IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

koblichzek
11. zář 2009

Aha, já myslela, že dnes 😅
Jo, jde to. Teď jsem měla nahnáno. Nervy v kýblu. Jednoho chlapečka tatínek a zároveň fotbalový trenér chlapečků byl na dovče a dostal tyfus. Takže i u mě ve třídě zůstávaly děti doma v karanténě. Jsem se bála jak blázen. Ale pak nám hygiena řekla, že to dostat nemůžu, tak mi bylo trochu líp. Ale ten den, mě pěkně bolelo břicho. Ale už je mi OK. Už mi ani nebývá tak zle. Jen občas

dadous
11. zář 2009

no prosímtě 😕 no hlavně že je to OK ale ty nervíky nejsou moc dobry 😕

meduna
autor
11. zář 2009

ahoj Kobli,no to je dost,že se ukážeš 😉 Tak tyfus,to je docela bomba 😕 😕 baha jeho,jsem myslela,že už to neni takoví hnusy velebnosti 😲

meduna
autor
11. zář 2009

boha jeho,jsem myslela,že už takové hnusy nejsou,tam mělo být

dadous
11. zář 2009

😀 😀 jsme to pochopily medu a myslím že kobli, coby učitelka taky 😀

koblichzek
11. zář 2009

Ahoj medu. Já si taky myslela, že už to dávno není, no a je 😠
Medunko já měla v úterý třídní schůzky, ve středu jsme si dali učitelskej mejdan na zahradě a včera jsem byla v bifíku a pak ¨byla ordinačka. Ale už jste mi chyběly 😉

dadous
11. zář 2009

jo kobli už jsi to slyšela, že příští rok nam chtěj zkrouhnout, porodny , mateřskou a přídavky?! 😠 šmejdi 🙄

meduna
autor
11. zář 2009

já vám dám 😠 ty vaše ordinačky a ulice a já tady pak hniju sama 😢 😢 😢 😢 ty vole jsme byli s Romanem jak socky,dva pytle flašek,ale tady to prostě musíš vracet,co koupíš je na to záloha 😝 i na jogurty ve skle

meduna
autor
11. zář 2009

tak kočky,přišla mi souseda,juknu později.jo a místo kočky jsem se překlepla na kořky 😀 😀 😀 😀 😀

dadous
11. zář 2009

no tak aspon pak nikde nepřetejkaj z konťasu flašky 😵 no medu a to včera byly dvě ulice najdenou 😕

dadous
11. zář 2009

tak to by sis měla nějakou tu kořku dat 😀

koblichzek
11. zář 2009

Dadoušku za chvilku si to přečtu, ale co chtěj proboha ještě zkrouhnout? To nic?

dadous
11. zář 2009

jsem naštvana, chapu to porodny, to klidně mužou zkrouhnout ale mateřskou a přídavky to je podle mě svinarna, 😠

koblichzek
11. zář 2009

No to je, protože už tak udělali kravinu s tím, že si musíš předem říct, jak dlouho budeš s prckem doma a podle toho dostaneš prachy a nakonec ti je ještě seberou. Ať se jdou vycpat 😠

ivanau
11. zář 2009

Čau holky, byla jsem lehce nakoupit, pořídila jsem si nějaké duchaplné čtivo a hodila jsem buchtu do trouby. Koupila jsem jen krabicovou, tak možná poletí rovnou z trouby do koše... 😉

dadous
11. zář 2009

😀 budou z nas socky 😀
ahoj ivi, na krabicovy nemaš co skazit a da se to i jíst 😀 jak je?

koblichzek
11. zář 2009

Ahoj Ivuš. Krabicovky jsou fajn a mě i chutnaj. Jakou pečeš?

DAdoušky socky, to je to správné slovo

koblichzek
11. zář 2009

No dadoušku, tak Janota je pěknej debil. O tolik to přece nemůže myslet vážně. Hovado 😠

dadous
11. zář 2009

nooo debil 😨

ivanau
11. zář 2009

Aaaaaaaale furt mě bolí břicho, je to na palici, unavená jak hajzl, teď jsem vylezla schody a dokonce se mě otáčel kufr. Ovšem to není znamení žádný, protože mě to dělá i před mrchou. Takže tak. Koupila jsem si román za 30Kč 😀 jistě bude velmi kvalitní 😀 ale má 500stran, tak zabere čas 😀

Medu musíš si ty ordinačky a ulice pouštět z netu 😀

Jo Kobli tak to je teda něco, to se ti nedivím, že jsi měla nervy...to je přesně to proč do školy nechci...loni jsem měli ve škole černej kašel, potvrzenej, měla jsem toho kluka normálně ve třídě...

koblichzek
11. zář 2009

Jestli to nebude na něj moc slabé slovo. Chvíli mi trvá, než odepíšu, páč u toho vařím 😀

ivanau
11. zář 2009

Kobli normálně kupuju perník nebo mufiny, ale dneska jsem vzala čokoládové brownies 😅

dadous
11. zář 2009

😀 noo a ja tady čekam 😀 to nic , za chvilku mizím na ulici 😅

koblichzek
11. zář 2009

Ivuš mufinky jsou mňam 😵
Dadoušku no tak promiň, no 😀

dadous
11. zář 2009

joo ty mufíny jsou dobry, ale je jich malo ☹

koblichzek
11. zář 2009

Málo? Vždyť je jich tam 12 😀

ivanau
11. zář 2009

Minule jsem do nich píchla i půl meruňky a nebylo to špatný, hezky to vypadalo.

ivanau
11. zář 2009

Jo a dělají se mě uhráci, jak puboš... 😠 pořád ale říkám, že jestli je to mimis, tak ať si semnou dělá co chce, hlavně ať tam je...

dadous
11. zář 2009

😀 kobli když ja peču ve velkym 😀