IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
10. kvě 2009

a to je ve zdi okýnko a tam strčená papírová deska a tam se to jako dává ,takže odhlučněný ani nápad ,furt někdo leze po chodbě ..no 1 chlap před náma tam byl 55min..nejdřív se sestry chechtaly ,ale pak byly až vzteklý ,ale když jsem ty podmínky viděla ,tak jsem se nedivila ,já se mu snažila pomoct ,no to je tak pitomý ,že si to nakonec odmrskal sám a já jen přidržovala tu sklenku tak vim ,že to neni prdel se trefit .. 😀

janysek70
10. kvě 2009

Manža říkal, že u nás v nemocnici při IUI tam měli nějaký hóóódně starý potrhaný časáky ještě s úplně zarostlýma brembeřicema, že se musel tlemit a v CAR už to bylo lepší i pohodlné křesílko bylo....

lenkacar
10. kvě 2009

a podruhý tam byl sám a řikal ,že mu to vadilo zase ,časáky z roku 0 a furt někdo na chodbě ,no dal to ..

lenkacar
10. kvě 2009

řikal že příště tam veme svoje časáky 😀 😀 😀 a nechá je tam pro další chudáky 😝

mandarinka
10. kvě 2009

hele já si to ani představovat radši nebudu, manža tam byl sám 😉

lenkacar
10. kvě 2009

časáky z dob svého mládenectví 😢 a bylo toho kvanta 😀

mandarinka
10. kvě 2009

tak co byl na genetice, tak tam byla taková místnost jakoby bokem a v institutu nevím, páč ho odvedli a pak zase přišel. A byl hotovej celkem rychle 😉

lenkacar
10. kvě 2009

no mandar mě už by tam nikdo nedostal ,páč jsem měla co dělat ,abych se sama netlemila a přitom jsem věděla ,že nesmim páč by bylo po všem a mohli jsme jít domu ,že jo ..

janysek70
10. kvě 2009

😀 😀 😀 😀

lenkacar
10. kvě 2009

tam je tolik místa že když jsem si klekla tak mě tlačil stolek do zad a šílenost prostě ..at si tam chodí sám ,už se nebojí .ale poprvý chtěl at jdu s nim

mandarinka
10. kvě 2009

oni ho tam pokaždý víceméně poslali samotnýho, já bych taky nevěděla, kam s očima..... 😝

lenkacar
10. kvě 2009

mě se chtělo tak smát ,ale on byl tak snaživej,že jsem polykala smích ,to fakt nešlo se na to koukat

mandarinka
10. kvě 2009

no mě by to přišlo takový nějaký trapný, si představ, kdyby to bylo naopak a on se koukal, jak si honím pindu 😀

lenkacar
10. kvě 2009

no a jinak mě nasral zase páč mi zapojoval domácí kino který nějak vylítlo ze zdi nebo co a baterkou tam lovil a pak z nudy blikal chudákovi psovi do očí trubka pitomej

lenkacar
10. kvě 2009

no co mandar jako doma ne ? akorát by ti k tomu cinkaly zkumavky a vedle by se hihnaly sestry

janysek70
10. kvě 2009

Mand 😀 , tak to jsem si teď zkusila představit a hrůza 😀

lenkacar
10. kvě 2009

víš co je nejhorší? jak to mlaská to ti je nejvíc trapný

mandarinka
10. kvě 2009

jenže doma nám k tomu necinkaj zkumavkama a není to na povel 😀

lenkacar
10. kvě 2009

já mu řikala že tam chodí chlapů a fakt jsem se ho snažila uklidnovat

mandarinka
10. kvě 2009

leni 😀 😀 mlaská 😀 😀

lenkacar
10. kvě 2009

jako v tom filmu sestřičky v tý sanitce 😀 😀 😀 ,,ty jsi takový zvíře ,ne jsi takovej hodnej ,veselej ,, 😀 😀 😀

lenkacar
10. kvě 2009

jo tovíš to jsme šeptali oba .. 😀 😀 😀

lenkacar
10. kvě 2009

achjo ,v břiše mě bolí jak bejk ,holky je to po IVF jiný ta mrcha? mě nějak píchá vaječník a mrcha nikde ,když na ní čekam nedojde ,klasika ..

mandarinka
10. kvě 2009

teda to je komedie 😀 my když čekali na tý genetice, tak tam přišel takovej mladík, mladej chlápek, sám a že jde na spermio. Hele snad 190 cm a okolo pasu 200 cm. Dovedeš si představit, jak tenhle se trefoval? 😝 😀

lenkacar
10. kvě 2009

jestli jsme jí tam tim sexem nějak nesekly potvoru

janysek70
10. kvě 2009

Leni já mám po ET odbyté 2 mrchy a taky mě břuch pořád pobolívá, ale jinak byla pravidelná....

lenkacar
10. kvě 2009

taky jsme tam měli v caru takovýho budulínka a měl pohlednou ženu ..ale ten ho snad ani nemohl najít pod tim břichem to neni možný

lenkacar
10. kvě 2009

janý já mám mít tedka 2mrchu a je to jiný 😖

mandarinka
10. kvě 2009

my jí sexem vždycky spíš vyprovokujem, mrchu jednu

mandarinka
10. kvě 2009

tenhle právě taky ne a co mám zkušenost, tlustý ho maj zarostlej v sádle