• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
no uvidíme, třeba se začnu trochu ovladat :grinning: jsem koukala že v TV je dneska docela hovínko :sweat_smile:
29. srp 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: no nevím ale třeba se tě to povede se ovládat :grinning: jo na nově je blbost a nevím co je to za film na primě to může být zajímavý a pak je tam s čeký šenem :grinning: nevím jak se to píše to jeho jméno :grinning:
29. srp 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo vlastně, na to jsem viděla ukazky a mohlo by to byejt dobry, se mi na těch jeho filmech nejvíc líbí ten konec, kde ukazujou nepovedeny zaběry :grinning:
29. srp 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to se mě taky líbí :grinning: je to prča
29. srp 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jste ani nešli na pivko a vodečku? :sweat_smile:
29. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne manža byl opět na fušce a přijel pozdějc a včera byl na noční hledat poruchu a přije až ve 4 ráno tak je unavenej jsme doma no každý na svým PC :grinning: ale ani dnes by se mě nechtělo jaksy nemám na to náladu a ani chut :wink:
29. srp 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele ja taky ne :grinning: :grinning: :grinning:
29. srp 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty nemáš chut na nic :sweat_smile: to se mi nechce věřit :grinning: já si myslím že na jídlo ano :wink: :grinning: :grinning:
29. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no na chlast teda fakt chut nemam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele jdu domatlat ten salat, za chvilku jsem tu :dizzy_face:
29. srp 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no na chlast to je jasný to ani náhodou :angry: jen jdi ho domatlat :grinning: hlavně at je k jídlu :grinning:
29. srp 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako mam dost, jsem stratila to kolečko a musela jsem všechno krajet jak magor na kostičky :stuck_out_tongue_closed_eyes: pěkně mě bolej zada :angry:
29. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kam jsi ho zašantročila???!!! :wink: jo ho najdeš až ho nebudeš potřebovat :grinning:
29. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky koníčkářky už jsem tu
29. srp 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Blaži tak jak bylo co mimčo :wink:
29. srp 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vidím že jste šli všichni do hajan tak přeji krásnou noc a krásné sny :slight_smile:
29. srp 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný slunečný den přeji :slight_smile:
30. srp 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky přeji krásný den Dájo!! Koukám, že jsi tu byla včera poslední a dneska první - moc toho asi nenaspíš, že? :wink:
30. srp 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Oli no nevím jestli nenaspím včera jsem vstávala v 11.30 :sweat_smile: :grinning: no dnes jsem musela dřív musím ke tchýni má úklid tak tam musím jet jí to uklidit :angry: se mě hrozně chce.A co ty co dovolená určo super :wink:
30. srp 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já mizím jdu hodit spršku a upravit se :grinning: no nevím jestli to pomůže,ale aspon trošku :grinning: odpoledne tu juknu tak krásný slunečný den přeji pa pa pa :slight_smile:
30. srp 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, tak to se teda máš :frowning2: , uklízení ti fakt nezávidím. To my se stále máme all inclusive - jdeme na oběd k mé mamce. Takže jako bych pokračovala v dovolené :grinning: . Bylo to moc prima - jsme opálení, odpočinutí, umuchlaní :grinning: , no paráda !!! Bylo tam krásně ....
30. srp 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Dajo a Oli
30. srp 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Blaženko!!!!! Ráda, tě "vidím" :wink: Jak se máš?
30. srp 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daji tak mimičo bylo nádherné nakonec semnou jela ještě jedna známá a dokonce jsem se držela ,ale dalo mi to hodně práce mimčo je úžasné,pořád by jenom jed prďola jeden :slight_smile:
30. srp 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé ahojky Oli já se mám v celku dobře a co ty kdepak jste to byly na dovolené
30. srp 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolem mě je asi 60% kamarádek těhotných nebo nedávno porodily - taky jenom muchlám a kupuju dárečky. Miminka jsou nádherná!!! Taky mám slzičky na krajíčku .... ach joooo, taky chciiiii!!
30. srp 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
byli jsme v Tunisku .... pohodičková dovolená ! Až na ten průjem :grinning:
30. srp 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u mě to je to samé s břuchama a miminkama každou chvilku někdo píše že mám mimi .ZTrovna včera jme tady měly takový lítostiví a vypovídací den
30. srp 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky by jsem jela ale hlavně už nemám dovolenou.Ona ,ale řádí nějaká chřipka že je průjem
30. srp 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli kdybych nemusela tak tam nejedu,ale muším no nějak to přežiju :grinning: tak jsu okoupaná a trošku upravená :grinning: tak hlavně že jste se měly báječně to je super :wink: no a průjem no aspon jste měly nějaké zpestření :grinning: to aby jste se nenudily :grinning: :grinning:
Blaži tak mimčo fajn to je dobře hlavně že ses držela :wink:
Tak,ale ted fakt mizím musím se jít obléknout a jít na autobus tak at mě to neujede :frowning2: jinak už bych se tam nedostala a pak poslouchat blbý kecy to fakt nemusím tak pa pa pa :wink: :slight_smile:
30. srp 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek