• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
autor
jsem zvědavá co se nasere v zimě k nám,doufám,že se nevrátí Milouš i s rodinkou :astonished:
1. zář 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
my tam máme před chatou takovej kout je to jako mini lesík udělaný vysazený stromky okrasný ,ale jsou tam i vzrostlejší a tráva a tam to žije ..kočky a ježek a kdoví co za pakáž
1. zář 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale já to tam nevysadila takže at si to krmí kdo chce,nejsem kubišová :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je jak u mamky,sedíme venku,byl večer a najednou dupot a funění,já nerva,že jde vrah :stuck_out_tongue_closed_eyes: a oni ježci,celá rodinka,máma s harantama čekala za bazénem a táta šel na čumendu co je k žrádlu,vyskotačil si to k misce,vyblízal kočce mlíko,pak šel pro zbytek rodiny a zchrupli zbytek co měla kočka v misce. :astonished:
1. zář 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale stajně až tam budeš ti to nedá a dáš jim dlabanec :slight_smile:
1. zář 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
mléko ježek nesmí to měli asi celá rodina veselou noc :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a kdy jedete na chatičku?na víkend až?
1. zář 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já vím,že ne ale chlastaj to tam furt,máma má misku venku pro kočku a tak jim to asi nic nedělá :sweat_smile: když se furt vracej
1. zář 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasně až ho uvidim slintáče jak běží k miscer zase si zavařim mozek čim ho uctít :grinning: :grinning: :grinning: na chajdu jezdí sám makat nač.1 a na č.2v pátek
1. zář 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale Milouš ho nechlastal,jen vodu,žral smažené vejce a kočičí žrádlo jsem kupovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi začnu spolupracovat s Kubiškou :grinning:
1. zář 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani nevim přesně proč to nesměj nemaj na to střeva nebo co ..řikali to v telce ,ale proč nevim
1. zář 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
udělej mu smažená vajíčka,to je mlaskot jak svině :grinning: jak to převaluje v hubě
1. zář 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty by jsi měla jet taky,ale jen se tam pěkně vyvalit a odpočívat :dizzy_face:
1. zář 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo na granule jsem dala paštiku a taky papal..jak se mu hejbe ten sosál to je pěkný ..to když si představim jak se rozběhl na vladíse bych si cíkla do slipky
1. zář 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
si blázen by mě vladís nebvzal ještě zítra musim ležet ,pšt vůbec jsi mě tady dneska neviděla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to on asi myslel,že jsi přijela ty a to bylo asi překvapení,když viděl Vládíse.jako je to možný,já mám kuří oko na ruce :astonished:
1. zář 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty medu to jsme ale dopadly co?na starý kolena se vidim v parku jak ty babky rozdávaj dětem bonbony a ptákům drobí
1. zář 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
a prosimtě kuří oko na ruce jo?to je medu mozol
1. zář 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já nemyslela dnes,ale až tak na víkend.né já tě vůůůůůůbec nevidím ale vůůůbec :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. zář 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dyt tady skoro nejsem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukala jsem na mili dokdy dávaj šanci?
1. zář 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bonbon nedám :grinning:budu nepříjemná stará baba :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tvrej chleba budu možná žužlat rozmočenej v bílé kávičce

je to kuřák a skoro už mrká
1. zář 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
prej do podělí???má jít zase na ultrazvuk :confounded:
1. zář 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo budem je třískat holí zmetky jak nepozdraví tak jí dostane parchant :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuřák na ruce sem to nikdy neslyšela ,dyt to je z bot ne? :confused: :confused: :confused: :confused:
1. zář 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ale já boty na rukou teda nenosím,zas takovej jantar ještě nejsem :grinning: ale je to když máš stálej otlak né??a ten já tam mám.Hele, ale to by chlapi museli mít kuří oka jak sviňa néééé :grinning: :grinning: :grinning: na dlaních
1. zář 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já nechci být stará :stuck_out_tongue_closed_eyes: a určitě se mi bude taky klepat hlava do stran
1. zář 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten můj sakra ,musim se večír podívat a ne že mě bude krmit pohádkama o nějakým zednickým náčiní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
proč do stran ty volís co je to za diagnozu? :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslíš že chytneš tik z toho jak furt kejveš romanovi že sex ,,ne a ne a ne,,
1. zář 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek