IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

koblichzek
12. zář 2009

Lip i kdyby, jedno je také super. A jak dlouho si byla v nemocnici? Jaký stupeň OHSS jsi měla?

liptonek
12. zář 2009

Byla jsem tam týden. Neřekli mi jakej stupen. Jen že je to těžší forma. Jeden vaječník mám furt 10cm...přitom by měl mít max 5. Ale už to aspon tak nebolí. Když mě tam vezli, viděla jsem všechny svatý ☹

koblichzek
12. zář 2009

Jo jo, vím o čem mluvíš. Ale i tak to za to stálo, viď? 😀

liptonek
12. zář 2009

No pecka 😀 Nechtěli mi ani dát nic na bolest, kuli mimiskum. Takže jsem si váážně uživala. Ale byla to i uleva. Jela jsem tam s tim, že jsem asi potratila. Že to je OHSS mě ani ve snu nenapadlo. Takze kdyz mi pak doktor řek, ze prcci jsou v pořádku, byla uleva.
Tys byla v nemocnici dva týdny, vid?

koblichzek
12. zář 2009

Jo jo dva, ale já nebyla těhu, takže mi dávali injekce na bolest. Tak to sis fakt užila

liptonek
12. zář 2009

No, nic příjemnýho to teda nebylo. Najednou mám ted hroznej strach z bolesti. Ale snad to časem přejde.

koblichzek
12. zář 2009

Musí to přejít. Hlavně buď na sebe opatrná.

liptonek
12. zář 2009

Však jsem. Stejně zatím nic nemůžu. Jen vylehávat v posteli a pít a pít a pít.

A jak ty to zvládáš v práci? Musí to být hrozne namahavy, ne? Kor, když ti bylo takhle špatně...

koblichzek
12. zář 2009

Docela se to dá. Mám fakt celkem hodné děti, takže zatím to jde, uvidíme, jak dlouho to vydrží. Pokud cokoli, hned zůstanu doma.

liptonek
12. zář 2009

Stejně tě obdivuju !! Kolik hodin denne učíš?

koblichzek
12. zář 2009

Mám denně do půl jedné a ve čtvrtek do půl druhé. Ve třídě mám 30 dětí 😀 . Docela klídek 😀

liptonek
12. zář 2009

30ti dětem říkáš klídek? 😀 No tak to klobouk dolů 😀 čekala jsem teda menší číslo 😀

blazenkaa
12. zář 2009

ahojky htěhulky mohu se přidat

koblichzek
12. zář 2009

Bláži ty vždycky 😉
No přestávky bývají Lip náročné 😀

liptonek
12. zář 2009

blazi, že se vubec ptáš 😉
No to si myslim, Kobli 😀 Když si vzpomenu na mý školní léta, jak jsme se jako děti naotravovaly. Dvě učitelky poslaly do blázince... 😀 Ty musíš mít teda veeelkou trpělivost 🙂

koblichzek
12. zář 2009

Lip jak kdy, taky to někdy bouchne 😀

blazenkaa
12. zář 2009

tead já koukám jak umím
Lipánku tak to ti moc gratuluji k dovojčátkům a hlavně ti přeju aby ti už bylo lépe.
Koblížku a co ty koukám že už ti je lépe to je dobře.
Hlavně na sebe buďte opatrné nebo bude baci baci na prdelku je vám to jasné 🙂

liptonek
12. zář 2009

jenom někdy, kobli? 😀 a jak tam chceš dlouho vydržet?

mooooooc děkuju blazenko. A jak jsi na tom ty? kdy začínáš?

koblichzek
12. zář 2009

BLáži no a jak ty se těšíš? 😉

koblichzek
12. zář 2009

Lip zatím nevím, asi do konce kalendářního roku, ale fakt nevím. Podle toho, jak mi bude.

liptonek
12. zář 2009

Hlavně to moc nepřeháněj. Jakmile bude sebemenší náznak, že už to nejde, vyprdni se na to, ju? At je pak vse v pohode.

koblichzek
12. zář 2009

Jo Lip, neboj, nebudu nic zbytečně riskovat. Chci aby to vyšlo. Ale ty se taky optaruj. Budeš doma pořád?

blazenkaa
12. zář 2009

už jsem tu manža mi odjížděl do práce tak jsem ho byla vyprovodit protože si chtěl ještě čoudnout

blazenkaa
12. zář 2009

kobli já se raději netěším ,aby jsem nebyla sklamaná jako minule byla jsem tak natěšená a pak jsem týden prořvala

blazenkaa
12. zář 2009

lipánku ani sama nevím nikdy to nedostávám pravidelně ,ale teď mi dal nějaké prášky které mám brát 17-26 DC tak uvidíme a vúterý tam jedu pro léky snad to bude od pojišťovny schválené

liptonek
12. zář 2009

tak to je dobře, kobli. Musíme se opatrovat všechny. Jojo, já budu doma. Takže jediná starost bude staroost o manžela 😀 ikdyž ted se stará spíš on o mě, 😀

blazenkaa
12. zář 2009

Já si teď užívám u bývalé sousedky malého prďolku je mu 15 dní tak jsem si ho byla včera trošku pomuchlat a povozit ¨.To vám povím to je nádhera

blazenkaa
12. zář 2009

tak to Lip moc s tou starostí o manžu nepřeháněj a raději se nech obskakovat on je už dospělej má ruce ,nohy a vlastní rozum tak ať se strará spíš on o tebe a ty krásně hajej

koblichzek
12. zář 2009

Jé Bláži, tak to se máš, co? Věřím, že je to nádhera, už abysme chovaly ta naše prťata 😵

liptonek
12. zář 2009

jej, tak to držím pěsti blazi!!!! at už to konecně klapne !!! co máš za ty leky?