IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
30. srp 2009

ahoj leni, takže už se zas milujete? 😅 zejtra budem držet pěsti 😵

lenkacar
30. srp 2009

dadu jen pomaličku ,ale je jasno ,tohle je poslední pokus 😉

lenkacar
30. srp 2009

dočítala jsem vás co je nového 😎

lenkacar
30. srp 2009

nevíš dokdy budu brát tu divinu? vypadá to jako antikoncepce akorát už mám v sobě bez přestávky 2plata

lenkacar
30. srp 2009

manža udělal šopák a dal do toho cibuli no fuj tajksl ,úplně to zkazil necíétim v hubě nic než cibul.. 😝

lenkacar
30. srp 2009

dneska za mnou vlezl soused až do chaty a přinesl mi 3okurky a kouka, mi přitom na kozy ,já se ho tak lekla jsem se z toho ucíkla ..ještě že nosim slipku

dadous
30. srp 2009

😝 no jo chlap a cibule 😀 s tou divinou ti neporadím 😖

lenkacar
30. srp 2009

zbylo to a bude táhnout celá lednice od cibule sakra a minule byl tak dobrej ..

dadous
30. srp 2009

no jo ses tam před nim určitě vykozila, tak se nediv 😀

lenkacar
30. srp 2009

dadu neměla jsem podprdu..ale on na mě čumí furt ..sám tam chodí ve slipech ,to ani nemusí když už jsem ho viděla na ostráče 😀 😀 😀

dadous
30. srp 2009

tak ja nevím co je s tou medunkou ☹ včera nic, dneska nic a kobli to samí ☹

lenkacar
30. srp 2009

na1 i na 2 chatě jsou takový exhibíci 🙄

dadous
30. srp 2009

no hele ja ted taky furt okolo baraku chodím bez, tak proto ty lidi tak čumej 😀

lenkacar
30. srp 2009

já mizim taky dadu hezky se vydadej a zítra dam vědět jestli už jsem skoro matka nebo jestli to pozdechalo a je z toho prd

dadous
30. srp 2009

vysvětli mi ty dvě chaty 😕

dadous
30. srp 2009

no jo , tak upaluj 😵

lenkacar
30. srp 2009

jinak jak jsem byla v dráčiku kvůli práci tak mi vzkázali že bude výběrové řízením a mam si dát životopis a bude vybírat managerka

lenkacar
30. srp 2009

takže známosti k prdu tak papa

dadous
30. srp 2009

😀 jo s tím vyběrovym řízením ma plno zkušenosti dadouš 😀 nikdy nic 😀

dadous
30. srp 2009

tak ja jdu na telku, dobrou všem 😉

dasule
30. srp 2009

Ahoj kočky,tak dnes jsem si píchla poslední injekci Gonalu F,Prednison zatím snáším dobře,bříško mám trošku nateklé,ale jinak nic extra,tak snad tam něco bude!Zítra mám kontrolní ultrazvuk,tak dám vědět,jak jsem dopadla 😉

lenkacar
30. srp 2009

dasi tak snad to bude vše v pohodě a krásná úrodička ..

lenkacar
30. srp 2009

ted jsem ostřihala manžela,ještě mi vynadal že na něj tlačim že ho to bolí prej si na něm vylejvam zlost ,no teda on tam má 3chlupy na hlavě mašinka to nevbere a ještě pospícham at ho netlačí kolena ve vaně ..mělka jsem mu šmiknout lofasa a byl by v klidu hnedka 🙄

lenkacar
30. srp 2009

herec jeden ..dneska si zase koleduje ..holky už aby bylo zítra tak 15hod. a já už měla míma v sobě ,docela se zase bojim posledně to bylo dost hustý

lenkacar
30. srp 2009

tak mizim prdelky papa všem

dadous
30. srp 2009

teda léňo už je to zas tady, zas budeš vynervovana 😠

daja.w
30. srp 2009

berušky moje já se picnu jsme jak malý pořád s manžou hrajem hry 😅 😀 a pak jukneš na hodinky a ono mooooc hodin 😀 😀
Leni tak udobřovačka a zas tě sere hele ty se sním jen nervačíš ☹ ,ale zítra Ti budu mooooc držet pěstičky a myslet na tebe at prckové zvládnou rozmrazení a šupky dupky k tobě 😉 blbě se to říká ale zkus nenervačit se 😉
Tak Vám přeji krásnou klidnou nocinku 🙂

meduna
autor
31. srp 2009

Dobré kobylovské ráno přeji,Leni,myslím na tebe, ať dnes vše klapne!!!!!!!A přeji si aby štěstí stálo při vás 😉 😉 😉 😉 😉

meduna
autor
31. srp 2009

Olásku,určo jsi opálená jak cikán viď 🙂 ať ti pracovní den rychle uteče 🙂

koblichzek
31. srp 2009

Ahoj medunko, jak je