IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
1. zář 2009

to si piš,bude ti líčit jak kopal krumpáčem,ale co mi bude říkat Roman to nevím,ten neví ani jak lopata vypadá 😀 😀

lenkacar
1. zář 2009

ty volís ale k nám chodila do krámu babka nepříjemná jak práce a tý se klepala spodní čelist a to teda bylo něco ..

meduna
autor
1. zář 2009

to je brutus,tady jak vlezeš do tramvaje to je jak panoptikum a to jsou všelijaké klepatůry 😕 tam nestojí na místě nic,ruce,nohy,čelisti,vše je v pohybu 😕

lenkacar
1. zář 2009

když stará tak nějak rozumně být zdravá ..naší mámě je 61let a ta lítá furt venku a je štíhlá a veselá a furt doma chodí s brejlema a očumuje kde jí vyrazil další výhonek kytky a já zatim doma pomalu vše umělé ..abych se o to nemusela start páč mi stejně nic neroste a zbytek pojde 😝

lenkacar
1. zář 2009

ty vole já četla kleopatry 😀 😀 😀

lenkacar
1. zář 2009

vladís měl předevčírem záchvat poslala jsem tobogánem rybu 😝 ,jeho rybu

lenkacar
1. zář 2009

byla stará a byla do oblouku to mi neřikej že takovej luk je zdravá ryba tak jsem jí poslala tobogánem než nakazí zbytek

meduna
autor
1. zář 2009

mojí mámě je 57 a já jsem proti ní už staroba 😝 ale květinky ty miluji a mám jich plnou prdel doma a výhonky taky sleduju, to zase jo.a roste mi to tu jako blázen

lenkacar
1. zář 2009

já je taky miluju ,ale u cizejch a nejraději mám ty uměláče ,,ty furt vypadaj svěže

meduna
autor
1. zář 2009

jak je prohlá tak se nedá nic dělat a musí na tobogán,taky to tak dělám,protože by pak byly prohlé všechny 😝

lenkacar
1. zář 2009

mám tu hodně sušenejch a i naaranžovanejch sušenejch koupenejch rovnou ve džbánu a je to na roky...

lenkacar
1. zář 2009

vid ..jsem jí udělala poslední radost,projela se tobogánem ..mě jí taky bylo líto ,ale než aby vychcípalo celý akvárko tak to ne tedy,furt,,dej jí čas ,,tak ho měla do večera vypadala jako indiánskej luk ,bylo mi jí líto tak šla

meduna
autor
1. zář 2009

to minule mě volal Roman a říká mi,hele a co si myslíš tady o Bohoušovi-taky ryba v akvárku,neleží on nějak dole divně???tak mu říkám,no leží a je dávno kožka,vždyť už nemá oči 😀 😀

lenkacar
1. zář 2009

ty si blbá se tu směju až mi píchlo v břiše 😀 😀 😀 😀 😀

lenkacar
1. zář 2009

třeba roman myslel že spí že je zavřela

lenkacar
1. zář 2009

jo okolo akvária je u nás nejvíc řečí a když je očista tak to musíme oba a to je porada

meduna
autor
1. zář 2009

no protože jsme koupili takový dva hnusy žlutý,plazí se to po dně a asi je to něco jako hyjeny,to žere kožky 😝 ale svině,hrnou písek a vyhrabávaj,ale je to vzhledově hrozný,má to štětiny z palice a obr hubu,jako nafukovací panna

meduna
autor
1. zář 2009

no spí a má díry v očích 😀 😀

lenkacar
1. zář 2009

jako okolo bazenu ,pořád chodí a mudruje jestli je dost čistá voda ,on bude nějakej ujetej na vodu ,jestli třeba nechtěl bejt potapěč ,jinak jsme se bavili o koních prej chtěl jezdit na koni a doma mu to máma zatrhla a já řikam že se koně bojim že kamarádky 10letej holce vykousl hajzl prso i z bradavkou fakt

nadis.h
1. zář 2009

aaa akvaristky.... 😀

lenkacar
1. zář 2009

ty máme taky tyhle požírače a mělas ho v ruce? to je obr hnus

meduna
autor
1. zář 2009

tak to je jak u nás 😠 a ještě do toho morčecí klece,ale teď to dělat nebudu 🙄 ať si masařky rejděj,pěkně si to vyčistí Roman

lenkacar
1. zář 2009

nadi čau 😀 😀 😀 o dětech se bavit nemůžem tak o bohouších a rybách 😀 😀 😀

lenkacar
1. zář 2009

abys neměla v morčatech muší líheň 😕

nadis.h
1. zář 2009

Ahoj Leni.Koukala jsem jak jsi nakoupila včera! 😉 Tak drž plod pořádně.
No šak o dětech se věčně bavit by nám mrsklo. 😝
Já si akvárko taky chtěla pořídit na parádu do ex bytu...Vydrželo mi 2 dny a všechno chcíplo... 😝 😕 😀

meduna
autor
1. zář 2009

ahoj nadi,no my tady máme akvaristický kroužek 😀 😀 no Leni,tak tenhle hnus jsem ještě v ruce neměla 😀 ale něco úhořovitého jo 😀 😀 😀

lenkacar
1. zář 2009

morčata jsem měla v 15letech donesla jsem si domu morčáka,moje máma nesnáší zvířata a do rána se kolem válely 4 malé morčecí mimina ,to bylo překvápko .. a pak je svině sežrala ,asi to bylo tim přesunem před porodem

lenkacar
1. zář 2009

nadi to se stává a pak najwednou uděláš tu správnozu atmošku a ani čistit nemusíš,jenm dolejvam vodu

meduna
autor
1. zář 2009

to ze začátku chcípá vždy,co já do toho nalila sraček,než jsem to vychytala 😝
Muší líheň už pomalu začíná,to víš co krok to pendrek,to vysere za den snad sto pendreků 😝 já pitomá to řistila dvakrát do týdne,te´d mě ani nehne

nadis.h
1. zář 2009

Holky my máme hada doma. Nebo my.. Karel má hada... Hajzl velkej je to. 😝 Naposledy kdy se svlíknul měl 2,65 a když maj malý potkany tak prej na mě ten zwerimexista at koupím králíčka.. 😲 Jsem si tam málem brekla jestli to někdo dělá... 🤐