• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
Medu můžu říct Karlovi a udělá Ti lékařsku konzultaci visrtuálně. :grinning: A strejdu Rotschilda bych taky brala. :confused:
16. zář 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, chtěla bych se vás zeptat, jestli jste některá po úspěšném transferu špinili. já byla na transferu 20.8. z krve mám potvrzené těhotenství, čekáme na srdíčko, ale začala jsem špinit. Jde ze mě hnědý crinone. Měla jste to některá?
16. zář 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bamsmudla...Špiní hodně holek a většinou to nic není a mimi je v pořádku. Někdy je to z toho jak odchází druhé embryjko,někdy z roztahování dělohy a někdy se na to nepříjde proč. Každopádně bych určitě zavolala k doktorovi a poradila se s ním.
16. zář 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mám na vás dotaz a jako naprostý nováček v rámci této diskuze trošku tápu. Dnes jsem 13tý den po embryotransferu a včera jsem začala krvácet (jasná červená krev). Zajímalo by mne, zda máte některá zkušenosti v této obl. a dokážete prosím poradit. Nevím, jestli ještě mohu doufat, nebo už to zabalit? Máme za sebou 2 neúspěšné IUI a 1 IVF. Nevím, zda dál brát Utrogestan, nebo ne? Test mám dělat až v pondělí. Díky moc za názor.
16. zář 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadish moc děkuji za odpověď. Zítra jdu na ultrazvuk, tak uvidíme. doufám, že mimi bude OK.
16. zář 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pribik 13 den po ET už by mělo být na testu "jasno".. Tak jestli nějaký máš tak ho zkus. Léky určitě žádné nevysazuj!!A na krev jdi i kdyby byl negativní test. Občas se stane,že holky krvácí,zabalí to a přitom těhu jsou! Držím palce. :wink:
16. zář 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bamm kdyby to bylo nějak moc, tak raději do CAR zavolej. Radši se zeptat 3x než 1x pozdě. :wink: Od toho tam jsou.
16. zář 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj bamsmudlo to je normalni jak psala nadis a take to byva z toho jak se tam mimi uhniduje.Toto rekl dr zrovna vcera me zname a ma to same co ty,tak neboj
16. zář 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
pribiku ja bych uz volala k dr ten ti povi jak postupovat,prasky bych zatim nevysazovala a co se tyka te nadeje tak ta umira posledni
16. zář 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holčičky prosím potřebuju radu poradítemi jestli můžete
16. zář 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blazi a s cim? :grinning: :grinning:
16. zář 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Blaženko a co je?byla jsi u doktora
16. zář 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mili beru proveru mám jí brát 17-26 den a dneska to je 25 a a předtím jem trošičku 2 dny špinila dneska to je už jako když jsem to dostala myslíš že to je normální měla by jsem totiž začít stimulovat
16. zář 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak ta Bláža chce poradit ale kde jako je? :confused: já jsem čistila ty naše dva dobytky morčecí,tak je zase na týden klid :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. zář 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bláži zavolej do centra zeptej se,ale myslím,že se nic neděje
16. zář 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak Blazi ja nevim co je ta provera a zkusenosti s tim nemam ale pred stimulkou to prece musis dostat ne?Tak podle me budes ted mit mesicky a treti den zacnes stimulovat.
16. zář 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Medunko už jsem to sem včera nějak nestihla cesta k dr. byla hrozná před hracem byla bouračka autobus s náklaďákem a v Týništi nad Orlicí frézovali dohromady jsem čekala hodinu tam frontu a ani jsem to tam nestihla
16. zář 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi tam budu muset opravdu zavolat přitom jsem tam včera už byla
16. zář 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já ji dříve taky měla,ale to je už hooodně dávno,fakt pravěk :grinning: Bláži,žhav founa doktorovi a ptej se
tak já tam jdu brnknout teda
autor
to je jedno,je to tvoje tělo a tvoje IVF a ty máš právo vědět vše a co nevíš,protože nejsi doktorka,tak od toho jsou snad oni,tak founuj ať něco nezblbneš
16. zář 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blazi okamzite hlasit co ti rekli,sice u toho delam jeste neco jineho ale obcas skaknu a juknu sem
16. zář 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem tu hlásím
16. zář 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus jsem tu jdu dočíst
16. zář 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
poslední prášek provery už nebrat a začít stymulovat půlku prášku prednisonu a od zítřka pícháníčko gonalu
16. zář 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus mě se blaži stalo to samé a odložili mi to po ...
16. zář 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsem z toh blázen objednala mě rovnou na devátý den na ultrazvuk na středu ale devátý den je ve čtvrtek
16. zář 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolikátého je
16. zář 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky padim nakoupit pa,pa
16. zář 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hele co doktor to jiný postup,holky možná,že my víme víc jak oni už :grinning: ,tak pojedeš ve čtvrtek
16. zář 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek