IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

koblichzek
11. zář 2009

No se mnou malej koblížek pěkně cvičí. Jím jen to, co chce on 😀 Chudák manža 😀

koblichzek
11. zář 2009

No u nás to jím jen já

dadous
11. zář 2009

no dyt kobli, my například dneska mame krupicovou kaši 😀 ale naštěstí dadouš ji ma taky rad 😀

dadous
11. zář 2009

tak ja mizím, juknu později, jestli mě dadouš pustí 😅

koblichzek
11. zář 2009

Já také mizím na Ulici, tak pááááááá a já asi až zítra

nadis.h
11. zář 2009

Tak jsem zpět.Holky paráda sice teplo v bundě, ale buď jsem blbec já a nebo většina ostatních lidí venku. 😕 Já si libovala v teplé bundě a venku lidi v žabkách.... 😅 😀 Jinak jsem si koupila komedii na DVD s názvem Nahý. O mladym fešákovi co měl rozlučku se svobodou a 2 hodiny před svatbou se probudil úplně nahý ve výtahu a nic si nepamatuje... 😀 Je to mladý hezoun tak se mrknu později, když jsem sama doma. 😀

nadis.h
11. zář 2009

Ty jo teď dočítám.. 😕 Tyfus jo? 😖 Taky jsem myslela, že něco takového už snad ani není. 😨

blazenkaa
11. zář 2009

ahojky zlatíčka konečně jsem se sem dostala se na vás podívat jdu se sem uklidnit protože mám nervy v p....
Copak tu je nového neměla jsem ani čas to tu dočíst

nadis.h
11. zář 2009

Ahoj bláži, kdo Tě se..? 😕

blazenkaa
11. zář 2009

se mi to nějak kouslo

blazenkaa
11. zář 2009

objednávala jsem si z katalogu a to jenom kvůli dece pro dvě osoby teplou protože jí nemohu nikde sehnat a aby mi jí poslaly jsem tam musela napsat kód a podle internetu co jsem tam napsala bylo dobře ale oni to tammají jinak tak to je na posrání a bude se dohadovat a bude

nadis.h
11. zář 2009

Ježiš to je nejhorší! Tohle nesnášim se pak dohadovat. Já měěla to samé s poštou minulý týden. V jednom týdnu mi ztratili 3 zásilky od různých odesílatelů.. 🙄

blazenkaa
11. zář 2009

jo to jsem tu něco četla .Tak jsem se s ní tam tak hádala že se asi potom nasrala a říká mí (tak já vám to dodatečně pošlu)
Koukala jsem ti do albíčka kdy začneš stimulku

nadis.h
11. zář 2009

Měla bych to dostat v úterý.. 😉

blazenkaa
11. zář 2009

tak to budeme na to skoro stejně já si v úterý jedu pro léky jaký máš

nadis.h
11. zář 2009

Já mam Synarela 2x denně a 262,5 jednotek Gonalu...

meduna
autor
11. zář 2009

jsem tady už zase,zítra už nebudu 😢 jedeme ráno do těch Čech,nejprve k sestřence,tam bude vyžírka,prej dělá svéčkovou a pak do Prahy na ty kabáty,v neděli asi taky nejuknu,jedu za jednou kámoškou a v po asi dom,ještě nevím.
Blaženko,tak už budeš píchánkovat?Nadik taky,to bude píchaček zase tady 😵

meduna
autor
11. zář 2009

a Tulik tady nebyla dneska??Tuliku halo halo,jak je?

meduna
autor
11. zář 2009

a už zase ulicujou a ordinujou 😝 😝 😝 😝

ivanau
11. zář 2009

Ale ne 😉 dneska je tam katastrofickej 11.zaří, tak to nechci a Pearl Harbor - tak asi ten 😉 Jiank buchta z krabice dobrý, koštla jsem to a jde to.

blazenkaa
11. zář 2009

Ahojky Medunko jo už snad jo a co ty kdy budeš píáchánkovat tys

blazenkaa
11. zář 2009

no tak já si jdu ještě jednu fouknout a doufám že se tu mezitím už konečně objeví na delší dobu a né zase jen na chvilku

meduna
autor
11. zář 2009

píchánkovat budu tak s Romanem a vypadá to,že dneska 😀 😀 😀 chodí tady kolem mě,jak mlsnej vlčák 😝

meduna
autor
11. zář 2009

tak toho 11 je to samá katastrofa,já jsem se 11.9.93poprvé vdávala 😝

nadis.h
11. zář 2009

A moje mamka má dnes narozeniny... Ta je taky občas jako katastrofa.. 😀

meduna
autor
11. zář 2009

taky panna ,jako já 😵

meduna
autor
11. zář 2009

ještě nemám zbaleno,jsem zhnilá jak prase 😝

blazenkaa
11. zář 2009

a kampak razíš medunko

meduna
autor
11. zář 2009

do Čech Blaženko,zítra je koncert kabátu 😎

blazenkaa
11. zář 2009

jo to vím máma s přítelem tam jedou taky .
Tak to si to tam užij a ne aby jsi se tam stratila má tam být víc lidí jak na madonu