IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

daja.w
29. srp 2009

holky manža v práci fasuje hadry a dostávaj trencle 😀 a minulý týden je donesl a jsou kapánek veliký a já je můžu nosit jako kratase jsou pěkný modrý 😀 😀

daja.w
29. srp 2009

Blaži to už nenajdou 😠 ale na druhý den si koupil druhej vydělal na to tak hned ho mušel jít koupit že by se semnou nechtěl prát o tento PC 😀 a věřím že bychom se o něj praly 😀 ale já bych určo nevyhrála

lenkacar
29. srp 2009

no já myslela trenkoslipy má v tom hezčí prdku ...on má děsnej břuch ,ale prdel a nohy v tom má pěkný,když jsme spolu měli mít první sex a to nečekaně pro něho tak měl trenkoslipy a na nich napsáno ,,chcípl mi pták,, a taky jo ,nebylo nic 🙄

blazenkaa
29. srp 2009

teda to jsou věci fasovat v práci takové věci to u nás není

blazenkaa
29. srp 2009

i to se stává nevím proč ,ale u nás to je někdy problém

lenkacar
29. srp 2009

ten můj taky se má v práci převlíkat do vojenskejch trenek ,ale sere na to ,jsou z divnýho matroše

daja.w
29. srp 2009

Leni jo vtom je lepší prdka 😀 ale ten můj nemá moc pěknou prdku ale dá se to 😉 jé to tam měl mít spíš napsáno stojí mě pták to by jsi se pak divila co by stebou proved 😀 😀

daja.w
29. srp 2009

no oni fasujou klasický trencle a to ten můj nenosí a mě se to nelíbí,ale jinak trička monterky boty gumáky a ručníky,mýdla tech mám tři prdele je můžu prodávat a solviny ty taky a prášek na praní a hajzláky krémy kurna to já ve fabrice nic jen montérky a tričko,ale oni v práci tam maj výhody

lenkacar
29. srp 2009

my měli sex asi na potřetí už jsem to chtěla vzdát že je impo ...a ted čumim jak je sexuchtivej 😨 😨 😨

blazenkaa
29. srp 2009

že ty chlapi jsou zase v tomhle každý skoro jiný co

blazenkaa
29. srp 2009

tak to u nás to bylo obráceně poprvé hned a teď to je právě naopak jak se říká když si ho nepostavíš tak máš smůlu

daja.w
29. srp 2009

to ještě dostávaj stravenky a na každý rok maj peníze na vitamíny nebo proplatěj lázně to měl skoro 10tis.na tty vitamíny nebo to je jako léčbu či co a tak mu proplatily i za to umělko protože to 4 roky nevybral tak se to tam nashromáždilo

daja.w
29. srp 2009

jo tak my jsme taky první sex nic moc hned byl hotovej,ale hned 😀 jen co jsem mu na něho šáhla chudák byl červenej až na prdely,ale po druhý už ok 😀

lenkacar
29. srp 2009

tak dají aspon to tomu mýmu proplatěj jenom dovču jednou za 5let ..má nárok na průkazku na plavec a to je asi vše ..škoda že nefasuje pěnu na holení co dají 😀 😀 😀 😀 .

daja.w
29. srp 2009

pěnu na holení nebrat ta prý není dobrá 😀 😀

lenkacar
29. srp 2009

jo v tom máme jasno calgonit a pěnu a ježka a mrtvoly nebrat ,shrnuto a podtrženo 😀 😀 😀

daja.w
29. srp 2009

😀 😀 jj to nebrat 😀

lenkacar
29. srp 2009

tak jdu prdky nebo si ten utroš nikdy nedam ,ale jsem už v poho díky vám ..tak pic prdky a odpolko jdu k mamce na kafí a večer zase podebatíme o nesmrtelnosti brouka 😀 😀 😀

blazenkaa
29. srp 2009

teda tak to já fasuju jen kalhoty,2 tryčk ,boty na které doplácím 100 korun a jednou za 2 roky vestu jednou za měsíc toaleťák indulónu a jednou za 2 měsíce kopřivovej šampón

daja.w
29. srp 2009

já dnes mám lenooru dnes na nic nešáhnu 😀 prdím na to šak to nemá nohy to neuteče 😀

daja.w
29. srp 2009

Leni ty jsi si ho ještě nedala? no vlastně jseš tu snáma 😀 tak si udělej pěkné odpoledne a večer budeš očekávána 😉 pa

blazenkaa
29. srp 2009

tak jo leni tak si odpočiň a užij si to u maminky já se budu muset taky chsteat ještě vytřu a jdu se vykoupat a nachystat nežli prromě přijede mámi přítela bay jsem si mohla půjčit auto

blazenkaa
29. srp 2009

já jsem si taky myslela že si ho už vzala 🙂

daja.w
29. srp 2009

Blaži všude je něco my jen ty montérky a trička,boty a krém který já nepoužívám tak jsem ho dávala mamce jinak nic.Ty jo platit si za boty no to je mazec to ti snad musí dát oni né 😠 co se děje v tomto světě no mazec

lenkacar
29. srp 2009

a kdy asi 😀 😀 😀 😀 😝

blazenkaa
29. srp 2009

to jo jde to od desíti k pěti úplně všude ,a když si vemeš svoje boty tak to je zle

daja.w
29. srp 2009

no jasně když jseš tu snáma tam asi sám nezajede 😀 😀 😀

daja.w
29. srp 2009

Blaži však právě kvůli bezpečnosti když chcou mít vše podle předpisů tak by se měly starat oni a né ty a ktomu si to ještě platit 😠 hnus velebnosti

blazenkaa
29. srp 2009

zlatíčka jdu něco dělat třeba se tu ještě ukážu nežli odjedu musím vytřít tak do hoďky jsem tu

daja.w
29. srp 2009

Blaži jen jdi já dnes prdím na práci mám kopra 😀 tak zatím páááá