• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
Daji nemozne!!!!!!!!!!!!Jak se ti to povedlo??????????? :grinning: :grinning:
7. zář 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenčo tak radši odpočívej...

I za nás vše vyřídili v Caru.

Mě je furt takové vedro, asi z toho utrose, manža brble, že je tady zima, prej už je mu divně. Jako jestli ještě on se nachladí, tak mě fakt mrskne. :angry:
7. zář 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten utrouš je holky fakt svinstvo. :angry:
7. zář 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mili to doufám že to nebude vadit snažím se dát dohromady mám rýmu jako blázen a kašlu jako nejakej 100letej tuberák no hrozné jako by jsem vykouřila 80 deně
teda Daji ty jsi kouzelnice
7. zář 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Od té doby co si to dávám je mě vedro a mám i rudé tváře :slight_smile: tak to asi bude z toho
7. zář 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja brala utros 2 tydny a bylo mi mizerne na vsechny strany a 4 tydny mam ted uz duphaston a super :grinning:
7. zář 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mili nevím samotné mě to nejde do hlavy :grinning: ale jsu ráda že byl pod tým polštářem :grinning: asi jsem se chtěla rozvádět teda jako ve snu :grinning: ale že by se mě teda něco zdálo :sweat_smile: no asi čaruji :grinning:
Blaži zavčas se vykulíruj taky si myslím že to není dobré aby jsi při stimulce byla nemocná
7. zář 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No bláži, tak se hezky poťte s manžou, ať to rychle vykulíruješ :wink:
7. zář 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsem vám holčičky ani neřekla v úterý nám do baráku vlezla myš no kdyby jste vyděli jak já jsem tu řádila
7. zář 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak ja jdu varit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pak se vykoupat oholit,umyt hlavu atd ,proste zkraslit na zitra at jsem krasna do nemocnice :confounded:
7. zář 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mili tak ať ti to tam uteče a moc tě to nabolí a dlouho tě tam nedrží .Uvidíš určitě to bude dobrý
7. zář 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mili tak ty nakonec do té nemocnice jdeš?
7. zář 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koblíšku s manžou toho moc nevypotím třeba tento týden mám noční a manža jen dva dyn raní a když já budu zase o víkendu doma tak zase on má noční to je děs mi se moc nesejdeme tak teda jedině s nějakým sousedem že by jsem to vypotila ,ale zase tu je jen jeden soused a tomu je teprve 19 let a to pro mě moc teda není :wink:
7. zář 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Kobli zitra mam nastup v 9.30h.Jdu na revizi a odstranit myom.Vim ze vse bude ok jen se bojim aby mi nevzali te delohy moc :grinning:
7. zář 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mili tak at to máš rychle za sebou a at to dopadne dobře a at tě tam nezlobí :wink:
Já taky zase mizím musím uklidit a pak se natáhnu nějak mě dnes hodně bolí záda :frowning2: tak když tak večer juknu zatím pá kočenky
7. zář 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Mili, tak držíme palečky. Pak dej určo vědět.

Bláži 19 je fakt málo. To je takové puberťácké kuře. :grinning:
7. zář 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Blazi???????????????19 let???????????Treba by jsme jeste koukali co umeji dnesni mladi hosi :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mili jen se neboj oni si dají pozor aby ti jí nevzali moc i když ty dr . u vás to jsou koumáci .Neměla by jsi lepší jít na tu operaci tady u čechách
7. zář 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Mili, to je fakt. ti vaši experti tam. Bláže má pravdu.
7. zář 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
to teda jo ,i kdyyž , kdyby mu bylo o takových 7 let víc aspoň nedala bych se jako svobodná bezdětná moc přemlouvat je to moc hezký klučina :slight_smile:,ale nevím nevím dělá u pohřební služby :confused:
7. zář 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja padim pa,pa.Vecer jeste juknu
7. zář 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bláži třeba je úchylnej a hledá si tam partnerku - fuj já jsem nechutná. To je černý humor :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
taK PÁ mILI JÁ TU UŽ VEČER NEBUDU JDU MAKAT TAK AŤ TI TO DOBŘE DOPADNE
7. zář 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tada kobli ty jsi blázinek ale zrovna oni¨pohřebáci to jsou naši známí a on to je jejich příbuznej a poškole nemohl nic najít tak nežli něco najde tak může dělat u nich
7. zář 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kobli doufám že ty mi taky neutečeš jako ostatní
7. zář 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jo, ty jo, ale já bych to dělat nemohla. Už tak mám panickou hrůzu ze smrti. Ty lidi obdivuju, že pak můžou normálně fungovat
7. zář 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jak tak koukám tak už jsi mi taky utekla tak že jsem tru zase zůstala sama
7. zář 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já by jsem tam taky nemohla dělat ,ale jako malá jsem byla vždycky zvědavá,ale teď ani náhodou spíš se toho bojím
7. zář 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co ve škole jak se na to tváší kolegové ?a co dětičky jsou hodní ,už jsi jim to řekla ?
7. zář 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fůj, to prostě ne, to bych radši někde bouchala ve fabrice od nevidim do nevidim.
7. zář 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek