IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
20. zář 2009

no jen tady po krásách 😝

koblichzek
20. zář 2009

Ahoj holky, tak co, dnes už tu se mnou bude někdo mluvit? 😉

meduna
autor
20. zář 2009

😀 😀 Kobli ahoj,to víš je víkend,tak je to tady mrtvolov

nadis.h
20. zář 2009

Holky tak mám dost..Ti chlapi tam sedí pořád! 😀 Už si tam měřili břicha na zahradě a myslím si, že moc o sobě už nevědí... 😀

Medu jsou to nějací "taťkové" typuju 40 a výš...

koblichzek
20. zář 2009

No medu, jasný, tak já to jdu zkusit k televizní pohádce, napapám bříško a pak se tu zase objevím. Snad tu někdo bude.

meduna
autor
20. zář 2009

tak to bude asi poslední záchvěv,pak odpadnou a šlus

meduna
autor
20. zář 2009

no my už konečně jdeme na ,my z konce světa,jsem se nemohla furt vymrcasit k bedně 😖

majdakm
20. zář 2009

Medu-skarifikace ovárií je rozrušení obalu vaječníku aby se vajíčko mohlo vyloupnout a putovat.jenže je to jen dočasné a vaječníky se zas opouzdří.-PCO-polycystické vaječníky.mě to fungovalo pouze měsíc pak ovulace zas zkončila. Mili dík za povzbuzení ve srovnání s tebou jsem srágora 😉 jo překonám to, je fakt že ted po 4té se již nehroutím tak jako po nezdařeném 2ivfku člověk se obrní.jen mě strašně bolí ty debilní dotazy všech okolo,myslim třeba v práci..bydlím na malém městě a dá se říct že je to jedna velká drbárna 😀

meduna
autor
20. zář 2009

právě proto je kobyla,tady to můžeš říct a nikdo to z okolí neví 😉 aha,tak jsem nevěděla,já měla taky něco,ale nevím přesně co to bylo,jen mi dok řekl,že mi musel vaječníky naříznout do kříže 😕 neudělal mi je teda svaté? 😀 😀 tak jsem koukala na my z konce světa a nějak to není moje parketa 😝 venku docela pěkně ale jsem shnilá něco podnikat.A co ta Lenka,ještě asi dospávaj po pařbě,doufám,že se zadařilo 😉

koblichzek
20. zář 2009

Já bych spala pořád. Až je to děsný 😀
Ahoj Majd.

meduna
autor
20. zář 2009

je to nějaká líná nedělě Kobli,povaluji se a usínám,pak zase vylezu,požeru a opět to jistí gauč 😖

koblichzek
20. zář 2009

Je divná. I mě přišlo, že je nějakej divnej tlak. Nevím. Jsem jak přejetá parním válcem.

milagross
20. zář 2009

Jo tak to take znam jak na tebe lide cuceji""hele ta chodi na umele oplodneni"" a drbaji.A prave tady z toho si uz vubec nic nedelam a nikdy ani nedelala.Toto je jen a jen tvoje vec a nakonec ty sis tuto cestu ani nevybrala. Ja byla na zacatku take vzdy vyrizena a panimama to nechapala.A pak se dozvedela o jeji dlouhodobe zname ze toto take podnika a ta ji rekla ze do me se nikdy v zivote nemuze vcitit,dokud to clovek nezazije tak to nemuze posuzovat a od te doby je panimama jak vymenena.Asi potrebovala slyset nazor jeste od nekoho jineho.

nadis.h
20. zář 2009

Holky my tu máme teplo a oskara na obloze...

milagross
20. zář 2009

Medu ja jsu jak ty dneska.PRESNE to delam 😀 😀

milagross
20. zář 2009

Pohadku jsem prospala na ct a rozciloval me tam ten slavik jak zpival 😢

koblichzek
20. zář 2009

Tady je jinak taky celkem hezky, ale unaveně 😀
Mili já ji ještě zkoukla a pak jsem usula. 😀

milagross
20. zář 2009

Ja jsem totalne namozena.Byli jsme s manzou na melouchu v patek a ja mam az dnes ale zato poradny bolesti jak jsem namozena.Ty vogo chodim jak lachtan 😀

milagross
20. zář 2009

Jinak u nas take plny oskar

koblichzek
20. zář 2009

Mili, to nesmíš tolik pracovat. Ale tu chůzi bych chtěla vidět 😀

milagross
20. zář 2009

No radsi snad ani ne Kobli 😀 😀

koblichzek
20. zář 2009

Jsem viděla nové fotečky, si se nechala ostříhat docela dost, né? Dlouhé vlasy už tě nebavily?

milagross
20. zář 2009

To je prave to.Ono to moc prace nebylo a ja jsu tak vyrizena.Ale je to z toho ze nechodim do prace uz delsi dobu a tak se ze me stal gaucovy povalec 😀 Tak ja jdu jeste cucet na telku.Manza ma pripraveny nejaky film a ceka,pozdeji jeste juknu.Pa,pa

meduna
autor
20. zář 2009

hele a kde jsi jako byla u toho kadeřníka?? 😕 😕 😕 ve Frankencentru???

koblichzek
20. zář 2009

Teda holky, co se to s váma děje. Jindy ukecaný a dnes...

meduna
autor
20. zář 2009

já nevím Kobli,asi jsme pokousaný od brouků leniváků 😝

lenkacar
20. zář 2009

čus kočky tak mě tu máte

lenkacar
20. zář 2009

tak jsme si to moc užili a bylo i počasí super a moje dětská láska mě našla ,musel několikrát přijít chudák než mě zastihl a moc mě to potěšilo ,holky je to furt fešák ..tak aspon něco ..

lenkacar
20. zář 2009

tak za chvíli půjdu koukat na ty zpěváky z Košic ..jinak PC je spravený tak chci vidět na jak dlouho ,monitor jak kráva už jsem si zase odvykla a fakt mi z toho bolí hlava

lenkacar
20. zář 2009

dočtu si vás až zítra holky moje až na to budu mít klid ,ráno teda musim zase na pracák a snad mě tam nebude baba držet dlouho