IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
16. zář 2009

on z toho byl asi nějakej mimo 😕 viděl jak ti vyběhli kozáci,tak měl asi jiné myšlenky,než jen pusinku

lenkacar
16. zář 2009

kozáci byly až pak ..byl zmatenej od začátklu až do konce

lenkacar
16. zář 2009

za chvíli je tu vladís a já furt ten květák v hrnci já se z vás poseru ,to na vás svedu normálně

meduna
autor
16. zář 2009

mě by zajímalo,jestli gynekolog může mít ještě po dni v práci doma chuť na pich,když celý den kouká na prakující baby a večer pak třeba ta jeho čeká a má je do praku,to jí musí určo utlouct

meduna
autor
16. zář 2009

no jo,když on to měl poprvé,tak se není čemu divit,to my,jsme už zkušenější a jen tak něco nás nerozhodí 😀 ani,kdyby mu tam vypadl na oltář

lenkacar
16. zář 2009

asi musí umět přepnout koukni na ordinaci tam šuká kámen cihlu a furt...

lenkacar
16. zář 2009

myslíš oř na oltář?

lenkacar
16. zář 2009

nmo se mnou nehne nic leda kdyby mu vypadla z kapsy tisícovka ..

meduna
autor
16. zář 2009

jo oř na oltář

meduna
autor
16. zář 2009

tak v tomhle případě by to semnou taky hnulo 😀 a pořádně

lenkacar
16. zář 2009

tak díky za dnešní pokec bylo to fajn a fakt musim lebo mě zabije

meduna
autor
16. zář 2009

tak jsem si udělala čaj a mám ho kapánek s okama,takže taková čajová polívka 😀 jsem tam dala med,ale bohužel jsem prasut a předtím jsem si namazala chleba s máslem a máslo je teď v čaji 😝

meduna
autor
16. zář 2009

tak jdi kuchtit ať se má Vládís do čeho zakousnout 😉

nadis.h
16. zář 2009

Mi to vypadlo. 😝

Psala jsem, že jsem nad tím přemýšlela už vícekrát jestli mají gyndaři chut doma na jejich ženy. Ale i nad tím jestli bych já chlapa gyndaře chtěla jako svýho muže... 😀

meduna
autor
16. zář 2009

já bych asi nechtěla muže gyndaře a zubaře taky ne

meduna
autor
16. zář 2009

já to nevydržím a optám se,jak uklízím u té pani,tak její muž je gyndař,ona je pohodová a určo mi odpoví

lenkacar
16. zář 2009

a v jakej řeči se jí budeš ptát? 😀 😀 😀

nadis.h
16. zář 2009

Holky tak já se ale už asi poseru.... 🙄 🙄 Teď mi volali z CAR a zas mi zastavili cyklus... 🙄 To posraný FSH vylítlo zas nahoru...Ale tentokrát hodně. 🙄

meduna
autor
16. zář 2009

a co se jako stane,když budeš pokračovat dál??

meduna
autor
16. zář 2009

to je jasný,že ti vylítne,když stimuluješ,mě se to nezdá Nadi

nadis.h
16. zář 2009

Nebudu mít folíky tak jako při té první stimulaci... 😒 Posílali dnešní krev i do Prahy na nějaký spešl rozbor, který ukáže zda mi selhávají vaječníky a nebo je toho jiná příčina...

Mě fakt odvezou..

meduna
autor
16. zář 2009

se mi to zdá divný,já mám taky to FSH na hovno a pčesto něco ze sebe vytluču.Já bych si zavolala ještě i jinam Nadi,jen info ,poptat se

meduna
autor
16. zář 2009

na kolik ti vylítlo

nadis.h
16. zář 2009

V srpnu bylo 6,95 a dnes 19,9!!! To jsem ještě neměla tak vysoký. Max 10,3..možná je to tím, že jsem nachcíplá...

meduna
autor
16. zář 2009

to ne,ale třeba je to tím,že stimuluješ,vždyť to musí vylítnout,když se ty vaječníky uměle stimulujou.nechápu to,vím jen,že já to mám taky na hovno ale nikdy mě krev při stimulce neberou,jen před

dadous
16. zář 2009

ahojda, tak jsem vas chtěla dočíst, ale to nedam 😝 jste toho dneska nakecaly 😕

lenkacar
16. zář 2009

ty vole nadi ty to máš jak když jsi v přechodu 😕 😕 😕

meduna
autor
16. zář 2009

tak Dadoušku nedočítej,už jsem koukala do albíčka 😵

nadis.h
16. zář 2009

Leni no právě. 🙄 Medu mě jí předtím taky nebrali při stimulce, ale tím, že jsem neměla prvně folíky tak si to chtěla primářka ohlídat,aby se to zase nestalo..Je to dobře, že to podchytila...škoda toho pokusu co by se nepovedl...

lenkacar
16. zář 2009

do 10je to dobrý