calgonit a pěnu a ježka a mrtvoly nebrat ,shrnuto a podtrženo :grinning: :grinning: :grinning:
29. srp 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: jj to nebrat :grinning:
29. srp 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jdu prdky nebo si ten utroš nikdy nedam ,ale jsem už v poho díky vám ..tak pic prdky a odpolko jdu k mamce na kafí a večer zase podebatíme o nesmrtelnosti brouka :grinning: :grinning: :grinning:
29. srp 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda tak to já fasuju jen kalhoty,2 tryčk ,boty na které doplácím 100 korun a jednou za 2 roky vestu jednou za měsíc toaleťák indulónu a jednou za 2 měsíce kopřivovej šampón
29. srp 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dnes mám lenooru dnes na nic nešáhnu :grinning: prdím na to šak to nemá nohy to neuteče :grinning:
29. srp 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni ty jsi si ho ještě nedala? no vlastně jseš tu snáma :grinning: tak si udělej pěkné odpoledne a večer budeš očekávána :wink: pa
29. srp 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jo leni tak si odpočiň a užij si to u maminky já se budu muset taky chsteat ještě vytřu a jdu se vykoupat a nachystat nežli prromě přijede mámi přítela bay jsem si mohla půjčit auto
já jsem si taky myslela že si ho už vzala :slight_smile:
Blaži všude je něco my jen ty montérky a trička,boty a krém který já nepoužívám tak jsem ho dávala mamce jinak nic.Ty jo platit si za boty no to je mazec to ti snad musí dát oni né :angry: co se děje v tomto světě no mazec
29. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kdy asi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo jde to od desíti k pěti úplně všude ,a když si vemeš svoje boty tak to je zle
29. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasně když jseš tu snáma tam asi sám nezajede :grinning: :grinning: :grinning:
29. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blaži však právě kvůli bezpečnosti když chcou mít vše podle předpisů tak by se měly starat oni a né ty a ktomu si to ještě platit :angry: hnus velebnosti
29. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
zlatíčka jdu něco dělat třeba se tu ještě ukážu nežli odjedu musím vytřít tak do hoďky jsem tu
29. srp 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blaži jen jdi já dnes prdím na práci mám kopra :grinning: tak zatím páááá
29. srp 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek